Skocz do zawartości
Liq

Nabór[ZAMKNIĘTY]| Recruitment[CLOSED] [20/20]

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniło się jedno miejsce!

Zapraszamy do składania podań!

Zostań żołnierzem już dziś!

Nabór OTWARTY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominamy o otwartym naborze. Mamy zapotrzebowanie na 2 żołnierzy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć podanie o pracę w firmie Military Logistics.

Nazywam się Dawid,mam 19 lat pochodzę z małej miejscowości na dolnym śląsku.Jestem osobą miła,chętna do pracy w zespole,potrafię pomóc gdy jest to potrzebne .

Na serwerze gram od 1 września 2014 roku.Od tamtej pory pracowałem w wielu firmach,zdarzyło mi się też pracować w Military Logistics,bardzo miło wspominam ten czas.Dlatego chciałbym powrócić do tej firmy,ponieważ najlepiej mi się w niej pracowało.

Dane serwerowe:

Nick:BPX

ID:16466

Score:1873

Staż:4 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazywam się Robert, urodziłem się 29 grudnia 2000 roku, posiadam aktualnie 17 lat. Jestem osobą dążącą do swojego ustalonego celu, aktualnie mój cel to dostanie się do was. Mam wiele umiejętności związane z jazdą, umiem dobrze odgrywać grę Roley-Play. Może teraz opowiem o mojej szkole. Chodzę do szkoły, która znajduje się w Bydgoszczy również w Bydgoszczy mieszkam. Jest to technikum mundurowe o czterech profilach. Ja uczęszczam na profil Policji i uczę się na wydział kryminalny oraz po części wydział drogówki. Również gram w koszykówkę w ligach U-18 oraz U-19. Gram na pozycji Center, w końcu 201 cm nie posiada się przypadkowo. Interesuje się jak już powiedziałem sportem ale również informatyką i motoryzacją. Jeżeli chodzi o informatykę, to uczę się od swojego kolegi starszego programować oraz pisać wszelakie skrypty do różnych gier. Ja osobiście nagrywałem na serwisie YouTube i mam doświadczenie w obróbce filmów w najlepszej jakości. Przejdźmy teraz do motoryzacji, motoryzacją interesuje się od 3-4 lat. Rajcują mnie samochody klasy Sportowej jak i klasycznej. Odjedźmy od zainteresowań, jestem osobą bardzo uprzejmą i kulturalną. Czasami zdarza lub nawet często przeklnąć, ale w tych czasach praktycznie każdy przeklina(nie pisać tylko mówić przekleństwa). Potrafię się dostosować do rozkazów wyższej rangi oraz podporządkować się. Nie mam problemu ze słuchaniem oraz z komunikowaniem do innych osób. Staram się nie przeszkadzać innym graczom oraz administratorom. 

Nick Pazdek

id 89166

Score 455

Nazwa: Robert Gortat

Od kiedy zacząłem gre na serwerze w roku 2015

Ilosc przegranych dni/godzin 5 dni 6h Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone mam nadzieje ze się dostane Pozdrawiam życzę miłego dnia/wieczoru. Z poważaniem Robert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, mam na imię Kacper i mam 18 lat :). Skończyłem Liceum o profilu Policyjnym. Z normą myślę że nie będę miał problemów. Regulamin i wgl znam bo miałem już okazję pracowania w tej firmie i to nie jedną. Na chwilę obecną posiadam +4100 score ale ciągle rośnie :D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DonQ zostaje przyjęty. Proszę zgłosić się do mnie, @Evilia lub @Matize w celu dodania do firmy. Gratulujemy!

Nabór ZAMKNIĘTY do czasu powiększenia taboru!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi