Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Koi to Uso mi się podobało nie patrząc na to że się różni od innych anime (XD). Poza tym, fajna sygnaturka - seksi. Dzięki za listę i obym znalazł coś fajnego czego nie oglądałem. Kocham.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

dawno nikt się tu nie udzielał :D. Pora to zmienić, napiszę swoje odczucia o anime z aktualnego sezonu. Boku no Hero Academia 3rd Season - sequel popularnej serii, mangi nie czytam, więc nie wiem czego się spodziewać, wielkim fanem serii nie jestem, ale wiem że ma wielu ulubieńców. Boruto: Naruto Next Generations  - nie wiem czy można nazwać to sezonowym anime, wiadomo, że każdy czeka na inne klimaty jakie były pokazane na początku pierwszego odcinka (prawdopodobnie śmierć Naruto). Captain Tsubasa (2018) - alternatywna wersja kultowej bajki, niczego się nie spodziewałem, bo od początku wyglądało to jak coś mocno skierowanego do dzieci. Darling in the FranXX - Ultra popularne anime, dawno nie pamiętam aby był aż taki hype na coś sezonowego, gorsza wersja Evangeliona hehe, mimo to bawię się przy tym nieźle. Golden Kamuy - Pomysł jest dobry i oryginalny, ale czekam aż coś mnie zaskoczy, brak tego czegoś. High School DxD Hero - tutaj przemilczę, sam nie wiem co to tutaj robi XD. Hinamatsuri - całkiem przyjemnie sie ogląda, ot luźna komedia. Megalo Box - moje ulubione aktualnie wychodzące anime, seria niby pochodna od Ashita no Joe, które jeszcze mam w planach przeczytać. Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu - meh, spodziewałem się czegoś lepszego. Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressha-hen - podoba mi się ten sezon, bardzo ciekawy. Steins;Gate 0 - czekam aż wyjdzie całość. Wotaku ni Koi wa Muzukashii - dziwne, może być. Dobra to na tyle, pa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heeejcia chłopaki : PPP

Chciałbym zacząć przygodę z Anime, co polecacie dla amatour bwoy?

Pozdeerki : PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

r74kAQK.png

88% oglądających lubi, aż obejrzę! Dzięki mobilku! Świetne anime się zapowiada. Całuski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam: https://myanimelist.net/anime/9756/Mahou_Shoujo_Madoka%E2%98%85Magica.

Świetne ost-ki, jest to anime typu nie oceniaj książki po okładce. Dla mnie 10/10.

Co jakiś czas próbuję się do tego zabrać, ale zazwyczaj zasypiam po kilku minutach, dotrwałem jakoś do piątego odcinka. Po prostu nie dla mnie, może z czasem by się rozkręciło. Poza tym w anime w którym poruszane są dość poważne tematy, wolę jak kreska jest zwykła (chociaż rozumiem, że tytuł oparty jest na Mahou Shoujo), ale coś nie do końca mi odpowiadało, mimo iż zazwyczaj wybredny w temacie kreski nie jestem.

Heeejcia chłopaki : PPP

Chciałbym zacząć przygodę z Anime, co polecacie dla amatour bwoy?

Pozdeerki : PP

Jeżeli to nie troll, to podaj gatunki/tematy które Cię interesują, czego oczekujesz i co lubisz. Jeżeli to troll, to polecam serial wymieniany wyżej :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam: https://myanimelist.net/anime/9756/Mahou_Shoujo_Madoka%E2%98%85Magica.

Świetne ost-ki, jest to anime typu nie oceniaj książki po okładce. Dla mnie 10/10.

Co jakiś czas próbuję się do tego zabrać, ale zazwyczaj zasypiam po kilku minutach, dotrwałem jakoś do piątego odcinka. Po prostu nie dla mnie, może z czasem by się rozkręciło. Poza tym w anime w którym poruszane są dość poważne tematy, wolę jak kreska jest zwykła (chociaż rozumiem, że tytuł oparty jest na Mahou Shoujo), ale coś nie do końca mi odpowiadało, mimo iż zazwyczaj wybredny w temacie kreski nie jestem.

Moim zdaniem ta kreska pasuję idealnie + surrealistyczne tło

H0pkRkl.jpg3qrvDGq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem ta kreska pasuję idealnie + surrealistyczne tło

H0pkRkl.jpg3qrvDGq.jpg

No widzisz, na przykład w Kaijim kreska wręcz wyszła na lepsze, a tutaj jakoś mi nie odpowiadała. Surrealistyczne tła są ciekawe, ale jakoś bardzo mi nie imponują, widziałem już kilka takich w innych seriach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adaptacja anime mangi GioGio no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze ukaże się na jesień tego roku. Niby legit info. Co prawda muszę nadrobić jeszcze part IV, ale mimo to czekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi