Skocz do zawartości
Cytrusek.

Siemaneczko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli piszę w złym, zezwalam na przeniesienie. :) 

Jestem początkującym graczem w MTA na PTSie. Gram od 2 dni, i byłem już na evencie na green island :D Mowa o filmie. :) Ale dopiero przed chwilą zawitałem na forum. Więc do rzeczy. Dawid, 14 lat, pochodzę z Żoliborza w Warszawie lecz od Soboty mieszkam w Białymstoku. Chodzę do II gim. Moją miłością są Troki :) Interesuję się tym od małego. Moją pierwszą grą o trokach było 18 WoS American Long Haul. Grałem jeszcze w Haulin, ETS1, GTS, teraz w ETS2 i od 2 dni MTA :D Moją drugą pasją jest Off road. Na wiosnę planuję kupić quada, prawdopodobnie 200cm3, lub jakieś Enduro. ;) Na razie to śmigam rowerem po najbliższym lesie, ale to mi się znudziło. :> Dobra to chyba na tyle bo się rozpisałem :E 

Więc jeszcze raz cześć :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O siema wariat ty z Białego widze też? :wOOt3: Może jakiś spocik pofocimy tiry jakieś czy coś - znam fajne spoty :grin3:

EDIT//

O sory nie widziałem że to tak stary post chcialem kolegow poznac bo ja nie mam w realu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi