Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rakudai kishi naciągane 5/10 hehe, swoją drogą czasami gram w animemusicquiz.com, polega na zgadywaniu openingów czy endingów, dużo bugów(nowa gra), ale całkiem przyjemnie się gra, tylko że trzeba mieć myanimelist bo z tego bierze losowo piosenki spośród graczy w lobby

Edytowane przez Hycello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Death Note polecam z całego serca i przede wszystkim re:zero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Death Note trzeba znać, Re:zero fajne. Cieszę się, że na PTS przybywają lub powracają osoby, które dzielą naszą pasję.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy było, czy ktoś oglądał, ale polecam
Black Bullet, całkiem ciekawa historia, jest trochę śmiesznych jak i tych smutnych momentów.
Dosyć nowe anime, Mahoutsukai no Yome
Jeżeli ktoś lubi kulinarne sprawy, to zdecydowanie Shokugeki no Souma, są 3 sezony, kontynuacja jest zapowiedziana na marzec 2018

Nanatsu no Taizai, drugi sezon też ma wyjść w tym roku
Ovelord, 2 sezon ma wyjść już na początku stycznia
Jeżeli ktoś lubi jakieś romantyki, to Clannad był dla mnie całkiem wciągający,
Juuou Mujin no Fafnir, taka krótka, luźna seria
Date A Live
Charlotte
Blend S
Elfen Lied
Haikyuu!!, sportowe klimaty, siatkówka i te sprawy, komedia

Sakurasou no Pet na Kanojo
Golden Time
Akame ga Kill!
Campione
Parasyte/Kiseiju

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records
D-Frag, luźna komedia
Yamada-kun to 7-nin no Majo
Zapewne oglądałem więcej tytułów, ale zapomniałem ich nazw. :E

Edytowane przez Jamam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy było, czy ktoś oglądał, ale polecam

Black Bullet, całkiem ciekawa historia, jest trochę śmiesznych jak i tych smutnych momentów.

Dosyć nowe anime, Mahoutsukai no Yome

Jeżeli ktoś lubi kulinarne sprawy, to zdecydowanie Shokugeki no Souma, są 3 sezony, kontynuacja jest zapowiedziana na marzec 2018

Nanatsu no Taizai, drugi sezon też ma wyjść w tym roku

Ovelord, 2 sezon ma wyjść już na początku stycznia

Jeżeli ktoś lubi jakieś romantyki, to Clannad był dla mnie całkiem wciągający,

Juuou Mujin no Fafnir, taka krótka, luźna seria

Date A Live

Charlotte

Blend S

Elfen Lied

Haikyuu!!, sportowe klimaty, siatkówka i te sprawy, komedia

Sakurasou no Pet na Kanojo

Golden Time

Akame ga Kill!

Campione

Parasyte/Kiseiju

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

D-Frag, luźna komedia

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Zapewne oglądałem więcej tytułów, ale zapomniałem ich nazw. :E

Po dodaniu Yuri on ice i eromanga sensei dopełnisz swoją duszę uwierz

(dla odważnych dorzucam Kakegurui)

Swoją drogą mam nadzieje że żaden szanujący się animiarz nie ominął najlepszego w tym sezonie?

WSfVD6S.png

BORN TO MAKE HISTORY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie mam w planie oglądnąć Angel Beats!, Re:Zero, Huner x Hunter, do tego dochodzą serie wychodzące w tym roku, czy też kontynuacje, ale dorzucę do tej listy Yuri on ice i Eromange :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, jako że mocno siedzę w temacie to też powymieniam moje ulubione, bo obejrzanych to nie ma co  :crazy: .

Steins;Gate - Moje ulubione, jeżeli ktoś wytrwa 11 miernych odcinków to potem będzie miał miłą niespodziankę. Ogólnie o podróżach w czasie.

Hajime no Ippo - Historia o młodym chłopaku i o jego drodze do zostania wielkim bokserem.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood - Nie bez powodu #1 na MAL'u, opowiada o alchemikach.

Hunter x Hunter (2011) - O chłopcu, który chce iść w ślady ojca i zostać łowcą, w trakcie swojej przygody poznaje wiele ciekawych postaci.

Shigatsu wa Kimi no Uso - Anime o muzyce klasycznej, opisuje życie genialnego pianisty , który z powodu pewnej rzeczy już nie gra, poznaje dziewczynę, która to zmienia.

Death Note - Klasyk, trzeba znać.

One Piece - Niby jestem dopiero na czterdziestym z ośmiuset odcinków, ale seria zapowiada się na jedną z moich ulubionych. O piratach.

Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Znane, o chłopaku który otrzymuje moc i używa jej by ochronić swoją niewidomą siostrę.

Naruto: Shippuden - Opisywać chyba nie trzeba, jakoś po prostu jestem do tej bajki przywiązany.

Clannad: After Story - Pierwszy sezon, który był mocno przeciętny jest wstępem do drugiej o niebo lepszej serii.

Bakuman. - Opowiada o chłopaku, który składa z pewną dziewczynę przysięgę, że ożenią się dopiero po spełnieniu swoich marzeń, ogółem anime o tworzeniu mangi.

Boku dake ga Inai Machi - Mężczyzna próbuje ratować osobę z dzieciństwa, nie ma co spojlerować.

Gyakkyou Burai Kaiji - Cięższe klimaty, trzeba przyzwyczaić się do kreski, epickie anime o hazardzie.

Znalazłoby się więcej, ale już starczy :banana: . Nadal zachęcam do zakładania i podawania MAL'i, zawsze ciekawie jest widzieć co ktoś właśnie ogląda, co rekomenduje, a czego nie. 

https://myanimelist.net/animelist/Hycelinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DEVILMAN: CRYBABY - dopiero zacząłem ale zapowiada się kozak.

lF2WlGZ.jpg

Zapowiada się megaaa czekam sam na to :D

Jako, że jest to z Netflixa to jest już cały sezon dostępny, z łatwością znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z nie cały tydzień temu skończyłem Just Because! (https://myanimelist.net/anime/35639/Just_Because) i polecam każdemu kto lubi normalny szkolny romans, 10/10. Aktualnie oglądam Imouto sae Ireba Ii (https://myanimelist.net/anime/35413/Imouto_sae_Ireba_Ii?q=imouto%20sae) i muszę przyznać że spoko, na pewno rzeczy których dowiadujemy się na początkowych odcinkach animca zachęcą do oglądania tak samo jak mnie. Poza tym, planuję obejrzeć po aktualnym animcu Net-juu no Susume (https://myanimelist.net/anime/36038/Net-juu_no_Susume?q=net-juu) - wynik jest spoczi ale najbardziej zachęca mnie opis.

@Edit: A no, ten DEVILMAN też spoko wygląda więc nu, zapewnie też za niedługo będzie obejrzane h3h3.

Edytowane przez Keizo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z nie cały tydzień temu skończyłem Just Because! (https://myanimelist.net/anime/35639/Just_Because) i polecam każdemu kto lubi normalny szkolny romans, 10/10. Aktualnie oglądam Imouto sae Ireba Ii (https://myanimelist.net/anime/35413/Imouto_sae_Ireba_Ii?q=imouto%20sae) i muszę przyznać że spoko, na pewno rzeczy których dowiadujemy się na początkowych odcinkach animca zachęcą do oglądania tak samo jak mnie. Poza tym, planuję obejrzeć po aktualnym animcu Net-juu no Susume (https://myanimelist.net/anime/36038/Net-juu_no_Susume?q=net-juu) - wynik jest spoczi ale najbardziej zachęca mnie opis.

@Edit: A no, ten DEVILMAN też spoko wygląda więc nu, zapewnie też za niedługo będzie obejrzane h3h3.

Pierwsze 2 anime jak to ja to jestem gdzieś na 5/7 odc. a te 3 nie znam ale z pewnością lukne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam za moe i innymi idolkami nie przepadam, Just Because! po 5 odcinku wjechał dropik, denne. Z sezonu zima 2018, a więc aktualnego zerknąłem do kilku nowości (sequeli nie wymieniam)i póki co: Citrus - dziwne, takie sobie, Kokkoku - nie najgorsze, ale wątpię, że będzie z tego coś dobrego, Violet Evergarden - wyczekiwane przez wielu ze względu na wspaniałą kreskę na PV'kach, pierwszy odcinek bez szału, Karakai Jouzu no Takagai-san - zapowiada się przyjemna komedyjka. Ogólnie miałem zajrzeć do kilku innych sezonowych, ale z doświadczenia wiem, że 9/10 z nich to gnioty, zapychacze lub przereklamowane bajki. Zazwyczaj po sezonie jeżeli anime ma dobrą ocenę, to oglądam tak jak mam zamiar m. in. z Made in Abyss.  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie mogę się pochwalić anime,które oglądam a myśle, że warto.

1.Katsugeki/Touken Ranbu świetne animacje walk i ogólnie fabuła spoko.

2.Black Clover jako fan Naruto musiał je tutaj wymienić, anime po prostu świetne, ale uwaga główny bohater może irytować za to ja go kocham.

3.Dragon ball super, ale to tylko dla fanów bezsensownych scen i zapychaczy i oczywiście shounenów.

W tym sezonie licze, że się nie zawiode na wyżej wspomnianym anime Violet Evergarden, Gin no Guardian 2nd Season, Kokkoku, Overlord 2nd season, no i perełka na samym końcu Dragon Ball Super movie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Net-juu no Susume kozak, takie luźne choć ciekawe - polecam każdemu kto chce się odprężyć. Czekam na zakończenie sezonu 2 Overlorda bo nie lubię oglądać na „raty”. Następne w kolejce Devilman: Crybaby. Jakieś polecane anime z Tego roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie te anime co każdy oglądam typu Black Clover może Beatless, Overlord 2. Mam jeszcze na liście 98 anime dokładnie i oglądam aktualnie 40 anime. XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aktualnym sezonie dla mnie nic ciekawego nie ma, zresztą po ocenach innych widać. No, może Violet Evergardeen dzięki kresce ma prawo się podobać. Overlord II to jakaś porażka póki co, ani trochę nie rozumiem fenomenu motywu z jaszczurami. Drugi sezon Nanatsu no Taizai póki co raczej spełnia oczekiwania. Drugi sezon 3-gatsu no Lion nadal bardzo przyjemny tak samo jak sezon pierwszy, chociaż oceniony na 8.91 co dla mnie jest lekką przesadą, no ale rozumiem, że może się podobać. O wiele bardziej wyczekuję sezonu wiosennego m. in. ze względu na Steins;Gate 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie, ocenka Overlorda 2 (https://myanimelist.net/anime/35073/Overlord_II) jest świetna - 8+ na samym starcie. Spodziewam się dużo po tym choć Hycek masz odmienne zdanie. Ale najbardziej czekam na 3 sezon Tokyo Ghoula https://myanimelist.net/anime/36511/Tokyo_Ghoul_re. Spodziewam się bardzo dużo po takiej przerwie i po drastycznym 2 sezonie który był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku Overlord II miał ocenę ponad 8.50 i to przy kilku tysiącach ludzi. Długo wyczekiwane i popularne serie zawsze od razu otrzymują dobre noty, które zazwyczaj z czasem spadają. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Pierwszy sezon był miłym zaskoczeniem, ale tyle wyczekiwany sequel sławnego Madhouse zwyczajnie mnie nudzi, a ww. studio nieczęsto robi kontynuacje swoich serii.

Edytowane przez Hycello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo te filmy to recapy, czyli takie streszczenia. Obejrzyj te 5 odcinków czy ile jest, te jaszczury będą walczyć z ekipą tego Ainsa chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem dosłownie wszystko co mi pasowało i pozostało tylko: https://myanimelist.net/anime/36220/Itsudatte_Bokura_no_Koi_wa_10_cm_Datta. Krótkie ale ocena niezła. Dalej nie wiem co obejrzeć, bo na razie Overlord 2 w trakcie emitowania, High school DxD; Tokyo Ghoul:re; Full Metal Panic! Invisible Victory; Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online wychodzą wszystkie w Kwietniu. Film Code Geass: Hangyaku no Lelouch III - Oudou w Maju i wychodzi na to, że nie mam czego oglądać. A i bym zapomniał, Devils Line (https://myanimelist.net/anime/35928/Devils_Line) również wygląda mega obiecująco.

@Edit: Ma ktoś coś ciekawego do obejrzenia?

Edytowane przez Keizo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej no misiek, weź podaj anime co się skończyło bo nie lubię czekać na następny odcinek więc poczekam aż wszystkie odcinki zostaną wyemitowane. Ale swoją drogą, również obiecujące anime więc zajrzę ponownie jak się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi