Skocz do zawartości
Karot

Ogłoszenia ministerstwa firm

Rekomendowane odpowiedzi

Temat w którym będą pojawiały się ogłoszenia dotyczące firm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu dzisiejszym został wprowadzony zakaz przechowywania przemytów na bazach firm. Wszelkie takie działania będą surowo karane. W razie pytań, szefów zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym zlecenia firmowe zostają zawieszone, z powodu zbugowanej listy towarów pod klawiszem F9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyły się wakacje, więc zostają wprowadzone ponownie podatki od działalności. Ich pobieranie zacznie się od przyszłego tygodnia co tydzień w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenia firmowe ponownie wchodzą w życie. Rozpoczynamy od jutra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym tygodniu niestety nie będzie zleceń, z powodu mojego braku czasu (mam remont w domu) i Maćka dopadła choroba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CaverN zrezygnował z pełnienia funkcji lidera, w związku z zaistniałą sytuacją zostałem powołany ponownie na to stanowisko.

Przez CaverN,

Chciałbym również podziękować inspektorowi za danie mi szansy. Było to ciekawe doświadczenie, które być może przyda mi się w przyszłości. Niestety brak czasu zaowocował moją rezygnacją, ale myślę, że wyjdzie to na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, że pełni funkcję policjanta na naszym serwerze, postanowiliśmy się zamienić ministerstwami. Od tej pory to ja będę zajmował się firmami, a on Frakcjami. Niestety posiadanie panelu z firmami oraz pracowanie w policji ze sobą nie współgra, zatem stąd ta decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłaszam, iż dnia 11 listopada odbędzie się spotkanie administratorów wchodzących w skład ministerstwa firm, na którym to zostaną omówione wszystkie wasze propozycje. Zajdzie trochę zmian, ale o tym poinformujemy was kiedy zakończymy debatę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do naszej ekipy dołącza @IwanRk. Będzie on również przyglądał się waszej pracy i pomagał nam przy dotychczasowych zadaniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie :).
Po pierwsze chciałbym bardzo podziękować Grza3k'owi za możliwość sprawdzenia się w Ministerstwie Firm! Za niedługo pojawi się dla Was mały prezent na zakończenie roku 2017, czyli zlecenia firmowe :). Będę się oczywiście starać robić ich jak najwięcej.
Będą to moje pierwsze zlecenia firmowe, więc w razie jakiś problemów proszę Szefów Firm o pisanie do mnie na PW. Myślę, że z pomocą Ministerstwa szybko te problemy będą korygowane :)(mam nadzieję, że nie będzie ani jednego :E)
Póki co ode mnie tyle :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszenie

Witajcie.
Dziś wleciały kolejne zlecenia i w razie problemów ze stanem magazynów proszę Szefów lub osoby pobierającej zlecenie o wysłanie do mnie wiadomości :). Tym razem mam nadzieję, że odbędzie się bez takich wpadek ;), ale warto tutaj to dodać :P.
Zlecenia jak widzicie będę starać się tak dawać termin, aby na kolejne weekendy można było odpalać następne :). Jak dobrze pójdzie w miesiącu będzie od 2 zleceń w górę :). Pamiętajcie wszystko zależy od was i chęci pobierania :).
Miłego Tygodnia życzę :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie ;).

Krótka informacja na temat zleceń. Postaram się, aby pojawiły się we wtorek lub w środę. W przypadku jeśli, któraś z Firm życzy sobie zlecenie na nieco wyższe score jak ostatnio proszę o kontakt Szefów na PW.

To tyle ode mnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłaszam, iż nowym napo-ministrem zostaje . Będzie się zajmował dokładnie tym samym co reszta, czyli: pomoc przy zleceniach, nadzór nad firmami oraz kontrola jakości i polepszenia funkcjonowania firm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe poziomy firm!

Zostały dodane dwa nowe poziomy rozwoju, zapraszamy do zapoznania się z nimi w tym temacie.

Przez Tajniak,

Zmiana w nagrodach ze awans z 8 na 9 poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Jeżeli w swoich działach macie niepotrzebne tematy - proszę wysyłać do mnie wiadomość z linkiem do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z wykrytymi pomyłkami w systemie naliczania wynagrodzenia za towary oraz z moją pomyłką w wynagrodzeniach za zlecenia, wszystkie firmy zostają zobligowane do opłacenia kosztów w wysokości 850.000$.

Przepraszamy za utrudnienia, błędy zostaną poprawione przy następnym restarcie serwera.

Przez Tajniak,

że tak powiem. PRIMA APRILIS hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przyczyn wiadomych zrzekam się posady lidera ministerstwa i z miłą chęcią ponownie przekazuje ją w ręce 'a. Od teraz ze wszystkimi sprawami związanymi z firmą zgłaszacie się do niego lub do pozostałych ministrów firm.

Również chciałbym ogłosić, że nowym ministrem firm zostaje @Lipazy.

Obecny skład ministerstwa to: , , @Lipazy.

W razie konieczności i trudności możecie się do mnie zgłaszać. Ale to tylko w przypadkach wymagających mojej interwencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kryzys.jpg

W związku z szerzącym się kryzysem w kraju i na świecie, nasz budżet również dostał po kieszeni. Niestety zmuszeni jesteśmy przez to zmniejszyć wynagrodzenia za zlecenia firmowe. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwe przeczekanie trwającego kryzysu. Dodatkowo, będzie regularnie pobierany podatek od działalności (ten zależny od poziomu firmy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.