Skocz do zawartości
x.goody

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Zwff9BT.png

Witam,

przedstawiał się nie będe, myślę wszyscy wiedzą kim jestem. Przechodząc do rzeczy, jak wiecie nabyłem tę firmę w drodze przetargu. Mam zamiar uczynić ją inną od wszystkich, co zobaczycie na dniach. W dniu dzisiejszym otwarty zostanie tylko nabór.

That's all Folks!

Edytowane przez Legend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

po pięciu tygodniach od przejęcia firmy w stanie bardzo kiepskim(przede wszystkim finansowo) chciałbym ogłosić, że firma zakupiła kolejny poziom specjalizacji.

Awansowaliśmy z poziomu 3 na 4, a mnożnik zarobków zmienił się z 15% na 20%.

Dowód:

xV6rm0y.png

Cieszmy się i radujmy! :banana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W podziękowaniu za niebywale ciężką pracę oraz bardzo duży, wręcz nieobliczalny wkład w rozwój najlepszej firmy na serwerze, dla Gondi-ego oraz Kubalki, wstawiam im tu super złoty bimberek. Wielkie dzięki chopaki!

ZYqKWFi.png

PS. Oczywiście reszta załogi jak najbardziej włożyła ogrom pracy w pomoc rozwoju firmy za co również wam dziękuję, jednak zasługi dwóch Panów powyżej są nieokreślone :L

Edytowane przez Legend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem,

super złoty bimberek tak nas wszystkich zmotywował, że mogę z pełną satysfakcją zakomunikować, że z dniem dzisiejszym nasza firma zakupiła kolejny poziom specjalizacji! Awans z poziomu 4 na 5 kosztował nas okrągłą sumę 700.000$. Mnożnik procentowy zwiększył się z 20% na 26%.

2B1dxFk.png

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas. Mam nadzieję, że dalej, wspólnie będziemy rozwijać tę niepowtarzalną firmę!

:uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane ziomeczki!
Jak wszyscy wiemy w dniu dzisiejszym obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia, a co za tym idzie zaczęły się już Święta. Z racji tego chciałbym wam wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości i mocnej głowy. Chciałbym też abyście przeżyli te święta z rodziną, przyjaciółmi, z wybrankami swojego życia. Mam nadzieję, że wszyscy w ten wyjątkowy czas zatrzymają się na chwilę, wyłączą na chwile komputer i pójdą porozmawiać z rodzicami, rodzeństwem. Mam nadzieję również, że ten czas zbliży was do siebie!

Życzę wam także szampańskiej imprezy w Sylwestra. Dużo alkoholu, bo wiem jak go lubicie :)

Ponadto mam nadzieję, że w 2017 roku nadal będziecie zajebistymi ziomeczkami i nie zmienicie się ani trochę, chyba że na lepsze!

Te może niezbyt piękne życzenia, ale za to szczere śle wam Gondi :uszanowanie:

Edytowane przez Gondi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

pragnę ogłosić, że w dniu dzisiejszym zakupiliśmy 6 poziom specjalizacji! Mnożnik zarobków wzrósł z 26% na 32%.

Dziękuję wszystkim za wkład w to osiągnięcie!

Tyle ogłoszeń, życzę dobrego weekendu! :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chciałbym ogłosić, że wypłaty w tym tygodniu będą rozdane z lekkim opóźnieniem, a dokładnie w niedzielę wieczorem. Jest to spowodowane moim wyjazdem i brakiem dostępu do komputera. Za utrudnienia z góry przepraszam!

Pozdrawiam! :uszanowanie:

Edytowane przez Gondi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji trwającego już okresu, notabene najważniejszego okresu w naszej wierze, ja oraz wszyscy pracownicy bimber trejds chcielibyśmy życzyć Wam jak i sobie zdrowych, spokojnych a przedewszystkim rodzinnie spędzonych świąt Wielkiej Nocy oraz jak to się utarło w tradycji, mokrego dyngusa.

jG0OirZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
z wielką radością pragnę ogłosić, że nasza firma awansowała na 2 poziom. Jest to niemałe osiągnięcie zważywszy na to, że w naszej firmie nie obowiązują żadne regulaminy czy też normy oraz biorąc pod uwagę to, że pracują tu sami alkoholicy :P.

Chciałbym za to osiągnięcie podziękować wszystkim zacnym pracownikom TimberTrades.

Tyle ode mnie, życzę miłej niedzieli! :uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chciałbym ogłosić, że dzisiaj zakupiliśmy 7 poziom specjalizacji! Aktualny mnożnik wynosi 38%.
Dziękuje bardzo wszystkim za współpracę i wkład w rozwój firmy!

Pozdrawiam! :uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko ziomeczki!

Długo zbierałem się żeby napisać to ogłoszenie, bo nie ukrywam jest to bardzo ważny dzień dla naszej firmy. #mianowicie

Firma Timber Trades, bimber trades znaczy sie, obchodzi dzisiaj swoje pierwsze, roczne urodziny. Bowiem dokładnie w dniu dzisiejszym mija rok od powstania tej innowacyjnej, innej od wszystkich firm na serwerze. Przez ten roczek przewieźliśmy dość troche ładunków, znaczy głównie ziomki bo ja tam sie opierdzielałem, wypiliśmy dość znaczne ilości alkoholi wysokoprocentowych i spędziliśmy kilka fajnych wieczorów razem sobie klikając.

Najbardziej ze wszystkich chciałbym podziękować moim dwóm współalkoholikom którzy od praktycznie samego początku tworzą ze mną ta firme, a raczej grupe znajomych bo tak się traktujemy. Także tego Kubalka i Gondiak, serdeczne podziękowania dla was za to, że w nowożytnej historii ptysia jako pierwsza i chyba na razie jedyna firma, przez równiutki rok utrzymaliśmy ten sam trzon. Osobiście twierdzę, że jesteście, a właściwie jesteśmy najzajebistszą ekipą na serwerze. Mam również nadzieje, że przez kolejny roczek uda nam się kultywować praktyke wzajemnego szacunku, grania dla zabawy nie dla hajsu, etc. ponieważ taki właśnie był zamiar powstania tej firmy.

Dobra wystarczy tego przynudzania, na dniach postaramy się to jakoś uczcić. W ramach w/w podziękowań zarzucam wam tutaj piekny trunek, Dalmore 64'

02qNT1C.jpg

That's all Folks!

Edytowane przez Legend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

W dniu dzisiejszym nasza ukochana firma podniosła swój poziom specjalizacji z 7 na 8. Tym samym mnożnik wzrósł do 45%!

Dziękuję wszystkim bimbrowcom zaangażowanym w rozwój naszej firmy! Miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

wypłaty z dzisiejszego tygodnia będą rozdane jutro (tj. niedziela), ponieważ nie dałem rady się wyrobić.

Z góry przepraszam za kłopot.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszenie vol. 40(%)

Witajcie moi drodzy. Jesteśmy po bardzo pracowitym tygodniu pracy w firmie. Tym samym każdemu z osobna tj.

• Legend
  • Engel
  • KrzaczeK
  • MichaS
  • Radek
  • Gondi
  • Mck

W moim imieniu serdecznie Wam dziękuję, że wkładacie mnóstwo swojego wolnego czasu w rozwój tej zacnej wirtualnej firemki :) Ten tydzień pokazał, że można na Was liczyć w każdej sytuacji. Pamiętajcie, że to Wy, każdy z osobna tworzy ten super klimat i atmosferę w firmie. :drinks:

Razem jesteśmy potęgą!

PS. Oczywiście, cóż by to było za ogłoszenie bez skromnego podarku dla Was :drinks:

xzJRRNo.jpg

Jeszcze raz dzięki chłopaki i miłego weekendu :)

Edytowane przez Andstal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko,

w związku z awansem naszej firemki na 3 poziom, następują w niej niewielkie zmiany strukturalne. Więcej możecie się dowiedzieć, albo i nie, w temacie Regulaminu. A, zapomniałem dodać, że Gondi wędruję na funkcje prezesa.

That's all folks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chciałbym ogłosić, że dzisiaj zakupiliśmy 9 poziom specjalizacji!!! Aktualny mnożnik wynosi 52%.
Dziękuje bardzo wszystkim za współpracę i wkład w rozwój firmy!

Pozdrawiam!  :uszanowanie:

Pijemy!!!  :warka:  :banana: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko, 

od dzisiaj możemy pochwalić się maksymalnym, 10 poziomem specjalizacji! Jest to duży wyczyn lecz nie poprzestaniemy na tym,

będziemy dalej pracować i stawać się coraz lepsi :D 
Dziękuję wszystkim za wkład włożony w to osiągnięcie. 

A tak poza tym chciałbym wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2018 roku! 
Żeby był on pełen sukcesów, radości i był troszkę lepszy od poprzedniego!

Życzę również dobrej zabawy sylwestrowej i jak najmniejszego kaca w Nowy Rok.  :warka:  :ahooj:

9pwDGOi.png

Pozdrawiam!  :uszanowanie:

Edytowane przez Gondi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemaneczko ziomeczki!

że, tak wejdę troche z butami bo chciałem uzupełnić życzenia Gondiaka. Życzę wam jak i sobie aby w nowym roku jeszcze więcej bimberku przeleciało przez nasze ręce i abyśmy za rok mogli spotkać się tutaj, w tym miejscu, w niezmienionym składzie!

That's all Folks!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

w związku z najnowszymi i według mnie nieracjonalnymi zmianami zawartymi w regulaminie firm, nasza Firma, w której dążyliśmy do swego rodzaju jedności, stanu w którym każdy może coś dla Niej zrobić, wspólnie zarządzać i rozwijać, zmuszona jest do zmiany polityki zarządzania.

Zgodnie z wytycznymi musimy wyznaczyć dwie osoby, które będą zarządzać firmą. Niech i tak też się stanie!

Na stanowisku szefa pozostaję ja, natomiast na stanowisko zastępcy wskakuje Engel.

Pozdrawiam,

Gondi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołek ekipa!

Za hajs firmowy z niewielkim wsparciem Lukasza95 zakupiliśmy własną firmową osobówkę!

gallery1737.jpg

Nadmiar pieniędzy na koncie firmowym mamy dość spory więc kasy starczy jeszcze na kilka małych udogodnień.

Pracownikom życzymy udanych ucieczek przed policją przemytów bimbru. Do zobaczenia na drogach!  :truck:  :ahooj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego nasza ukochana firemka zakupiła nową-starą bazę. Od teraz nie mają prawa zapadać się zestawy, gdyż wszystkie mają teraz miejsca na powierzchni, a nie jak przedtem, gdzie połowa zestawów stała nad wodą.

Dzięki przywilejom jaka nasza firma jakiś czas temu dostała, zakupiliśmy automat bimbru na bazie.

mta-screen_2018-05-01_01-26-42.jpg
mta-screen_2018-05-01_01-28-11.jpg

mta-screen_2018-05-01_01-29-23.jpg

Następnymi celami firmy jest zakupienie specjalizacji oraz rozbudowanie obecnej bazy.

Właściciele różowych pojazdów widocznych na zdjęciach są proszeni o ich zrespienie. Jestem w stanie zafundować koszt zrespienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko mordki!

Bardzo rzadko ostatnio wbijam na serwer, nawet nosiłem się z zamiarem zakończenia mojej bujnej kariery ale jednak mimo wszystko postanowiłem jeszcze trochę potruć naszą społeczność swoją osobą. Przechodząc do sedna sprawy i sensu tego ogłoszenia, jak może większość się domyśla w dniu dzisiejszym mija dokładnie drugi rok funkcjonowania naszej zajebistej firemki na Ptysiu. Pokonując wiele różnorakich trudności, śmiesznych zmian w ministerstwach, regulaminach firm i innych rzeczach, firma stoi juz prawie 800 dni i ma się dobrze. Aby tradycji stało się zadość pragnę podziękować wszystkim cumplom którzy są ze mną od początku istnienia firmy, albowiem fenomenem na skale serwera jest to, że prawie przez 2 lata funkcjonujemy w praktycznie tym samym składzie. Odkąd gram tutaj jeszcze nie spotkałem się z tym, aby w jednej firmie skład przez kilka lat zmieniał się jedynie kosmetycznie, a trzon dalej pozostawał ten sam. Tym samym mogę stwierdzić iż mój plan odnośnie stworzenia firmy innej od wszystkich, polegającej na współpracy kilku przyjaciół udał się w 100% za co jeszcze raz dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt bimberków. Dobra dość przynudzania, księzycówki słyszałem pare beczek zostało, także w najbliższym czasie musimy to Panowie jakoś uczcić. 

That's all folks!

P.S Odnośnie stażu chyba tylko jakieś wyjątki w pogo za czasów pawła i avengeda mogły nas pobić, aczkolwiek jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.