Skocz do zawartości
Wade

Odwołania od mandatów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że mandat który w ostatnim czasie otrzymałeś został wystawiony błędnie, możesz się w tym temacie od niego odwołać. Aby poprawnie złożyć wniosek, należy napisać go według wzoru:

Twój nick:

Nick funkcjonariusza:

Data otrzymania mandatu:

Powód nałożenia mandatu:

Kwota:

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie:

Aby odwołanie zostało rozpatrzone, należy uzupełnić wszystkie powyższe pola. Generalny Inspektor i/lub Nadinspektor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia odwołania ze względu na brak poszczególnych danych we wniosku.

Wypowiedzi osób postronnych są tutaj zabronione (wyjątkiem są sytuacje gdy osoba trzecia biorąca udział w zdarzeniu zostanie poproszona o wyrażenie swojego zdania). Posty wszystkich niezwiązanych z odwołaniem będą karane warnami oraz usuwane z tego tematu.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed podjęciem decyzji chciałbym zobaczyć co @Liq ma na swoją obronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gyro napisał:

Przed podjęciem decyzji chciałbym zobaczyć co @Liq ma na swoją obronę.

Czołg w stodole.

Nie wiem, interpretujcie sobie sposób zatrzymania jak chcecie - czy stać policja, czy zapraszam na wagę (tak wiem, pewnie zaraz się oburzysz Marku że użyłem sforumułowania cho) jest jednoznaczną informacją, że należy się po tym stosować do poleceń. Mimo wszystko i tak później zostawiłeś pojazd na środku drogi po czym pobiegłeś na wagę z buta, po co - nie mnie to oceniać. Co do mandatu, wystawiłem "Utrudnianie pracy funkcjonariusza lub działanie mające na celu uniemożliwienie ustalenia prze niego faktycznego stanu pojazdu lub przebiegu sytuacji" no to w czym widzisz problem? Nie chciałeś się udać na wagę z prawdopodobnie przeładowaniem, to uniemożliwiłeś mi "ustalenie faktycznego stanu pojazdu"

Dziękuje, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na sposób w jaki została przeprowadzona kontrola, odwołanie uznaję. Chcę jednak podkreślić że uznaje je tylko z powodu nieformalnego sposobu wykonania kontroli ze strony Liqa. Jeżeli ciągle jesteś w więzieniu to zostaniesz uwolniony, po score zgłoś się do @Fabio.

PS Mandat za "Utrudnianie pracy" byłby stosowny w tej sytuacji, ponieważ nie umożliwiłeś Liqowi sprawdzenia stanu pojazdu. Jest to nawet napisane w opisie mandatu który przedstawił Liq.

Edytowane przez Gyro
Przez Fabio,

Score zostało zwrócone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak napisał Gyro. Sam mandat jest słuszny, ale przeprowadzenie kontroli przez funkcjonariusza już niekoniecznie. Niezależnie od tego z jakimi by się w stosunkach z kimś było, nie można zmieniać podstawowej formy zatrzymania na coś typu "cho na wagę', bo niektórzy odbierają to jako zwykłe polecenie, a reszta już niekoniecznie. Nie jest chyba trudne ustawić sobie parę podstawowych bindów i się do nich stosować. Nie jest to poważna rzecz w kontekście błędnie wykonywanej pracy, ale warto mieć to na uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi