Skocz do zawartości
MichaS

Z jakiej sieci korzystasz?

125 użytkowników zagłosowało

1. 1. Z jakiej sieci korzystasz?

• T-mobile
      23
    • Plus
      24
    • Play
      47
    • Orange
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Co tak szczerze widzicie w tym playu? Telefony np. jakie oferuja sa 100 lat za murzynami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play

Jako że od dobrych dwóch tygodni mam nową ofertę to warto coś tym napisać. 

Mam ofertę w duecie gdzie z bratem na spółe płacimy po 40PLN za abonament który ma wszystko bez limitu z wyjątkiem internetu na UE. (internet 10gb po czym zwalnia do 1mb)

Prócz tego dochodzą dwa telefony(Mate 10 lite) gdzie każdy kosztuje po 35pln co miesiąc. Patrząc na ceny tego modelu w sklepach abonament jest naprawdę korzystny. Do tego dochodzi na okres umowy darmowy TIDIAL i PLAY NOW.

Aktualnie jestem zadowolony z oferty jak i usług które oferuje play, nie miałem jeszcze sytuacji abym musiał narzekać na problemy z zasięgiem czy jakością połączenia.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10gb internetu na UE tak? Bo z tym to teraz mega jaja sa. Przychodzi sms, ze wiecej korzystam poza krajem i jestem nie oplacalnym klientem i juz np. roaming mam tak jak kiedys 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play

Jako że od dobrych dwóch tygodni mam nową ofertę to warto coś tym napisać. 

Mam ofertę w duecie gdzie z bratem na spółe płacimy po 40PLN za abonament który ma wszystko bez limitu z wyjątkiem internetu na UE. (internet 10gb po czym zwalnia do 1mb)

Prócz tego dochodzą dwa telefony(Mate 10 lite) gdzie każdy kosztuje po 35pln co miesiąc. Patrząc na ceny tego modelu w sklepach abonament jest naprawdę korzystny. Do tego dochodzi na okres umowy darmowy TIDIAL i PLAY NOW.

Aktualnie jestem zadowolony z oferty jak i usług które oferuje play, nie miałem jeszcze sytuacji abym musiał narzekać na problemy z zasięgiem czy jakością połączenia.  

Również posiadam tą ofertę i chyba do końca nie zapoznałeś się z nią.. :D

*Internet nielimitowany po przekroczeniu 25GB zwalnia do 50%

*Internet zza granicą w UE dostaje się do 5GB po czym zwalnia do takiej prędkosci że się chcę płakać (Przetestowane, potwierdzone osobiście)

*Tidal darmowe 48 miesięcy jak się nie mylę.. użytkowałem go przez pół roku i zdecydowałem przenieść się na spotify ponieważ do niczego się nie nadaje..\

*Play Now pakiet podstawowy = ścierwo.

Jedynie co dostałeś dobrego to telefon za który prawdopodobnie dopłaciłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play, SOLO STAN NIELIMITOWANY, a więc wszystko bez limitów 95 zł* na miesiąc z telefonem Huawei Mate 10 Lite (100 zł dopłaty)

Internet

Bez limitu GB
Limit GB w roamingu UE3,1 GB
Minuty do wszystkichBez limitu
Minuty w Unii EuropejskiejBez limitu
SMS-y i MMS-y do wszystkichBez limitu
SMS-y i MMS-y w Unii EuropejskiejBez limitu

*5 zł ubezpieczenie w razie rozbicia ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi