Skocz do zawartości
Famek

Zwolnienia || Dismisses

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dudek

ID postaci: 14213

Okres pracy: 05.02.2018 - 09.04.2018

Powód: Kompletny brak czasu na grę, nie chcę zajmować miejsca, które może zająć bardziej aktywny gracz.

Dzięki za najlepszy jak dotąd okres gry na serwerze, zawarcie nowych znajomości, wspólne "pszemkowanie" itd. :).

Czy wrócę? Mam nadzieję! :)

Pozdrawiam wszystkich.

//Dziękujemy za rozwój firmy i życzymy powodzenia ;) Zwolniony o 19:22, 9 kwietnia 2018 r.

Edytowane przez Cudak
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Believe

ID postaci: 3990

Okres pracy: 22.03 - 14.04.18 (3 pełne rozliczenia + okres próbny)

Powód: Chcę dać sobie chwile odpoczynku od wożenia towarów, zarobiłem na chate i trzeba odpocząć :3

Dzięki za miłą współpracę, począwszy od Negativa, który mnie tu ściągnął, dla Neta za danie mi szansy pracy tutaj. Powodzenia dla Cudaka żeby firma nie padła :crazy: no i Napsjon  :L reszty jakoś nie poznałem, ale życzę samych serwerowych sukcesów! Do zobaczyska na serwerze!

:wub: :wub:

//Dziękujemy za współpracę i zapraszamy ponownie. Niech przemyty Ci lekkimi będą :E Zwolniony z panelu o 15:53:52.

Edytowane przez Cudak
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Nega

ID postaci: 595

Okres pracy: 21.03.2018 - 15.04.2018 ( Okres próbny + 3 rozliczenia )

Powód: Powrót do frakcji.

//Cóż, zwolniony z panelu o 10:08. Pozwolę sobie przytoczyć fragment swojego wiersza w oparciu o tren Kochanowskiego.

"Wielkieś mi uczynił pustki

W życiu

Dlatego z nadzieją budzę się

Że to tylko chwilowy

Przestój

W odwiedzinach, jakie

Wyprawiałeś mi dawniej

Tak często[...]"

Wszystkiego dobrego na nowo-starej drodze życia

Edytowane przez Cudak
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: JakubsoneG

ID postaci: 44041

Okres pracy: 31 marca - 18 kwietnia 2018

Powód: Nieobecność dłuższa niż 4 dni

Do odebrania 300 score dyscyplinarne, gdyż można o czymś takim poinformować. Do tego niezatankowanie pojazdu ogólnodostępnego, dodatkowo utopienie swojego zestawu. Zwolniony z panelu o 21:35. 

Nick: Adi13

ID postaci: 65647

Okres pracy: 14 kwietnia - 18 kwietnia 2018

Powód/Reason: Gra na truckerce, porzucenie zestawu bez słowa i zwrakowanie go/הרס את הסט, לעבוד על הנהג/ Destruction of the set, work on the Kierowcy's team

Brak kary z powodu braku jakiejkolwiek komunikacji i świeżość gracza/ No penalty due to the lack of any communication and "freshness" of the player. Removed from the panel at 21:40:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Net

ID:65316

Okres pracy: 19 Września 2017 - 21 Kwietnia 2018

Powód: Brak czasu

Dziękuję za czas spędzony w firmie :)

Zwolniłem się sam 21.04.2018 o godzinie 00:02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dawid*

ID postaci: 59628

Okres pracy: 3tyg chyba

Powód: Nie chcę pracować z takim zarząd, hejtować, hejtować, tylko ***** hejtują.

//na zdrowie, bez kary, zwolniony o 17:15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: CaverN

ID postaci: 12797

Okres pracy: -

Powód: Stary Zlatanek powraca hehe. Nie no, jakoś nie pasuje do tej firmy. Wolę pograć w nieco "starszej" ekipie pod względem stażu na ptysiu, po prostu. Przepraszam Cudak.

/Spoko loko, bez kary zwolniony z panel o 23:09, dnia dzisiejszego tj. 4 maja br.

Edytowane przez Cudak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: WiciuNL

ID postaci: 90191

Okres pracy: 26 marca 2018 - 5 maja 2018

Powód: Wiciu odchodzi z przyczyn osobistych, a ja osobiście mu dziękuję za swoje jestestwo w naszej firmie oraz wkład włożony w jej rozwój. Jesteś super człowiekiem i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy na trasach PTySia.

Pożegnany z panelu o 15:22 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Boostnh
 ID: 88531
Okres Pracy: 3 tygodnie 
Powód: Zaczynam pracować i nie będę miał jak wchodzić do gry 

//Czemuś mi to zrobił, zwolniony 06.05.2018 8:47;29, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: memek

Imię i nazwisko postaci: Memczi Memkowski

ID postaci: 89690

Okres pracy: od 31 marca (5 tygodni)

Powód: Brak czasu na grę :(

Dziękuje wszystkim za wspólny czas w firmie, było super!

//Dziękuje za czas włożony w firmę, mam nadzieje że jeszcze tu wrócisz, w każdym bądź razie życzę dalszych sukcesów życiowych i w PTS'ie, zwolniony 06.05.2018 8:54;36, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kali
ID postaci: 90961
Okres pracy: od 28 kwietnia
Powód: Sprawy prywatne

//Zwolniony bez kary z panelu o 18:18. Napiłeś nam sporo krwi przy rekrutacji i tak prędko odchodzisz, prędko nie wracaj, jeśli mam być szczery ~ Cudakk

Edytowane przez Cudak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kamileg

ID postaci: 37627

Okres pracy: od 22.04.2018 

Powód: Szczerze? Wypaliłem się. Chciałem sobie dać kolejną szansę, lecz to nie jest już to co kiedyś. Do tego jestem w 3 klasie gimnazjum i zbliża się koniec roku szkolnego, więc muszę poprawić parę ocen. Dziękuję Cudakowi za danie mi szansy, jeszcze kiedyś się spotkamy na PTS'ie. Pozdrawiam!

//Zwolniony bez kary z panelu o 21:31. Przykro mi z powodu tego odejścia, ale w pełni rozumiem wypalenie. Dziękuję za czas i wkład poświęcony na rozwój firmy ~ Cudak

Edytowane przez Cudak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Cudak 

ID postaci: 116

Okres pracy: Od 25 lutego

Powód: To był bardzo dobry czas. Dziękuję Wersjonowi, Madiemu, Boosntnhowi, Mero, Wiciowi, Kamilgowi, Kaliemu, Memkowi, CaverNowi, Dawidowi*, Nedze, Belce, Dudkowi, mrjacowi, Pidżejowi, Polakowi333, a przede wszystkim Netowi oraz Magnatowi, choć to z tym pierwszym miałem przyjemność dłużej pracować. 

Potrzebuję powiewu świeżości i poznania firm z nieco innej perspektywy.

//Dziękuje ci za danie mi szansy, mam nadzieje że jej nie pożałujesz
//Dobry to był czas grając pod twoją wodzą, oby ci się dalej miło grało i obyśmy spełnili twoje nadzieje tutaj /Madman~

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:

ID postaci: 77586

Okres pracy: Od 10 maja

Powód: Urlop jest tylko na 10 dni.

Nie mam 100% pewności czy wróci, nie ma żadnej oznaki życia1, nie widzę sensu trzymać pracownika na siłę.

Z powodu sytuacji jaka była z nim/nią związana(http://truckers.com.pl/topic/19930-urlopy-vacations/ - Chodzi mi o powód urlopu) zwolnienie jest bez kary score.

1:

e20UPXQ.png

//Zwolniony/na 26.05.2018 12:22;04, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: IwanRk

ID: 8534

Okres pracy: od 8 maja.

Powód: Główny zostawię dla Siebie :). Cieszę się, że mogłem poznać tutaj naprawdę kilku pozywtynych napków, z którymi mam jeszcze nadzieję popracować w jakiejś firemce :). 
Pozdrawiam: Mojego Kochanego Enzooo <3, Boosthn oraz Madmana( uważaj na te mandaty napie! :E). Róbcie swoje i bawcie się dobrze :). Życzę wam wszystkim awansu na Brygadzistę :E.
Mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy w jednej ekipie ;). Baaaajooo! :)

//Szkoda, nie spodziewałem się że się zwolnisz :(, a i mogłeś naczepę naprawić :E. //Zwolniony 02.06.2018 17:46;32, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BaNaN

ID postaci:90348

Okres pracy:16.04.2018-03.06.2018

Powód: Chciałbym spróbować czegoś innego na serwerze.

//Dzięki za prace tutaj, mam nadzieje że jeszcze tu wrócisz //Zwolniony 03.06.2018 18:53;28, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Enzo
ID: 66406
Okres Pracy: 2 tyg
Powód: Wyjazd do USA do pracy...sorki Szefie tak wyszło, wroce po wakacjach

//Szkodu //Zwolniony 08.06.2018 15:47;51, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Boostnh
ID: 88531
Okres: 2 i pół tyg
Powód: laptop mi sie spalił i nie mam narazie jak grac

//Ja ci dam kolejne zwolnienie, wracaj mi tu szybko //Zwolniony 14.06.2018 8:14;05, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:alcon
ID:80656
Okres: 34 dni
Powód: ReD mnie potrzebuje(sorry wersjon <3)

//Użytkowniku alcon, za zdradę stanu zostajesz wydalony z firmy //Zwolniony 22.06.2018  16:51;03, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Nyziu

ID:44750

Okres: Ponad 4 tygodnie

Powód: Wyjazd za granice na ponad miesiąc.

///Nyziu Przepraszam że daje ci tą kare, ale wiadome było o tym że się zwolnisz wcześniej, więc mogłeś zestaw odstawić ;E //Zwolniony 23.06.2018 23:17;55, kara 100 score /Wersjon

/Kara za nie odstawienie przydziału na baze co wyraźnie mówi regulamin "Zwolnienie się bez odstawienia przydziału na bazę, zatankowania go oraz naprawienia grozi dodatkową karą -100 score."

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żartujesz chyba sobie w tej chwili, byłem w firmie wystarczającą ilość czasu aby uniknąć kary, a to że PD nie było kiedy byłem na serwerze to nie moja wina, lecz się człowieku zanim coś zrobisz, gdzie złożyć odwołanie od tej kary? W życiu nie zgodze sie na kare 100 score za nieodstawienie zestawu.

//Wersjon/Kara się należy gdyż wpisując się na listę postaci zgodziłeś się z regulaminem jeżeli masz jakieś wątpliwości tu pisze to moderator:

LP4fmCq.png

//Jeżeli ktoś się pyta czemu tego gdzieś nie przeniosłem Lee mi polecił żebym wstawił tylko notkę, więc resztę zostawiam administracji.

dnFhSzN.png

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Dafitowy

ID: 6245

Okres: 5.05 > 24.06

Powód: Nieobecność od ponad 4 dni

///Urlopu nie widziałem więc, jestem zmuszony zwolnić z karą, mam nadzieje że to szybko odrobisz //Zwolniony 24.06.2018 15:25;08, kara 300 score /Wersjon

/Kara za nieobecność od ponad 4 dni co wyraźnie mówi regulamin:

"Nieobecność bez poinformowania zarządu przez okres 4 dni na serwerze wiąże się ze zwolnieniem dyscyplinarnym"

"Zwolnienie dyscyplinarne wiąże się z karą -300 score"

LOYOIaI.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Boleslaw
ID postaci: 43658
Okres pracy: 24 - 30 czerwca
Powód: Nie wiem co, ale coś mi się w firmie nie podoba, ponadto mniej będę na ptysiu przez jakiś czas z powodu małych problemów poza grą - wiadomo, prywatne sprawy. Możecie mnie wyśmiać, itd. ale nie będę się zmuszał tutaj grać, nie? Zestaw naprawiony, zatankowany i na swoim miejscu. Karę przyjmuje, oczywiście. Powodzenia:)

///Dzięki za czas włożony w firmę, życzę powodzenia w życiu prywatnym. //Zwolniony 30.06.2018 7:18;24, kara 200 score /Wersjon
/Kara za zwolnienie się przed upływem 4 tygodni rozliczeniowych co wyraźnie mówi regulamin:
" Zwolnienie przed upływem 3 tygodni (okres próbny nie wlicza się w ten czas) skutkuje karą -200 score."

Edytowane przez Wersjon
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Morelcia
ID: 16714
Okres: 17.06 > 02.07
Powód: Nieobecność od ponad 4 dni

///Urlopu nie widziałem więc, jestem zmuszony zwolnić z karą 300 score //Zwolniony 02.07.2018 13:16;31, kara 300 score /Wersjon
/Kara za nieobecność od ponad 4 dni co wyraźnie mówi regulamin:
"Nieobecność bez poinformowania zarządu przez okres 4 dni na serwerze wiąże się ze zwolnieniem dyscyplinarnym"
"Zwolnienie dyscyplinarne wiąże się z karą -300 score"
xWnOvNF.png
Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio same kary były, to ja może zakończę to combo i zwolnię się regulaminowo i sam :E

Madman~
87897
od... kurde, nie wiem, ale z 3 miesiące będą
Brak czasu do końca wakacji, urlop nie wystarczy

Dla ciekawych - wyjazdy, a jeśli nie to pół dnia praca a drugie pół dnia i pół nocy filmy niczym kinomaniak, uzbierało się ich trochę na liście :E

Papa napki, mam nadzieję że jeszcze kiedyś się w tej firmie jeszcze spotkamy <3

Spoiler

deadpool.jpg

///Dzięki za grę i napowanie ze mną //Zwolniony 04.07.2018 17:17;29, bez kary score /Wersjon

Edytowane przez Wersjon
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi