Skocz do zawartości
x.goody

Nabór

Rekomendowane odpowiedzi

Nabór

Masz dość regulaminu? Chcesz aby gra była relaksem po ciężkim dniu? Jesteś znaną i szanowaną wśród graczy osobą? Świetnie trafiłeś! TimberTrades jest dokładnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób doświadczonych, grających tutaj jakiś czas, mających pewną renomę. Firma bardzo ceni graczy, którzy chcieliby zostać z nami na bliżej nieokreślony czas. Nie szukamy graczy na siłę.

Edytowane przez Angel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieramy nabór. Ilość poszukiwanych pracowników do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Bimkie Guy, mam dla Ciebie nowe łamchany do kolekcji.

1200px-Scotch_whiskies.jpg

Głęboko wierzę, że wszystkim posmakują 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i namówił!
Chodź Cudak na jednego!

Nabór dalej otwarty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na pracownika tejże firemki. Cóż, nie mam doświadczenia w piciu jak pracownicy tej firmy ale mam nadzieje że mnie nauczą. Jako iż pracuje na chłodni mogę obiecać że będę zawsze przywozić pełną chłodnie zimnej wódeczki i piweczka.  Oprócz tego jeśli któryś z pracowników zaniemoże prowadzenia pojazdu ze względu na zbyt duże upojenie gwarantuje transport na mój koszt. Liczę że moje kiepskie doświadczenie w spożywaniu nie wpłynie negatywnie na przyjęcie a wręcz sprawi że otworzy nowe ścieżki. Pozdrawiam, Nico :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S1K5Ssa.jpg

Miałem pisać podanie już jakiś czas temu, ale byłem przyczepiony do pewnej magicznej butelki. Jestem Karol, mieszkam w Anglii. Od jakiegoś czasu testuję różnego rodzaju trunki, więc pomyślałem, że muszę iść do firmy cumpli, w której znają się na rzeczy.  Na emeryturę szybko nie przejdę, bo jeszcze dużo alkoholi zostało mi do spróbowania. Dla każdego mam po butelce edycji świątecznej magicznego trunku, zdjęcie u góry. Idealny napój na wieczory z ukochaną przy kominku. Nie macie kominka, to i przy ognisku się sprawdzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi