Skocz do zawartości
M[l]ody_xD

Problem z Avastem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Avastem co jakieś 30s wywala mi komunikat że zablokował niebezpieczną strone czy plik.Czytałem o tym podobno to jakis wirus skanowałem komputer chyba wszystkimi możliwymi programami typu adwcleaner i nic one nie wykrywają.

Więc nie wiem czy pozostało mi zanieść kompa do serwisu czy jest jeszcze jakiś inny sposób na pozbycie sie tego wirusa?Jeżeli macie jakis sposób,pomysł to piszcie.

post-13757-0-33939500-1447237518_thumb.png

Edytowane przez Mlody_xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co? Wywal tego Avasta. Ten 'antywirus' bardziej szkodzi niż pomaga. Jest wrażliwy na coś co nawet nie jest wirusem. Jeśli koniecznie chcesz jakiegoś posiadać to już chyba lepszy byłby AVG z tych darmowych. Avasta szczerze odradzam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wywal avasta to zło!  

w serwisie jak miałem praktyki używali tego 360 total security   korzysta oprócz z swojego silnika  dodatkowo z BitDefendera oraz Aviry,

instalowali jak ktoś nie miał  lub jak poprzednicy pisali avg 

dodatkowo mało zasobów bierze 

straciłem zaufanie do avasta po tym jak mi blokował pliki a także co się okazało do zmianie  zostawił 10 wirusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za rady AVG zainstalowany. :D

Tylko mam jeszcze jeden problem nie moge ustawić tapety na pulpicie wyskakuje takie cuś 

post-13757-0-75687500-1447246276_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za rady AVG zainstalowany. :D

Tylko mam jeszcze jeden problem nie moge ustawić tapety na pulpicie wyskakuje takie cuś 

1. Jaką masz konkretną wersję Windowsa 7? (starter,professional,home,pro etc...)

2. Poczytaj tutaj i może znajdziesz rozwiązanie: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2504610 lub http://windows7forum.pl/problem-ze-zmiana-tapety-21223-t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi