Skocz do zawartości
Karot

Ogłoszenia ministerstwa firm

Rekomendowane odpowiedzi

1.

Sytuacja na koncie ministerstwa uległa poprawie. Wynagrodzenia za zlecenia zostaną podniesione.

2.

Restrukturyzacja wymagań na dany awans poziomu firmy. Obowiązuje od teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego w ministerstwie będzie pomagał nam również . Do wiadomości odnośnie zleceń proszę dodawać również Jego. Dopiero się chłopak uczy, więc miejcie trochę wyrozumiałości. Może Wam przydzielać zlecenia, płacić za nie i ewentualnie przenosić je między działami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z zaległych ogłoszeń: @Raiden opuścił Ministerstwo Firm. Obecny skład ministerstwa to @Lipazy oraz .

Ogłoszenia z ostatniej chwili:

Na dzień dziecka są przygotowywane zlecenia, które będą płatne lepiej, niż inne zlecenia. Ponadto od niedzieli 3 CZERWCA aż do 2 WRZEŚNIA Ministerstwo Firm nie będzie pobierać podatków od działalności, określonych w temacie poziomów firm. Podatki zaczniemy pobierać dopiero 9 WRZEŚNIA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z awarią serwera i brakiem możliwości rozdania wypłat mają się one pojawić maksymalnie do 18:00 dnia 24 czerwca 2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym tygodniu zlecenia niestety się nie pojawią, za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w przyszły piątek/sobotę po kolejną porcję zleceń firmowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z gwałtownym wylewem wielu, sprzecznych, mieszających się ze sobą opinii pragnę ogłosić ws. przetargu firmy Sprunk Trans Inc., iż dziś tj. 2 sierpnia 2018 roku ok. godziny 20:00 czasu polskiego odbędzie się rozmowa na Discordzie Ministerstwa Firm z szefami, tudzież zarządami owych tworów. Proszę o przynajmniej jednego z przedstawicieli drużyny - wytypowanego przez lidera. Dziękuję za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie ogłoszenie nie będzie długie, ale chcę coś wyjaśnić. Petrol jest spółką państwową, więc też otrzymuje pieniądze za tankowanie stacji. Jeżeli firmy chcą mieć swoje stacje - niech płacą za ich tankowanie. Z dniem dzisiejszym wchodzi abonament za tę usługę. Zapraszam do zapoznania się. Zasada nie jest zbyt skomplikowana: Nie płacisz - nie masz napełnionej własnej stacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porozumieniu z @Grzan3k ustaliliśmy, iż abonament z ogłoszenia wyżej sprawi, iż firmy, które go opłacą - otrzymają korzystne ceny paliw na swoich stacjach. Do tego abonament można wykupić jedynie do jutra, a potem możliwość zostanie zablokowana na cztery tygodnie, czyli do 9 września. Wraz z tym ogłoszeniem w życie wchodzi zakaz "użyczania" stacji dla graczy spoza firmy. Korzystać z nich mogą tylko i wyłącznie pracownicy danej firmy, korzystającej z abonamentu. Co, jeśli nie będziecie tego przestrzegać?

Za pierwszym razem - 200 000$
Za drugim razem - 300 000$
Za trzecim razem - 450 000$

Dlaczego nie miesiące, tylko tygodnie? Tak jest zwyczajnie łatwiej pracować z systemem stacji paliwowych oraz restartów. Dziękuję wszystkim serdecznie za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W imieniu Ministerstwa Firm życzymy @Grzan3k wszystkiego najlepszego z okazji dna urodzin z nadzieją, że za parę lat nie zmienimy tradycyjnej już "Winy Litka" na "Winę Grzanka". Ale to tak fakultatywnie, bądź zdrów i ciesz się życiem. 

Słuchajcie, słuchajcie, gracze PTS
Na rozkaz wielmożnego Administratora Grzanka ogłasza się, co następuje:
Cóż, z tego miejsca chciałbym podziękować @Lipazy za opiekę nad moją osobą w Ministerstwie Firm, wprowadzenie mnie i dbanie, abym nie robił zbyt wielu głupot. Od dzisiaj przechodzi on do konkurencyjnego Ministerstwa Frakcji, gdzie z całego serca życzę mu powodzenia w jego działaniach tam. Co za tym idzie? Zostałem mianowany nowym liderem Ministerstwa Firm, a pod moje skrzydła trafił pierwszy opiekun tejże organizacji - @Buster. Liczę na owocną i długotrwałą współpracę. Dziękuję za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na potrzeby Ministerstwa Firm i naszego szkolnego eventu została dodana kategoria "Artykuły szkolne". Ma to związek ze zbliżającym się ogromnymi krokami rokiem szkolnym. Przewidujemy z tejże okazji fajne* zlecenia związane z przewozem dóbr edukacyjnych oraz małe upominki dla firm zaangażowanych w rozwój szkolnictwa serwerowego. Zostały utworzone cztery specjalne  rozładunki - w San Fierro, El Quebrados, Las Venturas oraz Palomino Creek! Teraz już przynajmniej wiecie, że jeżdżąc z "Sam wybiorę" można opracować fajne, opłacalne trasy. Dziękuję za uwagę :D

*opłacalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler
Spoiler

mta-screen_2018-08-16_10-00-26.png

Spoiler

mta-screen_2018-08-16_10-12-28.png

Spoiler

mta-screen_2018-08-16_09-54-51.png

Spoiler

unknown.png

Ach! Głuptasek ze mnie! Trzymajcie miejsca, w których możecie rozładować Artykuły szkolne. Dziwnym trafem nie ma ich pod F9, więc musicie się posiłkować tym oraz własną pamięcią. Dodatkowo - towary te można ładować do każdego pojazdu, więc śmiało korzystajcie, jeśli tak nie jest - zgłaszajcie! Pytaliście też o te upominki, wszystkiego dowiecie się wraz z napływem nowych zleceń :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! W najbliższym tygodniu tj. 08.09.2018, w okolicach godziny 20:00, chciałbym przeprowadzić ponowne spotkanie z osobami związanymi z firmami. Takie stricte poglądowe, o które kiedyś prosił Iwan. Liczymy na obecność zarządów, czy też samych pracowników. Pragnę omówić obecną sytuację na rynku, życie samych drużyn podchodzących pod nasz organ, ale i wysłuchać w luźnym klimaciku tego, co Wam na serduszkach leży, co macie do zaproponowania w kwestii firm. Na pewno zostanie poruszona kwestia potencjalnie obowiązkowego wejścia w życie Kontraktów.

PS@Buster liczę na Twoją obecność, o ile nie będziesz się bujać po mieście
PSS @Lutek Ciebie też zapraszam, jako zwolennika Kontraktów
PPS @Lampard Twoja obecność, jako zwolennika SAMPowego rozwiązania Kontraktów też bym prosił. Zresztą, Ty i kolega wyżej na to nalegaliście dosadnie.
PPSS @Jamam też bądź, z @drftmn, a nuż się pośmiejemy z tego, jak odetnę się od świata i będę mówić sam ze sobą. No i też @Cropek:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.05.2018 o 19:20, Lipazy napisał:

Z zaległych ogłoszeń: @Raiden opuścił Ministerstwo Firm. Obecny skład ministerstwa to @Lipazy oraz .

Ogłoszenia z ostatniej chwili:

Na dzień dziecka są przygotowywane zlecenia, które będą płatne lepiej, niż inne zlecenia. Ponadto od niedzieli 3 CZERWCA aż do 2 WRZEŚNIA Ministerstwo Firm nie będzie pobierać podatków od działalności, określonych w temacie poziomów firm. Podatki zaczniemy pobierać dopiero 9 WRZEŚNIA!

Niespodzianka! Przypominam, że w tym tygodniu wraca podatek Ministerstwa Firm, aby nikogo nie zdziwił fakt zniknięcia pieniążków :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podatki pobrane - szczęście dla konta truckerów, ale mamy dla Was wieść inną. Cieszy nas Wasz rozwój, pokazujecie, że w czasie wielkiego krachu da się wskoczyć na wyższe poziomy - miód na mym sercu. Najmocniej przepraszam za wczorajsza nieobecność na zebraniu, powodem były sprawy osobiste - nieoczekiwany wyjazd familijny. Nasz wielki konwent przełożony jest zatem na przyszłą sobotę w okolicach dwudziestej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że w najbliższą niedzielę wycofujemy się z eventem szkolnym, przez co radziłbym pobierać zlecenia, bo są całkiem ładne kwoty do zarobienia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, po wszystkim podsumuję to w jednym poście i rozdam te podarunki, o których mówiłem na samym początku. To wszystko, odmaszerować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z8v1ejj.png

No to nadszedł czas podsumowania eventu szkolnego! Cieszę się ze względu na zainteresowanie nim przez część firm. Jest mi też trochę smutno, że aż trzy się wcale nie zaangażowały, ale i trzy brnęły w to dalej. Nie chciałem nikomu mówić, że można pobierać więcej, niż jedno zlecenie na tydzień, bo to było przecież oczywiste. Wszyscy mieli możliwość zakupienia tejże specjalizacji i rozwinięcia jej w naprawdę fajnych pieniążkach, które mogły się rychle zwrócić. Mówiłem o fantach i to właśnie ich czas. Pragnę też Was przeprosić za brak zleceń w tym tygodniu, ale dopiero wróciłem z lubelskiego Kongresu i jestem kompletnie wykończony. Szczerze? Trochę zepsuliście sprawę. Gdyby było większe zainteresowanie - wykradłbym z konta truckerów więcej pieniędzy na nagrody - może dla każdego coś dobrego, a tak to... wyróżnię jedynie trzy pierwsze miejsca. Rzutem na taśmę AS Logistic zostało wyprzedzone przez Mecha Industries, które zdecydowało się szarpnąć na czwarte zlecenie - i bardzo dobrze! Trzecie miejsce zajęła ekipa prowadzona przez Stalina(hehe) oraz serwerowy Bank Rezerw Federalnych - DarXe! Jak to wygląda z kwotami? Chciałem sypnąć groszem, sypnę grosikiem...
I - 500 000$
II - 300 000$
III - 150 000$

Fajnie było! Wybaczcie Żołnierzyki, że Was tu nie ująłem, ale zapomniałem, a i tak nie braliście udziału. Niebawem podejmę decyzję ws. Dobroczyńców! Dziękuję za uwagę. Kwoty wypłacę po powrocie z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszy mnie Wasze zaangażowanie w naszą ostatnią ankietę, ale oczywiście oddanie durnego głosu jest lepsze, aniżeli wypowiedzenie się w jakikolwiek sposób na panelu dyskusyjnym, co? Lepiej być nadgorliwym i spamować ministrom, czy "admin, moge dobroczyńce? 321". Otóż odpowiadam: Możecie, ale za zachowanie jednego z liderów - od 15 października. Nauczcie się, że my też jesteśmy ludźmi, mamy życie osobiste, mamy w nim problemy - te mniejsze, te większe, mamy przede wszystkim jedno zdrowie, na które składa się z pewnością więcej niż bycie Ministrem Firm. Im bardziej będziecie nam to życie kolokwialnie mówiąc "zatruwać", tym mniej nam to będzie sprawiało przyjemności. Cieszę się, że mogę z Wami wszystkimi współpracować, pomagać Wam, przede wszystkim rozwijać firmy, pomysły i Was samych. Jeżeli pragniemy, żeby nasze starania były owocne po obu stronach - okazujmy więcej zrozumienia. Rozumiem, że macie parcie ze względu na rok szkolny i kryzys pracowniczy odnośnie stanowiska, ale nie zachowujcie się jak dziecko, któremu tata obiecał cukierki za wyjście z psem. Kiedyś na pewno da, ale podopieczny musi się czegoś nauczyć.

Jeżeli chodzi o kontrakty, nie będę wprowadzać rygoru. Dziś mogę Was poinformować, że wchodzą w życie w firmach, które tego właśnie chcą. Moje wymagania to:
- Maksymalna długość kontraktu to 5 tygodni (5 okresów rozliczeniowych)
- Długość okresu próbnego to 2 tygodnie (j.w.)
- Ujmujecie tam potencjalne awanse pracownika oraz stawki wynagrodzeniowe
- Możecie mówić "Dziunia, nie jesteś moim szefem", ale jestem i chcę spełnienia tych wymogów odnośnie kontraktów
- Zastrzegam sobie prawo do zmiany tego w przyszłości, ale najpierw pragnę zobaczyć na zasadzie "Rzuć dziecku balona i zobacz, czy szybciej straci zęby mleczne", a "Jeżeli Twoje dzieci są za cicho, to znaczy, że patrzą na płonące firanki" - też mnie zaniepokoi Wasz brak zaangażowania w kwestię, o której mówiono dawno temu i opowiedziało się tak wiele osób

Nowelizacja regulaminu zajmie mi tydzień i zostaniecie o tym poinformowani. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym w Ministerstwie Firm przegłosowano zmniejszenie wysokości podatków od działalności. Nowe stawki można znaleźć w temacie Poziomy firm. Macie rację, rozpoczął się rok szkolny, spora ilość graczy ma mniej czasu, co oznacza mniejsze zarobki. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.