Skocz do zawartości
Wade

Odwołania od mandatów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że mandat który w ostatnim czasie otrzymałeś został wystawiony błędnie, możesz się w tym temacie od niego odwołać. Aby poprawnie złożyć wniosek, należy napisać go według wzoru:

Twój nick:

Nick funkcjonariusza:

Data otrzymania mandatu:

Powód nałożenia mandatu:

Kwota:

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie:

Aby odwołanie zostało rozpatrzone, należy uzupełnić wszystkie powyższe pola. Generalny Inspektor i/lub Nadinspektor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia odwołania ze względu na brak poszczególnych danych we wniosku.

Wypowiedzi osób postronnych są tutaj zabronione (wyjątkiem są sytuacje gdy osoba trzecia biorąca udział w zdarzeniu zostanie poproszona o wyrażenie swojego zdania). Posty wszystkich niezwiązanych z odwołaniem będą karane warnami oraz usuwane z tego tematu.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: LemoN

Nick funkcjonariusza: hack.exe

Data otrzymania mandatu: 11.07.2018 11:38 (około)

Powód nałożenia mandatu: Skróty

Kwota: 3000$ i 10 score

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/cWtEQBh

Twoje wytłumaczenie:

Zaczynając od tego, że kolega hack kampi gdzie popadnie, nic sobie nie robi z upomnień moich i innych graczy, czai się na każdego kto popadnie, no ale to już mniejsza. Jechałem sobie od lotniska LS przez oznakowane rondo, pojechałem dalej normalnie zjazdem, wjechałem na most prowadzący w stronę wyspy LS i nagle pomiar prędkości 81 km/h. Zatrzymałem się na poboczu na wyspie i hack się pyta czy znam powód zatrzymania. Odpowiedziałem, że nie. Wtedy funkcjonariusz przedstawia mi powód "Skróty". Pytam się go o skróty, powiedział, że przejechałem obok jeziorka i pojechałem dalej. Nadmieniam, że ostatnio mam problemy z internetem i mam nawet po 15000 pingu (co może potwierdzić parę osób, jeśli będzie trzeba to poproszę), no ale wracając do zatrzymania stwierdziłem, iż policjant mógł kampić. Podczas gdy jeszcze byłem na rondzie w LS i dalej na zjeździe na drogę z ograniczeniem 70 km/h, patrzyłem się za siebie cały czas czy nikogo nie ma. Nie było nikogo, więc tu też ten fakt mnie zaintrygował, a policjant twierdził, że cały czas za mną jechał. Przyjąłem mandat, bo co innego miałem zrobić i zapytałem się hacka, czy mogę prosić o screena z tych skrótów. Odpisał mi, że nie chce mu się szukać tego momentu na filmie, ani go wycinać itp. i że jak chcę go zobaczyć, to żebym pisał odwołanie. Troszkę wydało mi się to dziwne zachowanie, bo zaczął coś plątać. Potem drugi raz zapytałem się go na PW czy na pewno za mną jechał, odpisał, że tak. Poprosiłem go ostatni raz, czy da mi tego screena, by rozwiało to moje wszelkie wątpliwości. Napisałem mu także, że mogę twierdzić, iż zobaczył na mapie te niby "skróty", włączył sygnały i podjechał do mnie. Nie odpisał po tym już nic. Wcześniej była sytuacja, że zatrzymał jednego gracza na remoncie przy Las Venturas, zmierzył drugiego gracza który jechał z naprzeciwka i po skończonej kontroli włączył sygnały i pojechał za tamtym graczem. Z tego co pamiętam, nie można tak robić, gdy ma się na kontroli jedną osobę i druga popełni wykroczenie to po skończonej kontroli jechać do tamtej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeżeli uważasz, że "coś mniejsza" to po co o tym piszesz.
2. Jeżeli coś nie dotyczy Ciebie i nie wiesz jak wyglądała sytuacja to po dajesz od siebie swoje 3 grosze? Dla twojej własnej informacji, to nie był remont, a gracz, którego zatrzymałem jeździł dookoła kamieniołomu.
3. Jeżeli bym kampił musiałbyś mnie widzieć, bo jedyne miejsce gdzie mogłem stać to parking. Po kontroli Wejsona wyjechałem z lotniska prosto za Tobą, co widział chyba Lukee, albo inny medyk, bo na 100% ktoś stał przy hotelu. Poszedłeś na przestrzał przez rondo i drogę.
4. Sam mi mówiłeś, że jak ktoś coś od mnie chce pokroju "udowodnij" to mam "zacisnąć zęby i grać dalej". Dlatego też nie dawałem Ci, ani ss, ani filmu. Nie mam takiego obowiązku.
5. Prosiłbym, żebyś przestał się nakręcać na mnie, bo już od pewnego czasu nie ważne co zrobię,  to Ty, albo Vanil, jeżeli się tylko da, wypominacie mi błędy. Na początku, przyznaje, było to pomocne bo się uczyłem, ale teraz to jest wbijanie szpilek w dupsko. Tak samo nekręcanie się na waszym firmowym czasie na moją osobę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie punktu 4. to jeżeli ktoś Ci każe typu "Dawaj tego ss'a" albo coś w ten deseń, ja ładnie poprosiłem tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jestem wspomniany to się wypowiem. Na początek zalecam troszkę kultury hack. 

Ja rozumiem że jesteś nowy. Ale jeżeli mówi się Tobie -hack nie kamp, pierwszy, drugi, trzeci i czwarty raz a Ty dalej to samo robisz to coś jest nie halo. 

Nie tylko my Ci piszemy abyś nie kampił ale wszyscy gracze. Poniżej załączam jedne z wielu ss gdzie sobie kulturalnie kampisz czekając na graczy bez żadnego AFK i gdy jesteś sam na serwerze.

12323448_mta-screen_2018-07-06_21-49-45.

12323449_mta-screen_2018-07-06_22-17-14.

12323450_mta-screen_2018-07-06_22-17-02.

12323451_mta-screen_2018-07-06_22-17-25.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hack już nie jest pracownikiem policji.

LemoN co ma oznaczać "mogę mieć podejrzenia, że widziałeś to na mapie" ? :) Brzmi jakbyś dobrze wiedział, że pojechałeś na skróty.

Co do ss Vanila, hack przesłał mi nagranie z którego wynika że nie kampił w tamtym momencie.

Nie mniej jednak decyzji dot. odwołania jeszcze nie podejmuje, czekam na info od Lemona.

Odwołanie nie miało wpływu na zwolnienie hacka w gwoli jasności.

PS. Co do braku kultury w wypowiedzi wyżej również się podpisuje.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ma się duży ping to widać to tak samo na mapie jak i w grze czyli jeśli dajmy na to w moim przypadku złapał mnie ping to u innych graczy widać jakbym jechał na skróty, natomiast u mnie widać jak jadę normalnie, tylko że po chwili jest cofnięcie mnie do "normalnej" pozycji. Co do tego "mogę mieć podejrzenia, że widziałeś to na mapie" to nie mogę mieć podejrzeń, że widział na mapie jak niby "skracam" drogę i włączył wtedy sygnały, żeby podjechać i mnie ukarać? Nie wykluczajmy, że mogło tak być (chyba, że masz jakieś dowody to wtedy ok). Brzmieć to może jak wyżej napisałeś tak jakbym wiedział, że na skróty pojechałem, no ale pisałem na szybko i starałem w miarę zrozumiale napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieżko powiedzieć ani jeden ani drugi nie ma solidnego dowodu. Normalnie wziąłbym strone policjanta, ale hack już nie jest w policji więc trzeba wymyślić kompromis.

Po kase zgłoś sie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi