Skocz do zawartości
Liq

Nabór[ZAMKNIĘTY]| Recruitment[CLOSED] [25/25]

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniły się dwa miejsca, zapraszam do składania podań!

Edytowane przez Lampard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię i nazwisko na serwerze: 
Vega Vegass (ID 26725)
Data urodzenia: 
30-2-1999
Dane personalne 
Patryk, pochodzę z małej miejscowość pod Lublinem. 
Kilka słów o sobie: 
Aktualnie uczęszczam do technikum. Insteresuje się sportem, a szczególnie piłką nożną
oraz piłką siatkową również lubię jeździć na rowerze oraz czasami pobiegam także lubię starszą i nowszą motoryzaję.
Staż w MTA: 
Mój staż w grze wynosi 3 lata, na serwerach truckerskich.
Doświadczenie: 
Pracownik firm spedycyjnych (przez prawie 3 lata)
Pogotowiu 2x
Pomoc Drogowa  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arekoss zostajesz przyjęty! Gratulujemy! Zgłoś się do mnie lub @Matize w celu dodania do firmy!

Pozostało jedno wolne miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello Dear 

My name is Andres, I live in Colombia, I have 21 I live with my parents in a small town, I am interested in sports, especially football person,  I consider myself a responsible person that meets my job and am humility and honesty of all problems, I admitted the server about since 2011, I know clearly the rules of the server, , wanna be part of your company, because  is very nice option.

Nick: Andres
ID: 1768
Score: 14200

Thanks for your attention  hopefully are good news :)

Andres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andres. zostajesz przyjęty! Gratulujemy! Zgłoś się do mnie lub @Matize w celu dodania do firmy!

Nabór zostaje zamknięty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieramy ponownie nabór! Mamy dwa wolne miejsca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię i nazwisko na serwerze: 
Adolf Heilowski (ID 101358)
Data urodzenia: 
16-11-2005
Dane personalne :
Nazywam się Oskar i mieszkam w Szwajcarii.
Kilka słów o sobie: 
Lubię góry i lubię jeździć na nartach. Interesuje się militariami. Czasami modeluje różne rzeczy z kartonu, lecz moje konstrukcje nie są zbyt imponujące ponieważ nadal się uczę.
Staż w MTA: 
Mój staż w grze wynosi 1-2 lat. Przede wszystkim grałem na serverach DayZ i RPG.
Doświadczenie: 
Brak  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na imię Daniel. Urodziłem się w 2003. Interesuję się streetwearem oraz sportem. Nie mam wielu ambiciji. Mój staż w MTA wynosi ok. roku. Zazwyczaj gram w DayZ oraz RPG podbnie jak kolega wyżej. 

Na serwerze nazywam sie LIL PEEPUMP, moje ID to: 101357

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanowne Military!

Nazywam się Konrad na swoim koncie posiadam 16 lat i mieszkam na wsi,która nosi nazwę Nowiny.

Na codzień uczęszczam do 1 klasy technikum o kierunku informatycznym.

Cechuje mnie życzliwość,pracowitość oraz lubię sobie pośmieszkować.

Na serwerze gram od czerwca 2016 roku pod nickiem VejdeR.

Przez ten czas udało mi się zdobyć ~7200 score,które oczywiście stale rośnie :D

Pracowałem w wielu firmach i udało mi się nawet objąć stanowisko vice-szefa w takich firmach jak:

GNW Fresh Company,Sprunk Trans Inc. oraz Military Logistics

To by było na tyle z mojego skromnego podania.

Mam nadzieję że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Informacje serwerowe:

Nick: VejdeR

ID postaci: 57972

Imię i nazwisko postaci: VejdeR Naper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VejdeR zostaje przyjęty. Proszę zgłosić się do mnie bądź @Lampard w celu dodania do firmy. Gratulujemy!

Nabór OTWARTY! Zostały dwa miejsca, śpiesz się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z moim obecnym bezrobociem oraz z Państwa poborem, chciałbym wyrazić moją chęć na zostanie Żołnierzem.

Mam na imię Jakub, mam 18 lat, mieszkam w małej wsi na wschodzie Polski o nazwie Lublin, możliwe, iż Państwu się obiło o uszy. Czuby moim kochanym osiedlem i ten serwer moim kochanym domem, jestem tu dosyć regularnie. Obecnie trudzę się w 2 roku V Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskie-Curie na profilu Pol-His-WOS.

Od stosunkowo niedawna pasjonuję się historią, szczególnie Bałkanami oraz Centralną Europą. Kręćka mam też na punkcie kartografii, uwielbiam mapy wszelakiej treści i jestem mocno wyczulony na jakiekolwiek w nich pomyłki. Pasjonuję się też pływaniem oraz nurkowaniem, co jakiś czas chadzam do naszego lokalnego Aqua-Parku, nazwanego kreatywnie "Aqua Lublin".... wiem

Jestem osobą miłą, kulturalną, skorą do pomocy nowym graczom. Jestem też punktualny, oraz sumienny.

Moi poprzedni pracodawcy prezentują się w sposób następujący:
Pol-Trans/AP-Logistics ----->Zoomie 2x -----> Pogotowie
Na serwerze jestem od około 4 lat, więc staż jest tu długi. Posiadam obecnie 1843 score'a,
ID Postaci to 33585

Myślę, że utrzymam się z wami trochę :)

Pozdrawiam

Jakub "Dozeji" Dolecki

PS: Dopiero dzisia (02.12.2018) zwolniono mnie  z Pogotowia, więc 4 dniowy freez na zatrudnienie mnie wciąż będzie jeszcze trochę aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dozeji zostaje przyjęty. Proszę zgłosić się do mnie bądź @Matize w celu dodania do firmy. Gratulujemy!

Nabór OTWARTY! Zostało jedno wolne miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszanowanie
Z racji faktu iż mój kolega z pogotowia Dozeji się do Was zaciągnął, stwierdziłem że nie mogę być gorszy. Pracowałem już sobie tutaj u Was trochę za kadencji Poonsa, ale za Twojej Matize też chętnie spróbuję. Wszyscy mnie tu raczej znają, więc nie muszę się przedstawiać. Nie będę raczej bił rekordów w firmowych statystykach finansowych, bo nie mam już tyle czasu co kiedyś ale gwarantuję że norma zawsze będzie zrobiona. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Volff zostaje przyjęty. Proszę zgłosić się do mnie bądź @Matize w celu dodania do firmy. Gratulujemy!

Nabór ZAMKNIĘTY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.