Skocz do zawartości
Wade

Odwołania od mandatów

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że mandat który w ostatnim czasie otrzymałeś został wystawiony błędnie, możesz się w tym temacie od niego odwołać. Aby poprawnie złożyć wniosek, należy napisać go według wzoru:

Twój nick:

Nick funkcjonariusza:

Data otrzymania mandatu:

Powód nałożenia mandatu:

Kwota:

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie:

Aby odwołanie zostało rozpatrzone, należy uzupełnić wszystkie powyższe pola. Generalny Inspektor i/lub Nadinspektor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia odwołania ze względu na brak poszczególnych danych we wniosku.

Wypowiedzi osób postronnych są tutaj zabronione (wyjątkiem są sytuacje gdy osoba trzecia biorąca udział w zdarzeniu zostanie poproszona o wyrażenie swojego zdania). Posty wszystkich niezwiązanych z odwołaniem będą karane warnami oraz usuwane z tego tematu.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: youngkoniur

Nick funkcjonariusza: Kowal155

Data otrzymania mandatu: 10.10.2018

Powód nałożenia mandatu: Skróty

Kwota: 3000$ i 10 score

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/T53JQJc

Twoje wytłumaczenie: kowal zatrzymał mnie za skróty, dostałem friza podczas upadku z małej górki. Mówił że jechał wraz z Believe który mnie miał uleczyć, więc jechał wraz z nim a przecież believe zaczął jechać dopiero po dostaniu przeze mnie friza czyli już po rzekomych skrótach. Nie miał żadnych szans na zobaczenie kiedy niby skracam sobie drogę. Wywnioskował że skróciłem po moim położeniu albo poprostu z mapy/radaru. Nie pokazał żadnego ssa który pokazuje jak skracam, wstawił mi mandat za stanie na trawie co wskazuje że skracałem żeby się tam dostać.

Edytowane przez youngkoniur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako świadek sytuacji pozwolę sobie skomentować. Dostałem wezwanie z wypadku do youngkoniur, który znajdował się w okolicy farmy Insa. Jak już byłem w pobliżu blipa, sprawdziłem czy z tamtej odległości pokaże się pod m, ale pojawił się tylko kowal155 i wtedy zobaczyłem, że jedzie za mną. Zjechaliśmy na farme, ja zjechałem jeszcze niżej na tory żeby uleczyć poszkodowanego, który okazał się jednak być nieco wyżej, a w tym czasie policjant gdzieś zniknał. Po ok minucie dostałem znowu wezwanie do youngkoniura, a potem... historia jest znana z opisu i zdjęć wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak, po pierwsze miałem podstawy żeby to zrobić. Już jak podjechałem do Ciebie z dołu to widziałem jak jedziesz dalej po trawie ( nie mam na to ss, ale co widziałem to widziałem ). Daję tu moje ss: https://imgur.com/a/RvoRU3g  Na pierwszym ss widać tylko na radarze bo spóźniłem się trochę z jego zrobieniem ale ja Cie widziałem jak jechałeś. Na ostatnim ss nawet jeśli nie zasłużyłeś na 1 mandat to i tak byś go dostał za to, że jechałeś po tym jak Ci oznajmiłem że powinieneś go pchać bo nie był blisko drogi. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem pchać kloca jakim jest club? Podjechałem sobie zeby ułatwić sobie robote, zresztą na ssie jak skaczesz nie widać żebyś miał włączone sygnały. Tak samo podczas wjeżdzania pod górkę. Byłeś w ogóle gdzie indziej, gdzie nie zobaczyłbyś jak jadę. Sam potwierdzasz wersję że widziałeś mnie na radarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwólcie, że postawię sprawę prosto. @Kowal155, czy widziałeś jak koniur zeskakuje z klifu i na podstawie tego wystawiłeś mandat czy jednak jest on oparty na tym, że przejechał z trawy na drogę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem jak zeskakuje, nie zdążyłem uchwycić ss ale widziałem więc od razu włączyłem sygnały i jechałem za nim po czym dostałem freeza. Sygnały w tym akurat radiowozie są średnio widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oceniając z waszych zdjęć wysyłanych przez obu panów, z pozycji i położenia twojego Clubu i ze słów Kowala. Pewnym jest że zeskoczyłeś z klifu. Mandat się należy.

Odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi