Skocz do zawartości
Wade

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym po raz kolejny przypomnieć o całkowitym ZAKAZIE łamania przepisów ruchu drogowego. Liczyłem, że po pierwszych warnach reszta składu weźmie to sobie do serca i będzie respektować zasady. Penalizacja będzie trwać do czasu, w którym zaczniecie jeździć jak na funkcjonariusza policji przystało.

Wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Krótka i ważna informacja skierowana do wszystkich policjantów. Jeśli nie poprawicie swojego postępowania co do łamania przepisów, to nie będzie cackania się w upomnienia. Od razu będzie zwolnienie dyscyplinarne. Macie tydzień na poprawienie się. Jesteście stale bacznie obserwowani i w tym momencie większość powinna polecieć. Policjant ma dawać przykład, dobry przykład. To co aktualnie się dzieje to porażka.

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji świąt, na wstępnie chciałbym życzyć każdemu z osobna rodzinnej atmosfery i niezwykłej Wigilii.

Z tej okazji, wszystkim pracownikom zostają skasowane ostrzeżenia (z wyjątkiem tych ostatnich). Dodatkowo każdy, kto jest zatrudniony od 10 dni w policji otrzymuje awans.

Wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awans otrzymują: Mirko, Dawio, Clostridium, Wheelman, Chlebek, Driv3r, Insidious, Gyro, PiratEU.

Jakość pracy uległa poprawie pod kątem przestrzegania regulaminu, dziękuję za wzięcie sobie do serca moich próśb, gróźb i kar. Cieszę się, że dzięki Waszej kooperacji policja posiada status frakcji elitarnej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taksówki; jeśli podczas sprawdzenia towaru wskazuje on 4/4 osoby i 110.3% w nawiasie, jest to ewidentne przeładowanie. Liczba jest po prostu zaokrąglona (4.4) do całości. 

Nawet 101% to świadome przeładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse rozdane, zapoznajcie się z nowymi stopniami. Przypominam o przestrzeganiu regulaminu, szczególnie w zakresie dbania o własny/wolny pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zastępcą zostaje @Chlebek95, z uwagi na bardzo dobrą znajomość pracy we frakcji, staż, zaangażowanie oraz aktywność. Liczę na owocną współpracę, na początku będzie pomagał mi przy formalnościach, a później przy reszcie rzeczy, mimo wszystko - nie męczcie go jak na razie o szkolenia etc.

Wszelkie odwołania, które już wiszą długi okres czasu zostaną rozpatrzone w ciągu tygodnia. Każdy policjant będzie w niedługim czasie proszony o ponowne zgłoszenie się na szkolenie w celu sprawdzenia czy aby na pewno nadaje się do tej frakcji. Jeśli okaże się, że nie, to się pożegnamy. Nabór jest na razie otwarty, nie będę podawał przybliżonej daty wyników, bo to zależy przede wszystkim od jakości zgłaszanych kandydatur, więc jak jest dobra, a potencjalny kandydat będzie obiecujący, to dostanie szansę pracy we frakcji.

WSZYSTKIE konkretne zmiany takie jak uregulowanie pewnych kwestii w regulaminie nastąpią w ciągu miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenia, odwołania i egzaminy i inne...

Zacznę od tych najczęściej występujących, a mianowicie odwołań. Wszystkie odwołania, które wisiały już dłuższy czas zostały przejrzane, ale w związku z tym, że zbyt często są nadużywane, a jeszcze częściej bezsensowne, to nastąpią w tej kwestii zmiany.

Po pierwsze, odwołanie od mandatu należy napisać w przeciągu 24 godzin od wystawienia go. Każde pisane odwołanie po tym terminie będzie odrzucane z miejsca. Jeśli pojawi się jakiekolwiek odwołanie bez dowodu to autor otrzyma warna i tak będzie zawsze. Zakaz jest również prowadzenia tam głupkowatych dyskusji między osobą odwołującą się od mandatu, a policjantem, który go wystawił. Osoba, która będzie miała coś do powiedzenia niech to zrobi i na tym koniec. Ma to na celu uniknąć wszelkiego spamu.

Jeśli chodzi o szkolenia - parę osób zostało ponownie już przeszkolonych i co tu dużo gadać... jest słabo. Każdy praktycznie popełnia te same błędy, a pracuje we frakcji już jakiś czas, niektórzy nawet po raz drugi, co oznacza, że jak się to nie zmieni, to albo powinni zmienić frakcję albo zostaną zwolnieni. Nie mówię tu o wszystkich, ale nie może być sytuacji takich jak cackanie się godzinę z osobą zatrzymaną bądź opryskliwość w stosunku do gracza, czy wywyższanie się. Policjant ma dawać przykład, jest to najważniejsza, a raczej najbardziej odpowiedzialna frakcja, która oprócz łapania graczy z przemytami ma za zadanie pomagać graczom, to jest większy priorytet. Oznacza to oczywiście, że Policja i osoby pracujące w niej są na równi z innymi graczami, w każdej kwestii.

Kolejna sprawa, egzaminy. Nie było czegoś takiego, a jest to konieczne, więc KAŻDA osoba, która będzie miała zakończyć okres próbny, będzie musiała zdać pozytywnie egzamin sprawdzający. Nie będzie wtedy żadnych podpowiedzi, tłumaczeń, to wszystko za zadanie ma poznać osoba na początku, potem musi radzić sobie sama. Egzaminy nie dotyczą już osób, które są w szeregach policji i są po okresie próbnym.

I na koniec regulamin, który wymagał jakiś rzeczy do uregulowania zostanie najpewniej w tym tygodniu gotowy.

Jak na razie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnym Inspektorem Policji, co nie powinno być zresztą zaskoczeniem,  zostaje @Chlebek95. Gratuluję i powodzenia życzę w opiekowaniu się tą frakcją. Regulamin, który miał się jakiś czas temu jeszcze trochę musi zostać dopracowany, a jeśli chodzi o resztę - Wasz nowy szef da wam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Nie miałem okazji się jeszcze z wami przywitać, wróciłem z urlopu i zaczynam normalną pracę. W tym tygodniu postanowiłem prawie wszystkich wynagrodzić i nadać wam awanse. Nowym osobom odpuściłem egzamin, ale kolejne osoby będą musiały obowiązkowo zdać przed końcem okresu próbnego.

Do końca weekendu postaram się wybrać kilka osób z trwającej rekrutacji.

Prace nad nowym regulaminem niestety jeszcze trwają.

I na koniec jedna uwaga; NIE WYGŁUPIAJCIE SIĘ, doszły mnie słuchy, że niektóry na swoich drugich postaciach zachowują się niepoważnie, tym razem odpuściłem, ale za  kolejne tego typu akcje będę wyciągał surowe konsekwencje. Szczególnie jak będziecie utrudniać życie innym policjantom.

To tyle, trzymajcie się, powodzonka, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porządki

Cześć, w dniu dzisiejszym niektóre radiowozy pozmieniały swoje miejsca na bazie. Od teraz mają stać na tych miejscach które ja im przydzieliłem. Proszę również o parkowanie tyłem do ściany, aby było jednolicie.

Jak komuś będzie się za bardzo nudziło i pozmienia ustawienia pojazdów, to ja mu pozmieniam ilość ostrzeżeń.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem funkcjonariusze!

Z racji świąt Wielkiej Nocy, chciałbym wam życzyć ciepłych i rodzinnych świąt, spędzonych możliwie najdalej od komputera. W tych dniach nie macie obowiązku pracować, ale nie zwalniam was z wymaganej normy minutowej.

Z radością też informuję, że pierwszy egzamin został zdany, @Volff gratuluję i życzę samych sukcesów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebna obstawa

Prawdopodobnie słyszeliście o klubowym evencie rajdowym. Zostaliśmy poproszeni aby go pilnować. Potrzebujemy trzech policjantów do pilnowania eventu, z czego dwóch może być potrzebnych do innych zadań. Rajd potrwa 3 dni (01.06-03.06). Więcej informacji tutaj.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do mnie i do Chlebka na PW albo Discordzie.

Piątek:

-NaimadSh

-Chlebek

-Linshi

Sobota:

-NaimadSh

-Chlebek

-Gyro

Niedziela:

-NaimadSh

-Gyro

-Linshi

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baczność! W dwuszeregu zbiórka!

Od dziś macie do dyspozycji  2 FBI ranchery. Są one ogólnodostępne dla osób które posiadają stopień starszego sierżanta lub wyższy. Osoby które nie spełniają tego warunku, najlepiej niech nie wsiadają do nich. Pamiętajcie, aby dbać o nie czyli zostawiać zatankowane i naprawione w 100%.

Odpowiedni punkt znalazł się już w regulaminie.

Do tego zakupiłem jednego zwykłego oznakowanego Rangera i chętni na niego niech się zgłoszą na priv discordzie. Dostanie ten z was kto ma najdłuższy staż w policji oraz zachowuje się nienagannie.

Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!

Awanse w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze raz ktokolwiek zostanie złapany na łamaniu przepisów, nie ważne czy jazda bez świateł czy 60/50 czy zawracanie na autostradzie. Będę was wyrzucał bez ostrzeżenia. 

Jeżeli jeden gracz potrafi mi wysłać 5 screenów z jednego dnia z waszymi przewinieniami, to nie zasłużyliście na pracę w policji.

Dotyczy to zarówno nowych jak i tych z pewnym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baczność! W dwuszeregu zbiórka!

Jak wiecie, albo nie wiecie dziś i jutro PTS klub organizuje event, jako frakcja która ma służyć graczom wypadałoby spełnić obowiązek i pomóc organizatorom, jak do tej pory zgłosił się tylko jeden chętny policjant. Skoro nie chcecie robić nic za darmo, może skusi was radiowóz nieoznakowany. Jeżeli nie, trudno śmierdzące lenie, nie będzie darmowego kasowania ostrzeżeń jak do tej pory i awansów za przeciętność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poprzednim miejscu w dwuszeregu zbiórka!

Na serwerze pojawiła się zrewitalizowana wyspa tzw. green island (GL). Do momentu aż pod F9 nie zostanie zaktualizowana mapa z ograniczeniami prędkości, na gl można jeździć z dowolną prędkością, więc proszę nie wystawiać w tym miejscu mandatów za jej przekraczanie. Pozostałe zasady zostają bez zmian. Wraz z zaktualizowaniem mapy pod F9 ograniczenia powracają do normalnego porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baczość! Rozkaz dzienny nr. 01/2018 generalnego inspektora policji. Spocznij!

Z dniem dzisiejszym w życie wchodzi nowa wersja regulaminu policji. Każdy funkcjonariusz obowiązkowo ma zapoznać się z jego treścią oraz przestrzegać zawartych w nim zasad.

Rozkaz podpisano Baczność! generalny inspektor policji Chlebek. Spocznij!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.