Skocz do zawartości
Legend

Zwolnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Litek przechodzi na emeryturę.

Powód: brak aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi przykro przychodząc tu z taką wiadomością, ale kimiego dopadli z maczetami i toną firmowego koksu. Z tego toteż powodu przechodzi na przymusową troszeczkę emeryturkie, bardzo dziękuję mu za poświęcenie i ogromny wkład włożony w pomoc rozwoju firmy. Powodzonka ziomeczku! :L

PS. Nikt w powyższych czynnościach wywiadowczych nie ucierpiał. Troszeczkie dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przykrością przyszło mi stwierdzić iż żegnamy naszego dobrego wojownika Snikersa. Za sprzedawanie nielegalnego bimbru na krańce zachodnie naszego ojczystego kraju, objęła go deczko zbyt duża absencja, zdecydowanie dłuższa niż się spodziewaliśmy. Także tego, do zobaczenia na drogach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka siemaneczko.

Z wielką przykrością przyszło mnie tutaj napisać tego posta, ale jak już się do tego zabrałem to coś wypada naskrobać, #mianowicie ogłaszam co następuje

Z przyczyn nikomu (oprócz mnie) nie wiadomych Ramirez, jako iż najbardziej z naszej paczki specjalizuje się w znajdowaniu( If u know what i mean) różnych głównie alkoholowych rzeczy, postanowił podjąć próbę odzyskania skonfiskowanego bimberku, który został nam zajumany z powodu wystawienia na nielegalne aukcje. Miśki z pobliskiego komisariatu jednak jakimś, uj wie jakim, cudem dostrzegli naszego przyjaciela. Niestety dla nas, stety dla nich, po zniszczeniu fafnostu radiowozów udało się im go złapać. Mówi się trudno, powodzenia Ramciak, jesteśmy z Tobą!

That's all folks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka

Łukasz biedak wziął sie cytryna i gumiaka naoglądał co to w Woli Dzbądzkiej warsztat prowadzą, wypił przy tym 1/3 naszych bimberkowych zasobów i uznał, że chrzani te całe jeżdzenie i on se będzie leżał tera w warsztacie. Mówie okej spoko tylko weź mi luk ten bimber oddaj, to dzisiaj rano sobie ładnie kulturalnie odebrałem 3 kartony na pożegnanie. Mówie niech Ci klucze lekkie będą.

That's all folks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacuś niestety kończy kariere w bimberkach. Mówi coś, że mu wątroba zaczęła na niebiesko świecić i nie może już pracować. Eh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhh... Kolejna wątroba nie wytrzymała zabójczego tempa w naszej firmie i niestety Magnum postanowił przejść rekonwalescencje w innym, łagodniejszym środowisku.

Pozdrawiam! :uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, kolejnemu z naszego składu wojownikowi posłuszeństwa odmówiła wątroba. Z przykrością musimy stwierdzić, iż nasz weteran w piciu na umór brtm przechodzi na emeryturę. Byłeś dzielny! Dziękujemy za wkład włożony do firmy.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w bardziej spokojniejszym miejscu. :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz Lemon zostaje zwolniony. Powodem jest brak aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasz dzielny minister spraw firmowych CaverN oznajmił, iż spotkania biznesowe wykończyły mu wątrobę i tak dłużej nie pociągnie... Tak się zaangażował w sprawy firmowe, że lekarz postawił diagnozę i stwierdził marskość wątroby. Tym samym CaverN, nasz dzielny ambasador firmowy przechodzi na zasłużoną rentę.

Miejmy nadzieję, że wątroba się zregeneruje i szybko powróci do pełnionych czynności. Dziękujemy za wkład włożony w rozwój firmy i w całym imieniu elity bimberków życzymy powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę za prośbą Gondiego, gdyż albowiem nie ma dostępu do internetów, albo zachlał czy coś, who cares.

Litek przechodzi na tzw. wcześniejszą emeryturkiee z powodu nagłych i niezbędnych zmian w destylacji składu. Także tego.

Cheers!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przykrością muszę powiadomić, że nasz przyjaciel KrzaczeK znalazł sobie innych kumpli do picia i opuszcza nasze szeregi :(

Życzymy mu powodzenia oraz mocnej głowy! :drinks:

Pozdrawiam! :uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba w końcu zrobić jakieś porządki w firmie aby przypadkiem nam nie brakło bimbru na zimę.

Zwolniony zostaje Radek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwan chciał spróbować swoich sił ale nie spodziewał się takiego tempa chlania... Co za tym idzie wypada z grona oficjalnych alkoholików i idzie poćwiczyć z ludźmi, którzy chociaż trochę znają umiar. Jego ostatnie słowa przed zapadnięciem w głęboki, pijacki sen to: "Wróóóócę <pijacka czkawka> silnieejjszyyy" :lazy2:
Jak to mówią: pozdro, poćwicz. Zapraszamy ponownie! :uszanowanko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.