Skocz do zawartości
Crevan

Pomoc dla Nikosia Skorży

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie PTS'owicze!

Wychodzę z bardzo ważną dla mnie inicjatywą pomocy malutkiemu Nikosiowi Skorży (ur. 2015-11-06). Nikodem jest bardzo chory, bowiem choruje na HLHS- zespół hipoplazji lewego serca.

Nikoś stoczył w swoim życiu jedną walkę, ale przed nim pozostały jeszcze dwie batalie, to młody waleczny Wojownik, który jak wszyscy zdrowi ludzie chce zaznać piękna życia. 

"Najcudowniejsze uczucie na świecie, kłaść dziecko do Jego własnego łóżeczka. Móc  patrzeć, jak spokojnie śpi, nie martwić się o kabelki - by któregoś nie odpiąć, nie poruszyć, by nie sprawić najmniejszego bólu. Mamy siebie, dla siebie. Całymi dniami możemy cieszyć się swoją obecnością. Jesteśmy razem. Nikodem jest tak silnym dzieckiem, tak dzielnie walczył - zadziwił wszystkich - udowodnił że nie zmarnował danej mu szansy. Trafił w najlepsze ręce i dzięki temu po dwóch tygodniach od operacji mogliśmy opuścić klinikę i wrócić do Polski. Bez żadnych komplikacji. My i nasz synek. Jak już wiecie wada serca Nikosia wymaga trzech operacji. Pierwsza za nami, kolejna między 5-6 miesiącem życia. Kolejny raz będzie musiał walczyć, a my kolejny raz prosimy o pomoc…"

Wraz z rodzicami Nikodema, kieruję do Was, grona graczy, Administracji- każdego grającego, odwiedzającego forum oraz serwer o wsparcie dla Nikosia.

http://www.siepomaga.pl/nikodem

SMS o treści S3552 na numer 72365 

https://www.facebook.com/serduszkonikosia/?fref=ts

Wierzymy w Was i z góry dziękujemy za pomoc!

Pysio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomagamy ! Ja już wysłałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi