Skocz do zawartości
Liq

[MTA]Znajdź i Wygraj

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko!

Pozwolę sobie zapoczątkować serię konkursów organizowanych na spontanie przez graczy dla graczy :)

O co w nich chodzi? To proste.

Wystarczy napisać poniżej post zawierający informacje na temat szukanego pojazdu, marka kolor, mile widziane również zdjęcia.

Warto również wspomnieć o nagrodzie, bo to głównie Was motywuje do zabawy. Wszelkie podpowiedzi proszę zamieszczać w głównym poście, rzecz jasna edytując go. Wymagania co do otrzymywania wiadomości na których widnieć będą znalezione pojazdy ustalacie Wy sami.

No cóż, mam nadzieję, że przyłączycie się do zabawy i wspólnie w przerwach od ciężkiej pracy na serwerze będziecie mieli ciekawe zajęcie :)

Proszę również o umieszczanie postów tylko i wyłącznie z informacją o poszukiwaniach, żeby wszystko było przejrzyste.

Numerowanie oraz aktualizowanie statusu jest również mile widziane :)

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#1 Zakończone - Zwyciężył Mishka

O co chodzi? Nic skomplikowanego.

Wystarczy, że znajdziesz ukrytego na mapie FCR-900 i wyślesz mi na PM na forum zdjęcie z czasem wykonania zdjęcia (/time).

Nagroda mniej lub bardziej cenna, jak kto uważa. #Mianowicie: Prywatne Buritto w pięknym pomarańczowym kolorze  :) (wartość 250.000$) Wygrywa oczywiście ta osoba, która znajdzie motocykl jako pierwsza.

Czego szukacie?

m80F5fj.jpg

Co otrzymacie?

AptKBpW.jpg

Zachęcam do udziału w zabawie  :)

Jeżeli motocykl zostanie znaleziony w innym miejscu niż stał (bo nie ma freeza), evencik zostanie powtórzony.

A ten, jak ktoś nie chce burka to możemy go wymienić na 125.000$  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#2 Zakończone - Zwyciężył Poons

Czego szukacie? Otóż Freewaya Pana , głównego fundatora nagrody która wynosi aż 50.000$!

Zm9JT1O.jpg

Zdjęcia wraz z aktualnym czasem (komenda /time) proszę wysyłać na moją skrzynkę odbiorczą.

Czas na poszukiwania - nieograniczony!

Kto pierwszy ten lepszy, powodzenia!

Podpowiedź nr 1:

Wspaniały jest stąd widok na wodę.

Podpowiedź nr 2:

Bardzo trudno jest go stąd utopić.

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#3 Zakończone Zwyciężył TwisT

Hejka, tym razem to ja postanowiłem zorganizować Z&W.

Pojazd, którego szukacie to FCR-900. Który wygląda tak jak na załączonym obrazku poniżej:

KB89kE6.jpg

Gdy znajdziecie takowy pojazd robicie screenshota z widoczną wpisaną komendą /time na czacie, a następnie przesyłacie go do mnie w prywatnej wiadomości na forum. Jeżeli okaże się, że motocykl jest w dużym stopniu przesunięty, konkurs zostanie zawieszony i wystartuje na nowo.

Dobrze, przejdźmy teraz do nagrody jaką otrzyma znalazca, a wynosi ona skromne $175.000.

Życzę wam powodzenia oraz świetnej zabawy.

Podpowiedź nr 1: Peron 9 i 3/4.

je0Xe5R.jpg

Edytowane przez Poons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#4 Zakończone Zwyciężył Biggie

Siemka, a może pogramy o większą stawkę? Co wy na to?

Tym razem do wygrania skromne 3.500.000$. Przewiduję również nagrodę niespodziankę. Czego szukacie? Otóż piękną niebieską bestię z czarnym dachem. Dokładniej chodzi o pojazd marki Perennial.

s0vbQLi.jpg

Ale tym razem do zdjęć z aktualnym czasem (/time) chcę mieć również na nim pojazd którym się poruszaliście. Dlaczego? Otóż dlatego, że pojazdu możecie szukać tylko i wyłącznie w pojazdach z mapy (czyt. truckerskich) Dlaczego tak? A żeby każdy miał równe szanse i dlatego, że mam taki kaprys. Nie przyjmuję tłumaczeń typu pojazd mi wybuchł albo wolałem iść na piechotkę. Także tego... na zdjęciu masz być tylko ty, twój pojazd oraz perennial. Powodzenia :)

P.S. Jak się pojazd w tajemniczych okolicznościach znajdzie gdzie indziej to konkurs będzie ponawiany.

A i ten, zdjęcia proszę na pw forum wysyłać.

Szybko poszło :)

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

%5 - Aktualne

Hej, panował chwilowy przestój, ale dzisiaj postanowiłem zaszaleć i rozdać znowu troszkę pieniążków dla kochanych graczy, ile możecie wygrać? Otóż 300.000$.

Zasady są proste- szukacie, wysyłacie, odbieracie nagrodę. Czego szukacie? Szarego Sentinela o rejestracji LIRPA1.

Jako iż nagroda jest całkiem wysoka, daję Wam jeden dzień na znalezienie pojazdu. Dla ułatwienia dodam, że znajduje się on po wschodniej części mapy, otoczony przez wysokie budynki. Powodzenia :)

Nie no żarcik, nie mam takiego hajsu- Prima Aprilis :) 

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#6 Zakończone zwyciężył [PTS]Engel

Hejo :) Jeżeli ktoś ma ochotę sobie troszkę dorobić jest misja! Trzeba znaleźć szarego Huntleya, dla znalazcy przewidziana nagroda - myślę, że 50.000$ to wystarczająca kwota.

Zasady z #4 konkursu nadal obowiązują aby uniknąć jakichś nieporozumień :)

Podpowiedź nr 1

Stoję sobie pod drzewkiem i mam stąd piękny widok na wodę :)

https://s30.postimg.org/zf7e51fpb/mta-screen_2017-08-20_15-23-01.jpg

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#7 Zakończone zwyciężył patyczak

Elko gdzieś zgubiłem szarego Huntleya jak ktoś znajdzie to daje 65.000$.

Zasady bez zmian proszę się zapoznać przed wysłaniem ss'a :)

@Edit Pojazd w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się w innym miejscu, na widoku także zmuszony jestem ponowić poszukiwania.

Edytowane przez Liq
Przez Macho#,

To szukają ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#8 Zakończone zwyciężył Lysy2k17

No kurde gdzieś zgubiłem sobie Huntleya szarego, trochę się porozbijał nie potrafię go znaleźć, jak ktoś go spotka to czeka go nagroda, myślę że 35.000$ wystarczy dla uczciwego znalazcy.

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#9 Zakończone - zwyciężył ZiooomaaL 

Witojcie! Jako, że zaczynają się święta, a DonQ ma za dużo hajsu to postanowiliśmy zorganizować kilka konkursów Z&W.
Może zaczniemy od rzeczy, która przyda się każdemu świeżemu truckerowi, który zawsze pragnął mieć własny zestaw tj. Tanker+Burtówka.

Co należy zrobić, aby wygrać zestaw? Wystarczy znaleźć szarego Premiera z felgami Mega (do najbliższego restartu :D po restarcie błękitny). Jest schowany gdzieś na mapie.

Może na początek zaczniemy z podpowiedzią, mianowicie:

Niesie się tutaj lekkie echo

Jak zawsze ss do mnie na forum PW z aktualną godziną (/time). Dodatkowo proszę o dodanie do rozmowy użytkownika @DonQ

Zapraszam do udziału w zabawie, powodzenia!

No prosze, szybko poszło :) Już niedługo kolejne etapy.

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#10 Zakończone - zwyciężył GT Klamka

Hejka, do znalezienia jest tym razem granatowo-czarna Blista Compact (nr rej. 0470). Do wygrania 50.000$

Jak zawsze ss do mnie na forum PW z aktualną godziną (/time). Dodatkowo proszę o dodanie do rozmowy użytkownika DonQ

Edytowane przez Liq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#11 Zakończone - zwyciężył Karol3000

Hejka, dzisiaj znowu mam dla Was konkurs. Wystarczy, że znajdziecie granatową bliste compact, a wygracie Burtówkę, coś dla początkujących truckerów, którzy chcieliby pomnożyć swoje zarobki mając własny zestaw.

Jak zawsze ss do mnie na forum PW z aktualną godziną (/time). Dodatkowo proszę o dodanie do rozmowy użytkownika DonQ

Podpowiedź 1:

Miejsce w którym stoi pojazd, bardzo ogranicza pole widzenia.

Podpowiedź 2:

Samochód stoi sobie w rurze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#12 Zakończone - Wygrał @ReD

Zasady

Do znalezienia tym razem Blista Compact 

qx9FoTU.jpg

Do wygrania 50.000$

A ten, już można szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszenie

Od dzisiaj proszę o wysyłanie zdjęć w tym (nie na PW) temacie na zasadach takich jak wcześniej tj. 

• Godzina zrobienia zdjęcia (/time)
  • Należy znajdować się na miejscu pasażera w pojeździe
  • Jeżeli w/w punkt jest niemożliwy do spełnienia bo pojazd został zwrakowany z niewyjaśnionych przyczyn - zmieniam aktualną pozycję pojazdu i konkurs zostaje kontynuowany.
  • Na zdjęciu musi znajdować się pojazd którym się poruszaliście (tj. nie korzystamy z wszelakich sprzętów latających) Nie ufamy medykom = D

Zachęcam również gorąco wszystkie osoby, które chciałyby zorganizować podobny konkurs o dodawanie swoich ofert w postach. Na styl poprzednich konkursów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#13 Zakończone - Wygrał @Om_Ega

Spoiler

Nagroda: 50.000$

Lx8Zu0x.jpg

Edytowane przez Linshi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Lx8Zu0x.jpg

Edytowane przez Om_Ega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#14 Zakończone - szybko poszło, zwyciężył @Marquiez

Hej, potrzeba Ci łatwego pieniążka? 

40.000$ - tyle @H.T.Simple wybrał jako nagrodę za ten konkurs. Wybrał najniższą kwotę :D Szukacie blisty, reszta jak zwykle.

qx9FoTU.jpg

Zasady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#15 - Zakończone - Zwyciężył @Korni

Hejka, dla osób które chciałyby sobie dorobić trochę... Zgubiłem gdzieś zielonego FCR'a, dla dobrodzieja, który znajdzie przewiduje 

50.000$ 100.000$ (@Lemon dorzucił 50.000$) nagrody :)

Podpowiedź 1

Ależ tu zimno i ponuro :shivering:

Podpowiedź 2

4288993_print_1.png?resize=max_sizes&key

Podpowiedź 3

Stojąc tutaj, czuje się nieco klaustrofobicznie (Nie jestem pewien czy to dobra forma, ale wiadomo o co chodzi xD)

Podpowiedź 4

Jak ja bym szukał, to bym zaczął pomiędzy San Fierro a Los Santos, ale nie wiem ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#16 - Zakończone - zwyciężył Rasta.

No hejka, zapodział mi się Hotknife. Dla osoby która znajdzie przewiduję skromne $50.000 nagrody. Szukajcie, a znajdziecie.

Podpowiedź 1:

Piękne widoki. (chodzi o górzyste tereny).

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#17 - Zakończone - zwyciężył Rasta.

No cześć, to znowu ja i znowu zgubiłem mój różowy pojazd. Dla znalazcy po raz kolejny przygotowałem $50.000. Miłego szukania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi