Skocz do zawartości
IwanRk

Metin2

Rekomendowane odpowiedzi

27ca643122b00.png

Cześć i czołem ! :)

Dlaczego postanowiłem założyć ten temat tutaj ? :) Co ciekawe 2/3 osoby wdały się w dyskusje na temat tej gierki i co najbardziej mnie zadowoliło, że także są chętni na grę :). Przyda się czasem coś oprócz PTS'a , a że mój laptop do najpotężniejszych nie należy to własnie Metin2 całkiem jest dla mnie okej :). Sam postanowiłem wrócić i nie ukrywam, że bliska osoba mnie przekonała :). Miałem ostatnio sporo myśli między Tibia/Metin - jednak wybrałem własnie to :).

W tym temacie chciałbym, abyśmy nie tylko mogli dyskutować, ale jeśli są chętni Zapraszam do wspólnej gry :).

Ja już rozpocząłem Swoją Przygodę :E. Gram na serwerze 50 (Nergos o ile mnie pamięć nie myli) - wbiłem niedawno 5 lvl i wybrałem Surę. Dlaczego ktoś spyta? :E Nigdy nie grałem i chciałem spróbować - myślałem jeszcze o woju, ale jest dość drogą postacią i nie wiem czy uda mi się tak na Nią zarabiać :E. 

Nick w grze: Iwaaaneek

Królestwo: Żółte - czyli Królestwo Chunjo
Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198054096707/  Podaję go, jeśli ktoś tak jak Ja będzie korzystać ze steam i chciałbym pograć wspólnie :).
Czekam na wasz odzew i mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie :) - będę starać się, abyśmy wspólnie się zgadywali na TS3 - jak zawsze gra się w parę osób to wiadomo lepiej mija czas i większe są chęci :D.

Dziś jeszcze w ramach 1 dyskusji chcę ruszyć Temat: Zarabianie YANG! 
Na czym radzicie expić żeby mieć nieco tych YANG i zdobyć już na tego słynnego FMS'a i nie tylko :E.

Moja koncepcja wstępnie - jak już wbije czar na M1 Czarowane Ostrzę myślałem o lotowaniu Medali Konnych całkiem dobry zysk :D - oczywiście zależy mi zobaczyć wasze rady :D.

Tak wiem dużo się rozpisałem hahha :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie mając 30lvl nie opłaca się kupować FMSa, gdyż masz bronie bohaterów. Jeśli chodzi o zarobki na niższe lvl, to polecam metiny bitwy :v

Sam zacząłem grać na Negrosie jakiś czas temu, lecz troszkę zainwestowałem w ISa - kupiłem wierzcha i rękawiczkę.

Dropiłem sobie od 10lvla do 20 na metinach bitwy i tak z 3 postacie :E Teraz już nie gram, bo się znudziło trochę. Bez ekipy nie ma sensu grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiadomo na tym początkowym etapie nie chce się bawić w ulepszanie najwyzej takie do maks +4/+5 szkoda kasy :D może na jakimś 20 lvl :) - dużo czytałem, ze wtedy polecają Szeroki Miecz+9 :D w sumie na chwile by taki był z Czarem zawsze spoko :).
Chce własnie starać sie metiny jak będą okazję i myślałem o jakiś niedzwiedziach etc - te żółcie zbierac :D - jeszcze z tego co pamiętam nieźle z zaprzysiężonych leciały te Yangi :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj żadnych mieczy na razie, bo co 10lvli dostajesz broń bohaterów, która nawet na 70lvlu daje większe hity niż truta +9 z średnimi x<30%. Także nie kupuj broni obecnie, tylko bij z tych co się dostaje.

Edytowane przez ZylsoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dopiero co zacząłeś grę to zapraszam na serwer Diumar, mam tam wiele postaci i pykam sobie co jakiś czas więc w razie czego będę mógł pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przynajmniej wiem jak wygląda sprawa z Bronią .
Liczę jeszcze na Wasze wypowiedzi co własnie do zarabiania YANG :) - metiny zgodzę się :D, plus myślę te medale / zaprzysiężeni :D. 

Przy okazji pochwalcie się kim gracie plus dlaczego akurat ta postać :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wbijesz 30 lv możesz zacząć zarabiać dropiąc odłamki smoczego kamienia, raczej wątpię żeby dało zbić się kokosy dropiąc medale konne, to już nie te czasy. Moją główną postacią jest również Sura WP, przyjemnie nim gra się m.in ze względu na leczenie z czarowanego ostrza i nie trzeba mieć jakiegoś super eq  żeby być dobrym.

Edytowane przez Zaahain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wbijesz 30 lv możesz zacząć zarabiać dropiąc odłamki smoczego kamienia, raczej wątpię żeby dało zbić się kokosy dropiąc medale smoka, to już nie te czasy. Moją główną postacią jest również Sura WP, przyjemnie nim gra się m.in ze względu na leczenie z czarowanego ostrza i nie trzeba mieć jakiegoś super eq  żeby być dobrym.

Dlatego własnie też wybrałem tego Surę :). Dużo czytałem opinii i własnie jest polecany na expa :). Mam nadzieję własnie, ze spoko będzie się grało :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Negrosie znalazłem konto z 62lv wojem body, więc można coś popykać 4 fun. :D

A tutaj jedna z moich postek na diumarze: :D

I6NOWxC.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim ja dobije taki LVL hahaha :E , ale coś 8 już mam :D jeszcze trochę i będziemy mogli expić 50/50 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym czerwone, ale dobra żółte też gjet od jutra zaczynam :D to jakoś się kiedyś pasuje zgadać na jakiegoś tska co? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to lipa troche o tej godzinie to raczej za długo nie pogram przynajmniej w tym tyg, zobaczymy jak w następnym bo kurcze cały zarąbany i trzeba iść troszke wczesniej spac, ewentualnie o 22 to tak 1-2h max :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram na serwerze Almadia. Nigdy nie byłem zwolennikiem PL'a. Wbijanie lvl przez kilka miesięcy, to nie dla mnie. Wolę wbijać szybciej więcej poziomów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pts się weźmie w któryś tyg urlop wszyscy co grają i bd grać w metina :E proponowałbym za tyg lub dwa takie cus :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już brałem bo akurat miałem nocki :D .

Co do samej gry : Jak najbardziej za :). Wspólne takie granie to super pomysł :D. Famek wpadniesz Wojem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha, typowe wywalanie że spota ludzi a raczej straszenie: "mam przyjść wojem?" albo "muj wujek to GM" i inne takie xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwan, ja mam 35 lvl surke wp na negrosie, mozemy pyknąc, pomoge ci gre zacząć bo sam nie grałem pół roku xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie założyłem konto moj nick to "Fameek" królestwo chunjo tak jak mówiliśmy noi powOli bd coś grał bo raczej obecnie dużo czasu nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze się z takiego Odzewu od Was :).

Postaramy wspólnie zgadywać na grę obowiązkowo :)

Edytowane przez IwanRk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi