Skocz do zawartości
Liq

[MTA]Znajdź i Wygraj

Rekomendowane odpowiedzi

#18 - (aktualne)

Dnia 04.10.2018 w Angel Pine zgłoszony został napad rabunkowy na miejscowym Ammunation Shop. Z zeznań świadków mogliśmy wywnioskować następujące rzeczy:

• 6 napastników opisywanych jako znerwicowanych wieśniaków - To oni stoją za napadem,
  • Rozjechali się w trzy strony trzema pojazdami nieznanych marek - jednakowy kolor wszystkich - ciemny zielony,
  • Szczęśliwie napad odbył się w trakcie panującego kryzysu, napastnicy ukradli jedynie 3 sztuki broni oraz kilka pudełek amunicji.

Władze miasta San Fierro pod które podlega Angel Pine, oferuje uczciwemu znalazcy skradzionych broni 50.000$ od sztuki, aby zapobiec nielegalnemu rozprzestrzenianiu się broni w stanie San Andreas. Policja apeluje również, aby w przypadku gdy znajdziecie przestępców niezwłocznie to do nich zgłosić.

###

Zasady jak zwykle, po odbiór pieniążków zapraszam do @WiejskaPyra.

Marka pojazdów oraz broni nie zostaje podana ze względu na różne praktykowane sposoby na szukanie przez graczy :P

Przez WiejskaPyra,

Obiekty pojawiły się na mapie, możecie szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#19 - Zakończone - Zwyciężył @Rastafarian

Witojcie!

Mam dla was kolejny konkurs, trochę inny ale też więcej do wygrania. Bo główną nagrodą w konkursie jest pojazd: Blista Compact z eleganckim malowaniem.

Zasady są takie:

• 6 pojazdów zostało ukrytych na mapie ( tj. motocykle oraz samochody osobowe dla ułatwienia sprawy )
  • 2 zielone pojazdy - znajdziecie obydwa podsyłacie ss'y i zgarniacie Blistę (rej. 1P Blista oraz 2P Blista)
  • 4 czerwone pojazdy - znajdziecie i dostajecie nagrodę pocieszenia - jest ona wypisana na rejestracji pojazdu, jeżeli rejestracji brak - nagrody również brak.

Powodzenia :)

Jak nie dasz lajka to nie dostaniesz nagrody xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#20 - Zakończone  zwycięzca @MarcinWGM

Zgubiła mi się gdzieś FCR-ka. Dla znalazcy mojego cuda czeka skromna nagroda w postaci: 50k

https://imgur.com/a/JjbdnLB

Spoiler

Podpowiedzi:

#1 Mam klaustrofobie

#2 Jestem w mieście 

Edytowane przez Om_Ega
Znalezienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi