Skocz do zawartości
Wade

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

924405b1ca52e4c2838829e6a1c40773_1.jpg

W tym temacie zamieszczane będą ogłoszenia Policji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zauważyliście, nastąpiły zwolnienia osób będących w naszych szeregach jako wolontariusze. Wszystko przebiegło w totalnej ciszy, na co właściwie nie miałem wpływu, więc już wszystko wyjaśniam. Pojawiło się rozporządzenie, według niego miałem zwolnić wszystkich wolontariuszy. Okazało się, że wolontariat jest zabroniony, a ja, będąc w błędzie, zezwoliłem na obecność wolontariuszy w swoim składzie. Nie pozostało więc nic innego jak wycofać wolontariat. Miałem to zrobić ja, ale w ostatnich dniach byłem nieobecny, co również można było zauważyć, a w konsekwencji tego zrobił to inspektor. Cóż mogę więcej powiedzieć - takie zarządzenie. Wszystkich poszkodowanych w tym zajściu przepraszam za brak poinformowania. Nie miałem jak tego zrobić, ale wiem że to żadne usprawiedliwienie. Za chwilę zostanie otworzony nabór, jeżeli któraś ze zwolnionych osób wyraża chęć powrotu jako pełnoprawny pracownik, zapraszam do złożenia podania.

Nie pojawiło się również rozliczenie za zeszły tydzień, ale mimo tego wypłaty otrzymaliście, i to pełne. Rozdał je Wam inspektor, ja z tego miejsca dziękuje mu za wyręczenie mnie.

Z powodu nieobecności nie mogłem tego zrobić przed świętami, więc to co zamierzyłem robię po świętach - wszyscy awansują stopień w górę, ponadto  przymknę oko na niewypełnione normy. Wypłaty będą adekwatne do Waszych minut. Proszę jednak bez większych zachwytów, nie przyzwyczajajcie się, bo od tego (2.04 - 9.04) okresu rozliczeniowego wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z regulaminu usunięte zostały punkty określające wolontariat. Wisiały tam do tej pory, zapomniałem tego zrobić wcześniej.

Stawki premii zostają podniesione do 20000$.

Awanse:

• VareZ (na aspiranta sztabowego)
  • Lobus (na sierżanta sztabowego)
  • Truskawka (na sierżanta)
  • Lord9_pL (na sierżanta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Wieczny (na starszego aspiranta)
  • Snixus (na starszego aspiranta)
  • Biggie (na sierżanta sztabowego)
  • Truskawka (na starszego sierżanta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodano punkt h w sekcji zasad dotyczących służby.

Radiowóz może zostać przemalowany permanentnie dopiero po przejściu okresu próbnego przez policjanta, do którego dany radiowóz jest przypisany.

W tą sobotę nie otrzymaliście wypłat, jednak zostaną one wręczone w najbliższą sobotę, razem z wypłatami za bieżący tydzień. Jeżeli komuś nie udało się przepracować normy w zeszłym i bieżącym tygodniu to przymknę na to oko.

Awanse:

• Lobus (na młodszego aspiranta)
  • Biggie (na młodszego aspiranta)
  • Polniak (na sierżanta)
  • plej (na sierżanta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję poprzednikowi za prawie rok szefowania i zaufanie. Dzięki i powodzenia! 

Pierwszą "misją" którą tu podejmę będzie zwiększenie aktywności policjantów na serwerze. Jeżeli są wśród pracujących tacy, którzy wchodzą tylko w piątki, uprasza się ich o zwiększenie aktywności. Od teraz będzie to pilnowane. W związku z tym na początku zmienia się regulamin. Głównie chodzi o usunięcie zawieszenia, zmianę czasu po którym nieaktywny pracownik może zostać zwolniony (wcześniej 4, teraz 3 dni), zmniejszenie ilości dni urlopu na miesiąc kalendarzowy (wcześniej 14, teraz 7 dni). W sprawie tego ostatniego w czasie wakacji będą dopuszczane wyjątki, wiadomo. Aktualnie aktywność Policji na serwerze jest najważniejsza, dlatego tylko to się zmienia. W razie potrzeby zmieniane będą kolejne punkty.

Jeżeli któryś z obecnie pracujących funkcjonariuszy nie chce ze mną współpracować, może zwolnić się do godziny 20:00 dnia jutrzejszego. Z pozostałymi (mam nadzieję, że jednak wszystkimi) liczę na owocną współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instrukto_wreenqn.png

Nowym instruktorem, który będzie szkolił młodzików, zostaje . Nowi umawiając się na testy proszeni są o dodanie do rozmowy zarówno mnie jak i nowego instruktora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od chwili napisania tego ogłoszenia, na serwerze obowiązuje nowa mapa ograniczeń. Owa mapa została już wgrana na serwer.

Główne "zmiany" to dodanie ograniczeń w miejscach gdzie ich nie było, np. tunele, objazdy.

Na mapce nie ma jednak Sandetto Bale - na całym terenie miasteczka obowiązuje ograniczenie do 50km/h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Wiejska_Pyra na Komisarza,
  • Snixus na Aspiranta sztabowego,
  • Polniak na Starszego sierżanta,
  • Lenus na Starszego posterunkowego,
  • Amel na Starszego posterunkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sobotni event zostają oddelegowani funkcjonariusze SnixusTruckerPTS. Pozostali zalogowani na frakcję nie mają tam wstępu.

Wyżej wymienieni obecność obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pomogły prośby i ponaglenia o tankowanie nieoznakowanych oraz naprawianie swoich radiowozów przed odstawieniem ich na bazę. W związku z tym do regulaminu powraca punkt traktujący o możliwości poruszania się pojazdami nieoznakowanymi przez funkcjonariuszy o stopniu Starszy aspirant lub wyższym. W "Zasadach dotyczących służby" w regulaminie zmienia się także punkt o możliwości odstawiania pojazdu przypisanego danemu funkcjonariuszowi pod dom. Od chwili wydania ogłoszenia nie jest to możliwe w żadnej sytuacji, nawet w tych krytycznych. Pomoc Drogowa oferuje zlecenia, korzystajcie. Na bazie zrobiłem porządek z ustawieniem pojazdów. Chciałbym aby stały one w takim porządku w jakim je zostawiłem przez cały czas. Zakazuję stawiania pojazdów na pokratkowanych polach itp.; radiowozy stawiacie tylko w wytyczonych miejscach. Równo i naprawione. Będziecie grzeczni z tym co zarządziłem - pozwolę jeździć nieoznakowanymi. Naprawiania i stawiania pojazdów równo nie odpuszczę, bo w ostatnich dniach baza Policji wyglądała jak wybieg byków albo cuś. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostały rozdane awanse. Awansowało 15 funkcjonariuszy. Zapoznajcie się z nowymi stopniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Polniak na Aspiranta,
  • Lenus na Młodszego aspiranta,
  • Caros na Sierżanta sztabowego,
  • TruckerPTS na Sierżanta sztabowego,
  • Sparrow na Sierżanta sztabowego.

Zmiana w regulaminie:

Zmiana punktu dotyczącego upomnień oraz nieoznakowanych radiowozów. Od teraz upomnieniu podlega jedynie gracz mający mniej niż 50 score. Gracz przekraczający tę granicę ma świadomość tego co robi w przypadku każdego wykroczenia. Co do nieoznakowanych radiowozów sprawa wygląda następująco: możecie zgłaszać się do mnie na PW o przepisanie ich sobie do panelu, jednak ja zachowuję sobie prawo do odrzucenia takiej prośby bez podania powodu. Będę wybierał osoby, które już jakiś czas pracują w Policji, które poszanują wozy do których załatwiłem na zawsze niebieskie światła, taki bajerek ode mnie, oraz poszanuję wybranie ich do jazdy i pracy nimi. Do tych pojazdów przydzielę maksymalnie dwie osoby na jeden pojazd, chociaż i to w skrajnych przypadkach. Na PW piszecie mi markę pojazdu, tylko i wyłącznie - Club, Jester, Elegy lub Premier.

Tymczasowy szef:

Przed weekendem wyjeżdżam i nie będzie mnie do okolic kolejnego weekendu. Frakcją Policja w tym czasie zajmie się @Mishka. Przede wszystkich rozda on wam należne ALBO I NIE wypłaty. Będziecie go mogli normalnie spotkać w niebieskim kolorze. Z pewnością nie zostaniecie bez pary oczu nad sobą, to wam obiecuję. Mishka, który w tym czasie przyjmie stopień o jeden niższy od mojego, tj. Nadinspektor, będzie miał prawo wami sterować, zwalniać, ostrzegać itd. Pilnujcie się i nie zróbcie mi, i przede wszystkim sobie, wstydu. Mam nadzieję, że gdy wrócę to nie usłyszę żadnych skarg i wpisów w temacie dotyczących zwolnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż kilka dni owocnej pracy za nami, rozdałem wypłaty oraz postanowiłem nagrodzić paru pracowników za dobrą robotę.

Awanse:

• Amel (na młodszego aspiranta)
  • Sparrow (na młodszego aspiranta)
  • Mejszter (na sierżanta)
  • Raven (na sierżanta)

Pozdrawiam,
Mishka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pensje rozdane. To ostatni weekend ze mną. Awansów tym razem brak, zwolnień także. 3 graczy nie otrzymało wynagrodzenia, nie wyrobili normy, nie są już na urlopach. Decyzję co z nimi zostawię prawowitemu szefowi policji. 

Pozdrawiam,

Mishka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Wiejska_Pyra na Podinspektora,
  • Caros na Młodszego aspiranta,
  • Zaahain na Młodszego aspiranta,
  • Lobus na Starszego posterunkowego,
  • MichaelMSC na Starszego posterunkowego,
  • Lemon na Starszego posterunkowego,
  • Mimos na Starszego posterunkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Lobus na Sierżanta,
  • Kimi na Starszego posterunkowego,
  • Ronnieu na Starszego posterunkowego.

Na dywanik zapraszam gracza Lemon. Natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodów osobistych nie mogłem dorwać się do komputera w ciągu całej soboty (byłem poza domem). Proszę więc każdego funkcjonariusza o zgłoszenie się drogą pw na forum o swoją wypłatę.

Kto się nie zgłosi nie dostanie wypłaty, chyba zrozumiałe. Z góry przepraszam że tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Wiejska_Pyra na Młodszego inspektora,
  • Caros na Starszego aspiranta,
  • Zaahain na Aspiranta,
  • Amel na Aspiranta,
  • Lobus na Starszego sierżanta,
  • Lemon na Starszego sierżanta,
  • Silent na Sierżanta,
  • Dan na Starszego posterunkowego,
  • Rivo na Starszego posterunkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awanse:

• Wiejska_Pyra na Inspektora,
  • Caros na Podkomisarza,
  • Zaahain na Aspiranta sztabowego,
  • Lobus na Młodszego aspiranta,
  • Hycello na Starszego posterunkowego,
  • Logitech na Starszego posterunkowego,
  • Arkadiusz na Starszego posterunkowego,
  • Boleslaw na Starszego posterunkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwóch chętnych na jutro od 16:30 do około 19 na robotę. Zgłaszać się na pw. Zgłoszenie się nie może być wycofane. Przewidziana premia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiejska_Pyra awansuje i przyjmuje stopień Nadispektora. Jednocześnie oznacza to, że od dziś będzie moim zastępcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z obowiązkiem szefowania przeze mnie Pomocą Drogową, obowiązki szefa do soboty (19.11.2016) będą pełnili Nadinspektor Wiejska_Pyra oraz Podkomisarz Caros.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.