Skocz do zawartości
INSIDIOUS HOSTEL

Śmieszne podanie do firmy sprzed 5 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Siema witajcie, jakiś czas temu natknąłem sie na podanie jakie kiedyś napisałem do BEE. Dawno było to może chociaż troche smiechu z tego bedzie XD. Oczywiście nie ma to na celu kpić z firmy, mimo, że jej już nie ma, jednak chcialem bardzo wam to pokazać, bo pumpa troche XXD

smieszne-_qrxxxsa.png

Edytowane przez INSIDIOUS HOSTEL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś jako jeden z 'kierowników' tej zacnej firmy, miałem dostęp do skrzynki mailowej na której napływały podania i za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć tego maila. Mimo wszystko podanie bardzo dobre! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje podanie do pogotowia z 29.07.2010 roku:

Witam.Mam na imię Dawid i mam 14 lat.Na serwerze PTS gram już około
pół roku pod nickiem GangsterV8.Moje punkty score wynoszą 269 i wciąż
rosną.Pracą w pogotowiu zainteresowałem się dość niedawno,kiedy
zobaczyłem ogłoszenie,o otworzeniu naboru.Dowiedziałem się nieco
więcej o zarobkach,wymaganiach itp. i spodobało mi się to.Miło było by
też pomagać innym graczom kiedy Oni potrzebują pomocy.
Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

I podanie do BEE z 29.06.2012

Witam. Na imię mam Dawid, w lipcu tego roku kończę 16 lat.
Ukończyłem Gimnazjum w Korfantowie i dalszą edukację zamierzam podjąć
w ZSM w Nysie na profilu Technik Mechanik. Mieszkam w małej wsi o nazwie
Włostowa umiejscowiona w gminie Korfantów. Interesuję się motoryzacją,
głównie motocyklami i freestylem.
Na serwerze PTS gram od około dwóch lat pod nickiem Gang$tunt lub Gang,
lecz z dwiema dłuższymi, około 5-6 miesięcznymi przerwami.
Postanowiłem powrócić zaledwie kilka dni temu, więc moje punkty score
wynoszą 26 (i rosną). Z powodów technicznych straciłem postać, na
której posiadałem ponad 2200 score, stąd właśnie tak niski wynik z
takim stażem. Pracowałem już dwa razy w B&E Electronics, nigdy nie
zostałem zwolniony dyscyplinarnie, więc chciałbym dostać trzecią
szansę w Waszej firmie. Poza B&E pracowałem również w Pogotowiu i
Pomocy Drogowej, gdzie też dobrze się sprawowałem. Jestem opanowanym
graczem, nie sprawiam kłopotów, czasem lekko zakręconym i z poczuciem
humoru. Mam dobrą opinię na serwerze, nigdy nie byłem karany banem i
jestem prawie pewny, że nie było na mnie żadnej skargi. Nawet w
najtrudniejszych chwilach zachowuję spokój i staram się spokojnie
wybrnąć z tej sytuacji. Dużo czasu spędzam na PTS'ie co daje mi
niemalże doskonałą znajomość przepisów i regulaminu. Jestem
konsekwentny i zawsze jestem gotów ponieść konsekwencje za swe czyny
(Przepraszam za powtórzenie). To chyba wszystko, co mam do napisania o
sobie, w razie pytań proszę je kierować na gg - 11119583, lub na
serwerze (Najczęściej spotykany w godzinach porannych i wieczornych).
Dziękuję za czas poświęcony mojej osobie i proszę o pozytywne
rozpatrzenie mojego podania.

Może mniejsza beka, ale jak już wstawiamy swoje stare podania... :v

Biorąc pod uwagę, że grę zacząłem koło 30.07.2009, ciekawie liczyłem swój staż gry, zawsze dobry z matmy byłem... :D

Przez CaverN,

Gang$tunt XDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche attention temat pisać o sobie :D ale jedno pytanie insidious... zadziałało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też coś mam, podanie do Taxi z 2011 roku :D

Witam mój nick na serwerze to Mr.Fabio. Mam 12 lat Mieszkam w Dolnym Slasku, interesuję się komputerami i informatyką. Na serwerze PTS gram już od 1,5 miesiąca lecz założone konto na serwerze mam od 2010 roku tylko nie grałem :). Bardzo interesuję się pracą w taxi, ponieważ dobrze znam mapę wszystkie dzielnice i ogólnie bardzo lubię jeździć osobówkami. Podoba mi się w taxi, że teraz już nie trzeba pytać jak gdzie zawieźć klienta, tylko jest ten fajny skrypt w którym klient wybiera miejsce docelowe. Jestem miły, uprzejmy lubię pomagać nowym graczom ponadto jestem pracowity (nabiłem 60 score w jeden dzień :)) staram się grać na serwerze te minimum 2h dziennie i uczciwie w tym czasie pracować. Bardzo chcę zasilić szeregi taxi, ponieważ znudziła mi się szara i nużąca praca w truckerach. Pozatym Cieszę sie ze zmiany szefa bo uważam, że dawny szef nie godnie zajmował się Taxi i wiecznie go nie było osobiście nic do niego nie mam lecz jednakowoż cieszę sie z jego zmiany.

Liczę na pozytywne ropzatrzenie podania 

i pozdrawiam Mr.Fabio

Przez Lee,

aż mi się Leon przypomniał :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kolekcje znalazłem sprzed lat :D

Podanie do BEE

Z wiązu z otwarciem rekrutacji na stanowisko Pracownika BE Elektronics postanowiłem złożyć swoją kandydaturę.Do wykonania tej pracy mam predyspozycje oraz umiejętności uzyskane przez 6 miesięcy gry na serwerze PTS.Prośbę swą motywuję tym, iż zawsze zależało mi na tym by zostać pracownikiem tak wspaniałej firmy.

Mój nick to [TFC]Man-TGA.Obecnie mam 615 score.Pracowałem w ,TAR-TEX i M-Power .Jeszcze nigdy przez ten czas nie było na mnie żadnych skarg, zastrzeżeń i miałem dobre opinie od szefostw.Na serwerze jak i na forum jestem bardzo aktywny.Przeciętnie spędzam co najmniej 2 do 4 godzin dziennie na PTS.

Nazywam się Bartek i mieszkam w małej wsi zwanej Zarzeczem niedaleko Niska w województwie Podkarpackim.Mam 13 lat i chodzę do klasy 6 podstawówki.Jestem osobą bardzo pomocną dla nowych graczy.Posiadam kulturę osobistą,którą cechują uczciwość,sprawiedliwość,sukcesywność,skrupulatność,odpowiedzialność ,a także wiele innych, które mogą okazać się pomocne w tej sumiennej pracy.Jestem przekonany, że sprostam każdemu wyzwaniu.Przez moje duże umiejętności jazdy pojazdem nie będę miał najmniejszych problemów w trudami jakie mogą mnie czekać.
Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi,co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.

Mam nadzieję, że obdarzy mnie Pan tak wielkim zaufaniem i umożliwi mi pracę w najbardziej prestiżowej firmie na Serwerze, jaką jest BE Electronics. Zapewniam, że przyjęcie mnie na posadę Pracownika nie będzie wyborem, którego mógłby Pan żałować, ponieważ powierzone mi zadanie wykonuję bardzo starannie i sumiennie.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

profile_mask2.png
BE Electronics - praca <praca@htst.webd.pl>
25.03.2011
cleardot.gif

cleardot.gif
cleardot.gif
do mnie
cleardot.gif

Podanie odrzucone.

Zarząd B&E Electronics.

M-Power:

Imię:  Bartek

Nick z serwera:  Man-TGA
Nr GG:
Ilość sco(minimum 150 sco):  633
Staż na serwerze PTS:   8 miesięcy
Coś od siebie:  Witam.  Interesuję się ciężarówkami pewnie dlatego że mój wujek jeździ truckiem ale dokładnie nie pamiętam skąd się wzięło moje zamiłowanie do tych wspaniałych pojazdów.Już pracowałem w firmie M-Power jak i w TAR-TEX 4 miesiące ale popęłniłem wielki błąd i odeszłem. Przenioslem się na SA:MP, ale to był mój drugi wielki błąd. Dlatego postanowiłem naprawić te błędy więc wróciłem na MTA i teraz staram się wrócić do M-Power. M-Power to moja druga zaraz po TAR-TEX w któtej pracowałem. Teraz nie chcę pracować w innej firmie niż w M-Power.  W tej firmie zaczynałem swoją przygodę na PTS. Teraz gdy koledzy mówią że M-Power upada ja w to nie wierzę , dlatego to składam to podanie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuję.

Szefostwo M-Power pozdrawia Man-TGA.

PD:

mię: Bartek

Nr GG:   35980682
Ilość score:  642
Staż na serwerze PTS: 8miesięcy

Witam. Interesuję się ciężarówkami oraz transportem publicznym. Na początku zbytnio nie ciągnęło mnie do PD ale gdy widzę bałagan na serwie albo że nikogo nie ma z tej frakcji nie mogę na to patrzeć.
Pod koniec 2010 roku sytuacja wyglądała lepiej ale teraz ciągle widzę pustki. Bardzo lubię porządek na serwerze gdyż wtedy mogę spokojnie poruszać się po drogach. Pracowałem w M-Power i w TAR-TEX jak widać to same firmy a w zasadzie jedna. Teraz jednak chcę spróbować swoich sił we frakcji. Do PD pisałem już podanie gdy szefem był Matiino ale niestety moje podanie zostało odrzucone. Nie poddałem się i nie miałem zamiaru iść do innej frakcji czy firmy, dlatego poczekałem na inny nabór. Mój wiek może nie zachwyca ale jestem dobrym pracownikiem. Szefowie jeszcze nigdy na mnie nie narzekali, wręcz przeciwnie obdarzali mnie pochwałami, że starannie wykonuję swoją pracę. Przez te dwa miesiące nie byłem zbyt aktywny bo chciałem przejść  na SA:MP ale zdenerwowało mnie to że już dwa miesiące robią mapę i skończyć nie mogą dlatego wróciłem na MTA i teraz na serwerze spędzam czas minimum 2-3 godziny. Lubię bardzo pomagać innym graczom a PD to stworzona frakcja do pomagania innym.   Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuje. 

z wyrazami szacunku Man-TGA

TAR-TEX

Score:    706
Staż na serwerze:  8miesięcy

Witam. Mam na imię Bartek mam 13lat, mieszkam w małej miejscowości Zarzecze (20km od Stalowej Woli).
W firmie TAR-TEX pracowałem 5 miesięcy, bo to była moja pierwsza firma i bym pracował jeszcze dłużej gdyby Gram nie był szefem M-Power.
M-P uważałem za niezbyt dobry pomysł. Dlatego pracowałem trochę w MP, potem odeszłem w poszukiwaniu nowej pracy, ale gdy teraz ta firma powróciła to od razu chcę wrócić i pomóc ją odbudować.
W TAR-TEX'ie pracowało mi się jak w niebie dlatego też chcę wrócić do tej wspaniałej firmy. Gdy pracowałem w TT nie było ze mną żadnych problemów, bo zawsze przykładam się do swojej pracy, a gdy pracowałem w MP to miałem rangę zaraz po v-ce szefa. Często byłem chwalony za swoją pracę dlatego otrzymywałem premię. Z pracownikami dogadywałem się bardzo dobrze i zawsze na bazie zostawiałem porządek. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuję.

Szefostwo i skład TAR-TEX'u pozdrawia Man-TGA.

AMM

Witam!

Mam na imię Bartek a na serwerze występuje pod nickiem Man-TGA. Mam 13 lat, mieszkam w małej miejscowości Zarzecze na Podkarpaciu.
Moim największym zainteresowaniem są ciężarówki, z którymi wiąże się moja przyszłość tylko że w USA. Na PTS gram 10 miesięcy (były 2 przerwy). Pod czas tego stażu zarobiłem 711score. Wcześniej pracowałem w firmie TAR-TEX. Dzisiaj powróciłem na serwer i mam zamiar na nim już pozostać. Jestem miły,pomocny dla nowych graczy oraz świetnie dogaduję się w grupie. Uważam że  nadaję się do tej firmy gdyż spełniam wszystkie wymagania.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuję.
Całe szefostwo pozdrawia Man-TGA.

Kipper Trans

Z wiązku z otwarciem rekrutacji na stanowisko Pracownika Kipper Trans postanowiłem złożyć swoją kandydaturę.Do wykonania tej pracy mam predyspozycje oraz umiejętności uzyskane przez 10 miesięcy gry na serwerze PTS. Prośbę swą motywuję tym, iż zawsze zależało mi na tym by zostać pracownikiem tak wspaniałej firmy.

Mój nick to Man-TGA.Obecnie mam 722 score. Pracowałem w ,TAR-TEX i M-Power. Jeszcze nigdy przez ten czas nie było na mnie żadnych skarg, zastrzeżeń i miałem dobre opinie od szefostw. Na serwerze jak i na forum jestem bardzo aktywny. Przeciętnie spędzam co najmniej 2 do 4 godzin dziennie na PTS.

Nazywam się Bartek i mieszkam w małej wsi zwanej Zarzeczem niedaleko Niska w województwie Podkarpackim. Mam 13 lat i za 3 dni pójdę do 1 klasy gimnazjum. Jestem osobą bardzo pomocną dla nowych graczy.Posiadam kulturę osobistą,którą cechują uczciwość,sprawiedliwość,
sukcesywność,skrupulatność,odpowiedzialność ,a także wiele innych, które mogą okazać się pomocne w tej sumiennej pracy. Jestem przekonany, że sprostam każdemu wyzwaniu. Przez moje duże umiejętności jazdy pojazdem nie będę miał najmniejszych problemów w trudami jakie mogą mnie czekać.
Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi,co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.

Mam nadzieję, że obdarzy mnie Pan tak wielkim zaufaniem i umożliwi mi pracę w najbardziej prestiżowej firmie na Serwerze, jaką jest Kipper Trans. Zapewniam, że przyjęcie mnie na posadę Pracownika nie będzie wyborem, którego mógłby Pan żałować, ponieważ powierzone mi zadanie wykonuję bardzo starannie i sumiennie.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Petrol

Witam szanownego szefa firmy Petrol!

Związku z otwarciem rekrutacji na stanowisko pracownika Petrol postanowiłem złożyć swoją kandydaturę. Do wykonania tej pracy mam predyspozycje oraz umiejętności uzyskane przez ponad 2 lata  gry na serwerze PTS (z małymi przerwami). Prośbę swą motywuję tym, iż zawsze zależało mi na tym by zostać pracownikiem tak wspaniałej firmy.

Nazywam się Bartłomiej i 4 listopada skończyłem 14 lat. Mieszkam w małej miejscowości Zarzecze, również tu uczęszczam do II klasy publicznego gimnazjum. Jest to miejscowość na Podkarpaciu, która leży 20km od Stalowej Woli. Na serwerze występuję pod nickiem Man-TGA i miałem zaszczyt pracować w takich firmach/frakcjach jak: DT Logistics, Kipper Trans, M-Power, są zawody, gdzie pracowałem nawet dwa razy, jest to Pomoc Drogowa i TAR-TEX. Przez ostatni miesiąc nie grałem na serwerze PTS, lecz ten okres mam za sobą i od wczoraj znowu zacząłem grać. Na serwerze jak i na forum zazwyczaj jestem 2-4h dziennie. Jestem osobą bardzo pomocną dla nowych graczy i nie tylko, oraz szybko nawiązuję nowe kontakty, co pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez resztę grupy. 

Mam nadzieję, że obdarzy mnie Pan tak wielkim zaufaniem i umożliwi mi pracę w najbardziej prestiżowej firmie na serwerze, jaką jest Petrol. Zapewniam, że przyjęcie mnie na posadę pracownika nie będzie wyborem, którego mógłby Pan żałować, ponieważ powierzone mi zadanie wykonuję bardzo starannie i sumiennie.

Z poważaniem Man-TGA

Pogotowie

Cześć,

Nazywam się Bartłomiej, mam 15 lat i mieszkam w małej miejscowości Zarzecze na Podkarpaciu. Na serwerze PTS gram od października 2010r.(obecnie posiadam 10score ;])
Miałem przyjemność pracować w takich firmach/frakcjach jak: Petrol, Kipper Trans, TAR-TEX, M-Power, Pomoc Drogowa, DT Logistic.
Jak widać, nie miałem okazji pracować w pogotowiu i właśnie dlatego składam to podanie.
Mapę bardzo dobrze pewnie dlatego, że rozwożę towary za pomocą skryptu, a na SA:MP na serwerach truckerskich byłem w pogotowiu. Tam mapę trzeba znać jeszcze lepiej, bo wymagane są nazwy miejsc. Myślę, że nadaję się do tej pracy i podołam każdemu wyzwaniu.
Jestem przekonany, że nie zmarnuję okazji, jeżeli takową dostanę.
Mam nadzieję, że tyle informacji wystarczy i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
Z poważaniem ManTGA

Edytowane przez Man-TGA
Przez Fabio,

Aaa czyli to od Ciebie kradli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wolnej chwili wrzucę jakieś "perełki" do AMM, policji, Taxi i Petrol. Tak z ciekawości je ostatnio przejrzałem, to swoją drogą można by nimi popsuć renomę kilku ówczesnych "osobistości" albo sprzedawać i szantażować :E Wszystko sprzed 7/6 lat.

Edytowane przez Cosca Siciliana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też dorzucę coś od siebie, bo dzisiaj sprzątając trochę na kompie, znalazłem podanie z czerwca 2015r :E

COa8BPM.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche attention temat pisać o sobie :D ale jedno pytanie insidious... zadziMic

Miałem cichą nadzieje ze zadziala bo tam ciezko bylo sie dostac wtedy xD ale niestety wysmial mnie XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi