Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal się statystykami oraz wynikami.

Edytowane przez SkRiN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam do was pytanie. Jak  ogarnac strzelanie? :V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie małe pytanie. Ostatnio jakiś rusek ukradł mi konto steam całe, razem z CS GO. Napisałem apelacje do pomocy technicznej, lecz nie miałem dowodu zakupu steam tylko dowód na to, że kupiłem CS GO. Uznają to ? Również ten rusek dostał bana na moim koncie w  CS GO za używanie jakiś cheatów, z tego co widziałem po nicku to za aima i wh, i teraz moje pytanie. Jeżeli odzyskam konto to czy mnie odbanują ? Oczywiście napisałem 4 dni temu do pomocy technicznej i odp. jeszcze nie uzyskałem ale czytałem, że do 7 dni roboczych powinni się zainteresować.

Edytowane przez Pagani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, nie da się "kupić" Steam'a :D, więc dowód zakupu CS:GO oczywiście wystarczy. O unbanie możesz zapomnieć, a więc jedyne co możesz zrobić to założyć drugie konto Steam oraz aktywować na nim drugi klucz CS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polniak, kiedyś były klucze, które trzeba było wpisać na steam by aktywować steam i grać w CS 1.6 normalnie (steam - non-steam) akurat steam mam od 5 lat i się jeszcze na to załapałem :D Bezsensu jest to, że unbana nie dostane skoro to nie ja grałem tylko ta osoba co ukradła mi konto, można przecież sprawdzić to po IP, a zwłaszcza po tym, że skradziono mi to konto i napisałem apelacje w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli uda im się udowodnić, że to faktycznie nie ty grałeś to może odbanują cię. Ale jak na twoim miejscu bym sobie nadziei nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieje to ja już straciłem dawno, bo trochę o tym poczytałem :) Według mnie to jest bezsensu, że nie dają unbana nawet jeżeli nie był to właściciel, a osoba która skradła konto i specjalnie bana dostała.

Piszą, że trzeba mieć mocne dowody na to by dostać unbana i by wgl się zainteresowali, lecz w moim przypadku to nie wiem jakie by to musiał być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciężko w takich sprawach jest udowodnić czyjąś winę. Po prostu zakup sobie nowy klucz CS, załóż nowe konto na Steam i graj od zera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też zrobię ale to po tym jak mi dadzą odp. co do konta i potem zapytam o cs go, jeżeli powiedzą, że nie to kupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#koleyosh

Z1aJr03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku miesięcy nie grałem, przemogłem się. Najpierw jakieś badziewne stopnie dodali, no to myślę - będzie lipa. Nie szło i nie szło... Wnerwiłem się, odpaliłem rankeda - albo mnie wyrzucą, albo przegramy.

No i ciul, jak zwykle nie po mojej myśli - wygraliśmy :E

2u9ssjk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam kogoś chętnego do gierek, ranga supreme/GE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś by chciał wziąć udział w giveaway 6 przedmiotów z okazji urodzin stronki pewnej? Tylko przez 24h przez system gleam :D Jak tak to na PW zapraszam :P

Do wygrania:

AWP | Asiimov (Field-Tested)
M4A4 | Asiimov (Field-Tested)
AK-47 | Vulcan (Minimal Wear)
USP-S | Kill Confirmed (Field-Tested)
StatTrak Glock-18 | Water Elemental (Minimal Wear)
Butterfly Knife | Scorched (Field-Tested)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki, tam ACE na Cobblestonie :)

https://www.youtube.com/watch?v=s8_LA_G46ps

Więcej moich akcji na tej PlayLiście :)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLpFPzJEWmqYYtHaybIny-fcWnPS43umzc

Edytowane przez BombAway

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi