Skocz do zawartości
Wade

Odwołania od mandatów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że mandat który w ostatnim czasie otrzymałeś został wystawiony błędnie, możesz się w tym temacie od niego odwołać. Aby poprawnie złożyć wniosek, należy napisać go według wzoru:

Twój nick:

Nick funkcjonariusza:

Data otrzymania mandatu:

Powód nałożenia mandatu:

Kwota:

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie:

Aby odwołanie zostało rozpatrzone, należy uzupełnić wszystkie powyższe pola. Generalny Inspektor i/lub Nadinspektor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia odwołania ze względu na brak poszczególnych danych we wniosku.

Wypowiedzi osób postronnych są tutaj zabronione (wyjątkiem są sytuacje gdy osoba trzecia biorąca udział w zdarzeniu zostanie poproszona o wyrażenie swojego zdania). Posty wszystkich niezwiązanych z odwołaniem będą karane warnami oraz usuwane z tego tematu.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: SebGre

Nick funkcjonariusza: NaimadSh

Data otrzymania mandatu: 10.01.2019

Powód nałożenia mandatu: Jazda na skróty.

Kwota: 3000$ i 10 score.

Dowody (screenshot/y): n/a

Twoje wytłumaczenie:

Witam, sytuacja miała miejsce w okolicach Flint Country, niedaleko tej "zygzakowej" drogi z Whetsone w strone centrum mapy. Generalny Inspektor NaimadSh zatrzymał mnie dopiero jakiś kilometr od rzekomego miejsca wykroczenia, stwierdzając, że pokonałem tą zygzakową drogę na skróty. Według mnie, pomijając fakt, czy tego faktycznie dokonałem, czy nie, sytuacja powinna być klarowna, czarno na białym i przedstawiciel prawa powinien fizycznie te rzekome wykroczenie widzieć. Bo takie, domniemywając, spojrzenie na F11 i później dogonienie mnie za kilkanaście sekund nie powinno mieć prawa mocy żadnego wyroku. A skoro tam fizycznie był, to czemu w chwili dokonywania mojego wykroczenia nie ruszył swoim uprzywilejowanym, masywnym Rancherem w pogoń za mną? Gdzie faktycznie wtedy był Generalny Inspektor i czy umiałby udowodnić swój mandat wobec mnie? Bo według mnie, był on trochę na siłę wystawiony.
Proszę o obiektywne rozpatrzenie odwołania się od tego mandatu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba, która popełnia dane wykroczenie, w tym wypadku "jazdę na skróty" niekoniecznie musi (ale może) być łapana od razu, często funkcjonariusz sprawdza też to, czy nie łamiesz pozostałych przepisów, powiedzmy najpierw skróty, potem jazda pod prąd, prędkość i tym podobne - obserwacja i ostateczne przejście do zatrzymania cię. Bez dowodów ciężko jest mi stwierdzić jak to faktycznie wyglądało, Twoją stronę poznałem, czekam teraz na wypowiedź od Naimada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dogoniłem Cię od razu bo nie byłem 10 m za Tobą, tylko pewien kawałek dalej, a Ty jechałeś Burrito, które nie jest wolnym autem. Wolałbym także nie uszkodzić auta zjeżdżając z górki. A zatrzymałem Cię przy najbliższym zjeździe, więc wcale nie tak daleko.
Na tym ss'ie widać Ciebie właśnie po wjechaniu na drogę, niestety dopiero wtedy dotarłem do miejsca gdzie było Cię widać:

Spoiler

NgZzG6k.png

Tutaj zaznaczyłem moją pozycję gdy zauważyłem Ciebie zjeżdżającego na skróty:

Spoiler

9DC38xN.jpg

Przypominam, że fakt, że kogoś nie widzisz nie oznacza, że ktoś nie widzi Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do funkcjonowania Policji może zbyt żyje realnym życiem, ponieważ po przedstawionym dowodzie powyżej wciąż nie widać żadnego mojego wykroczenia. A bardziej jest pokazane, że mogłem jechać normalnie prosto tą drogą z ostatniego zakrętu na dole. Nawet mój wóz w prawidłowej pozycji do jazdy widziany tam na dole na to wskazuje. No ale co ja tam drobny pionek mogę więcej na to poradzić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi