Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!
Zdjęcie

Ogłoszenia ministerstwa frakcji


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Volff

Volff

  Gracz

 • PTS Klub
 • 513 postów
1607
Doskonała

Napisano 20 kwiecień 2017 - 22:03

W tym temacie będą zawierane najważniejsze ustalenia oraz zmiany w życiu serwerowych frakcji#2 OFFLINE   Grzan3k

Grzan3k

  Trybunał Ludowy

 • Administrator
 • 554 postów
2455
Doskonała

Napisano 01 październik 2017 - 21:53

*
Popularny

Dobry wieczór. Nie będę wam zajmował dużo czasu, powiem tylko tyle, że od teraz to ja będę pełnił funkcję lidera ministerstwa frakcji.#3 OFFLINE   mimosek

mimosek

  Pan Resecik

 • Gracze
 • 738 postów
1519
Doskonała

Napisano 23 październik 2017 - 14:47

Uszanowanie, po wymianie kilku zdań z Grzan3k doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie dla naszej społeczności gdy zamienimy się obowiązkami. Mianowicie, od dnia dzisiejszego będę pełnić funkcję lidera Ministerstwa Frakcji.#4 OFFLINE   mimosek

mimosek

  Pan Resecik

 • Gracze
 • 738 postów
1519
Doskonała

Napisano 23 październik 2017 - 17:45

Witam po raz drugi w dniu dzisiejszym,

 

Na chwilę obecną, jestem w trakcie rozmów dotyczących Waszych pomysłów, które zostały przedstawione w odpowiednim temacie. Aktualnie, będę rozmawiać z szefami frakcji odnośnie dnia otwartego. Z rzeczy wykonanych, wspomnę o przywróceniu skinów służbowych w godzinach pracy Pogotowia i Pomocy Drogowej. Zostanie również poruszony temat zachowania pracowników każdej z trzech frakcji.Prawdopodobnie do końca tygodnia, może pojawić się dla pracowników Pomocy Drogowej komenda umożliwiająca otwieranie się bram innych firm/frakcji. Ale tego nie jestem w stanie obiecać. Teraz najważniejsza informacja dla pracowników Pogotowia, wałkujecie ten temat już szmat czasu - mianowicie, podejmuję wszelkie kroki w celu dodania Wam motocykli, na początek będą to 2 sztuki testowe. Jak się przyjmą, to za swój budżet będziecie mogli zakupić więcej.

 

Na razie to wszystko co mam do powiedzenia o wszelkich postępach, problemach bądź nowych pomysłach będę informować na bieżąco. 

Miłego wieczoru życzę.

 

Z poważaniem,

mimos#5 OFFLINE   mimosek

mimosek

  Pan Resecik

 • Gracze
 • 738 postów
1519
Doskonała

Napisano 06 listopad 2017 - 19:43

*
Popularny

Uszanowanie,

 

W związku z licznymi skargami, w dniu dzisiejszym (06.11.2017) zostaje wprowadzona w życie nowa zasada dotycząca składania skarg na funkcjonariuszy Policji, pracowników Pogotowia a także pracowników Pomocy Drogowej. Zasada ta, opiera się na tym, że wszelkie skargi składamy w ogólnym dziale do tego przeznaczonym (http://truckers.com....rum/157-skargi/). Istotną zmianą jest to, że skargi nie będę już rozpatrywane przez szefów poszczególnych frakcji a przez lidera Ministerstwa Frakcji. Oczywiście, wszelkie złożone skargi będą przedstawione również szefom i będą prowadzone dyskusje na ich temat. Jednak najważniejsze zdanie, będzie należeć do lidera Ministerstwa a nie jak do tej pory było do szefa Frakcji. 

Zabieg ten, ma na celu zwiększenie obiektywności rozpatrywanych skarg, bez bronienia innych, kolesiostwa i tym podobnych rzeczy. 

 

Z poważaniem,

Lider Ministerstwa Frakcji,

mimos#6 OFFLINE   Grzan3k

Grzan3k

  Trybunał Ludowy

 • Administrator
 • 554 postów
2455
Doskonała

Napisano 10 grudzień 2017 - 14:48

W związku z degradacją mimosa, ogłaszam, iż nowym liderem ministerstwa frakcji zostaje Fabio. Liczę, że ciepło go przyjmiecie i wasza współpraca z nim będzie owocna.#7 OFFLINE   Fabio

Fabio

  Outlaw

 • Administratorzy serwera MTA
 • 1459 postów
2287
Doskonała

Napisano 10 grudzień 2017 - 18:10

Witam. Od dziś będę sprawował pieczę nad działaniem frakcji. Na początku chciałbym poprosić szefostwo frakcji Pomocy Drogowej, Pogotowia oraz Policji o kontakt ze mną, najlepiej w ciągu tygodnia od momentu napisania tego ogłoszenia. Obowiązkowo zgłosić mają się szefowie, ale najlepiej byłoby gdyby byli wszyscy, którzy zarządzają w danej frakcji.

Druga sprawa, skargi. Nadal obowiązuje zasada, że skargi na pracowników mają być publiczne, pisane w tym dziale: (skargi). Należy jednak dobrze zastanowić się przed napisaniem takowej, skarga ma być konkretna, poparta konkretnymi argumentami, a także dowodami na winę danego pracownika. Osoby, które będą się wtrącać, żeby dodać swoje grosze będą surowo karane. Zgodnie z zasadami, przy skardze wypowiedzieć może się tylko oskarżony, oskarżający, szefostwo oraz lider ministerstwa frakcji. Co do zasad i akceptacji bądź odrzucenia danej skargi - będę prowadził na ten temat rozmowy z szefami, więc decyzję postaramy się podjąć wspólnie, będzie to też zależne od tego jak poważna będzie skarga. Obecnie moim priorytetem jest to, żeby frakcje funkcjonowały poprawnie, a jak trzeba - chodziły jak szwajcarskie zegarki.

 

O zmianach też pomyślę, a właściwie myślę, zobaczymy co uda się zrealizować, bo coś na pewno, ale też nie wszystko, żeby nie było za dobrze. Oczywiście większość w głównej mierze opiera się na tym jak do danych propozycji podejdzie szefostwo, bo będą też takie, które będą zależeć od nich, mimo wszystko postaram się zrobić tak, żeby było jak najlepiej.

 

Jak na razie to tyle.

 

*publiczne - pisane w odpowiednim dziale, skargi pisane drogą prywatną nie będą uwzględniane.#8 OFFLINE   Fabio

Fabio

  Outlaw

 • Administratorzy serwera MTA
 • 1459 postów
2287
Doskonała

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:11

Witam.

 

W związku z bardzo częstym skakaniem sobie między danymi frakcjami, szefowie mają kategoryczny zakaz przyjmowania tego typu osób. Nie mówię tu oczywiście o takich, które odejdą od danej frakcji, a potem napiszą do drugiej, gdzie mimo wszystko przepracowały jakiś czas, chodzi tu bardziej o osoby będące na chwilę. Jest to zrozumiałe w przypadku nowych osób, ale nie starszych i stałych graczy, którzy przykładowo mieli już styczność z daną frakcją, ale stwierdzają, że to jednak nie to. Taką frakcję można sprawdzić raz i to wystarczy do oceny własnej na ten temat. Tego typu zakaz ma na celu ustabilizowanie składu frakcji, bo frakcja to nie jest firma, gdzie można nawrzucać x pracowników byleby tylko pracowali. Liczy się jakość, a nie ilość.

 

Co do kar - kary to wciąż w pewnym sensie sprawa indywidualna, ale nie może być w tej kwestii sytuacji krzywdzących dla innych graczy - czyli jak dwa razy pod rząd ktoś przepracował taki sam okres czasu, a jeden został potraktowany lepiej od drugiego, to nie będzie to tolerowane. Są sytuacje w pełni zrozumiałe, ale są też takie, które w celu uniknięcia tzw. "kolesiostwa" muszą być rozwiązane w taki sam sposób, czyli albo dwie osoby dostają karę albo żadna z nich.

 

Z innych rzeczy - w celu rozwiązania pewnych patologii związanych z nadawaniem wysokim mandatów nowym graczom, niedługo zostaną podjęte ku temu odpowiednie kroki. #9 OFFLINE   Fabio

Fabio

  Outlaw

 • Administratorzy serwera MTA
 • 1459 postów
2287
Doskonała

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:04

Witam.

 

Z dniem dzisiejszym (tj. 04.01.2018r.) na każdą z baz frakcyjnych dzięki Grzankowi, została wgrana strefa hotelowa umożliwiająca wypoczynek. Często po wielu wezwaniach pracownik zjeżdżając na bazę ma sporo zmęczenia, więc wracając z powrotem do gry będzie miał szybką możliwość zbicia go. Mam nadzieję, że się to Wam przyda.#10 OFFLINE   Fabio

Fabio

  Outlaw

 • Administratorzy serwera MTA
 • 1459 postów
2287
Doskonała

Napisano 10 czerwiec 2018 - 00:09

Usługi frakcji o 50% taniej!

 

Po krótkiej rozmowie z pewnym graczem, doszliśmy wspólnie do wniosku, że fajnie byłoby gdyby od północy do szóstej nad ranem, usługi frakcji Pomocy Drogowej oraz Pogotowia były tańsze o 50%. W nocy wygląda zazwyczaj to tak, że jest mniejsza liczba graczy, czasem zdarzy się tak, że jest mniej wezwań. Może dzięki takiej zmianie częstotliwość korzystania z usług frakcji zwiększy się? Kto wie, spróbować nie zaszkodzi. :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników