Skocz do zawartości
Grzan3k

Propozycje zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że temat powstał specjalnie dla was. Przede wszystkim z waszą inicjatywą i pomysłami możemy coś zmienić. Co z tego, że ja sobie coś wymyślę, skoro może to być nietrafne z założeniami serwera. Wy, jako gracze i pracownicy frakcji pewnie macie swoje pomysły na zmiany czy też na nowości. Jestem otwarty na każdą propozycję, rozpatrzę ją indywidualnie co nie znaczy, że z każdą się zgodzę. Śmiało, bez obaw proponujcie.

Od razu ustalmy sobie jedną zasadę. Umieszczacie tutaj swoje propozycje, a nie odpowiedzi na czyjeś pomysły. Jeżeli macie jakieś uwagi co do przedstawionych pomysłów, możecie to sobie obgadać na pw czy gdziekolwiek chcecie, ale nie w tym temacie! Jeżeli zobaczę delikwenta, który pokusi się złamać to jedną, jedyną zasadę, to uduszę. Nie będę miał nawet chwili zawahania, aby wlepić takiej osobie warna.

Oczywiście żadnego wzoru tutaj nie ma. Forma dowolna, byle przejrzysta i spójna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w stylu: " Od mandatu można odwołać się w przeciągu 24 godzin, od wystawienia ". Najlepiej będzie jak się to dopisze do regulaminu frakcji. Albo do Policyjnego. :E Nie wiem czy taka propozycja się tutaj nadaje, ale co tam. :E

Edytowane przez Feniks
Przez Fabio,

Super, jestem za. Określony czas pozwoli na szybką reakcję i unikania robienia syfu, a także wyciągania rzeczy sprzed kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MOTORKI, PIERDZIOŁY DLA POGOTOWIA

Przez mimosik,

Wasze ambulanse są szybsze niż motorki, po co tak o nie walczycie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje wgrać na serwer modele naczep z rejestracjami (pliki są w ogłoszeniach PD :L ) ułatwi nam to pracę oraz wyszukiwanie naczep.

Łódka dla PD :E :banana:

Edytowane przez Tajniak
Przez mimosik,

Zobaczę co się da zrobić z rejestracjami, co do łódek to osobiście nie widzę większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PD powinno móc odfreeze'owywać pojazdy.

Przez mimosik,

By kolegom robić żarty zabierając im sprzęt spod domu/bazy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś pozwólcie ruszę temat Policji, a o to Moje Propozycje:

1) Zmiana Systemu Ostrzeżeń: Nie powinno byc czegoś takiego, że wpada nowy gracz innymi słowy Odwalacz złamie pół taryfikatora po czym Policjant napisze mu : NIE MIAL PAN JESZCZE OSTRZEŻENIA Panowie bez przesady to się aż Nadaje na Mem :E. Ostrzeżenie powinno być za drobne przewinienia, np: niewielkie przekroczenie prędkości. Proponuje takze zwiększyć limit ostrzeżeń np: do 2, które w przypadku jeśli Gracz przyjmimy po okresie 3 miesięcy nie złamał przepisów zostają mu anulowane. Dlaczego taki pomysł? Mój Przypadek: Dostałem ostrzeżenie w 2014 i ciągle wisi jako, ze już Wykorzystałem.

2) Pomoc Nowym Graczom. Co rozumiem pod pojęciem? Słuchajcie będąc szczerym niejednokrotnie Policja zamiast wytłumaczyć komuś kto gra dopiero nawet 10 min np: o obowiązku świateł na serwerze od razu takiemu Początkującemu daje Mandat. Po co od razu tak zniechęcać graczy i za przeproszeniem "udupic" na siłę. Policjant akurat tak jak w przypadku PTS Klubu powinien pomagać Nowym i Zawsze służyć Pomocna Dłonią :).

3) Taryfa ulgowa dla Nowych Graczy: w skrócie Jeśli gracz nie przekroczył 50 score na przykład powinien móc liczyć na wsparcie ze strony Policji i taka osoba powinna mieć 2/3 ostrzeżenia (Uwaga nie dotyczy odwalaczy).

Tyle co do Poli , a teraz pozostałe Frakcję.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie jeden pkt, który stawia wiele do życzenia. ZERO TOLERANCJI DLA ODWALACZY!! Ostatnio pisałem o Tym bardzo dużo kiedy pisałem Skargę na pewnego PD'ka czym to się skończyło? Killerek tylko przeprosił (za co akurat szanuję) natomiast prosiłem o wypowiedź w tej Kwestii Ministra Frakcji to całkowicie Olał Temat! Firmy ponoszą kary i degradację a Frakcja ? Jedno wielkie Nic :/.

Druga rzecz: tak jak w Policji Grać reprezentujący Frakcję Obowiązkowo powinien mieć Skin Służbowy! Kiedy zacząłem tutaj grę to był Standard :).

Życzę Miłego Czytania i mam nadzieje,ze przede wszystkim ruszy w końcu coś Temat Frakcji :).

Pozdrawiam :)

Przez Fabio,

Wszystko to będzie :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym proponował (już to miałem zrobić ale wypadło mi to kompletnie z glowy) zorganizować takie "dni otwarte" we frakcjach. W pewien dzień, jak by byli pracownicy jakies frakcji i administrator to można by było tak zrobić. Po prostu pod okiem pracownika jeden z graczy (przeniesiony przez administratora do frakcji np. Pogo) miałby okazję zobaczyć jak działa dana frakcja, popracowac w niej np. 15 minut i owy gracz by został przeniesiony spowrotem i zachęcić do pisania podan. Mysle, ze to dosc ciekawy pomysł :)

Przez mimosik,

Ciekawy i prosty sposób, na pewno coś takiego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwość włączania samych sygnałów świetlnych bez dźwięku.

Przez mimosik,

Spróbuję na ten temat porozmawiać z Pawłem, może uda się to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przez mimosik,

Wykonanie będzie banalne proste, myślę, że niedługo będzie to dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w stylu: " Od mandatu można odwołać się w przeciągu 24 godzin, od wystawienia ". Najlepiej będzie jak się to dopisze do regulaminu frakcji. Albo do Policyjnego. :E Nie wiem czy taka propozycja się tutaj nadaje, ale co tam. :E

Rozsądne, zaapeluję do Pyrki.

Pogotowie może freezować graczy a PD pojazdy

Odpada. 

MOTORKI, PIERDZIOŁY DLA POGOTOWIA

Ostatnio coraz głośniej o tym, także pomyślę o tym i na pewno coś w tym kierunku będzie zrobione.

Proponuje wgrać na serwer modele naczep z rejestracjami (pliki są w ogłoszeniach PD :L ) ułatwi nam to pracę oraz wyszukiwanie naczep.

Łódka dla PD :E :banana:

Tutaj problem jest nieco szerszy. Nie wiem czy wgranie ogólnego modelu na serwer, ma prawo bytu. Nie każdy chce mieć taki a nie inny wygląd naczepy ze względu na rejestracje. Jako pracownicy PD sami możecie się zaopatrzyć w takie modele i po kłopocie. Nawet mógłbyś zrobić z tego obowiązek, aby każda nowo przyjęta osoba posiadała takowe podmianki. Temat szerszy do obgadania i pewnie bez udziału skrypterów się nie obędzie, także została na razie trywialna wersja.

PD powinno móc odfreeze'owywać pojazdy.

Przy obecnym zachowaniu osób, nie ma mowy o wprowadzeniu tejże funkcji.

Ja dziś pozwólcie ruszę temat Policji, a o to Moje Propozycje:

1) Zmiana Systemu Ostrzeżeń: Nie powinno byc czegoś takiego, że wpada nowy gracz innymi słowy Odwalacz złamie pół taryfikatora po czym Policjant napisze mu : NIE MIAL PAN JESZCZE OSTRZEŻENIA Panowie bez przesady to się aż Nadaje na Mem :E. Ostrzeżenie powinno być za drobne przewinienia, np: niewielkie przekroczenie prędkości. Proponuje takze zwiększyć limit ostrzeżeń np: do 2, które w przypadku jeśli Gracz przyjmimy po okresie 3 miesięcy nie złamał przepisów zostają mu anulowane. Dlaczego taki pomysł? Mój Przypadek: Dostałem ostrzeżenie w 2014 i ciągle wisi jako, ze już Wykorzystałem.

2) Pomoc Nowym Graczom. Co rozumiem pod pojęciem? Słuchajcie będąc szczerym niejednokrotnie Policja zamiast wytłumaczyć komuś kto gra dopiero nawet 10 min np: o obowiązku świateł na serwerze od razu takiemu Początkującemu daje Mandat. Po co od razu tak zniechęcać graczy i za przeproszeniem "udupic" na siłę. Policjant akurat tak jak w przypadku PTS Klubu powinien pomagać Nowym i Zawsze służyć Pomocna Dłonią :).

3) Taryfa ulgowa dla Nowych Graczy: w skrócie Jeśli gracz nie przekroczył 50 score na przykład powinien móc liczyć na wsparcie ze strony Policji i taka osoba powinna mieć 2/3 ostrzeżenia (Uwaga nie dotyczy odwalaczy).

Tyle co do Poli , a teraz pozostałe Frakcję.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie jeden pkt, który stawia wiele do życzenia. ZERO TOLERANCJI DLA ODWALACZY!! Ostatnio pisałem o Tym bardzo dużo kiedy pisałem Skargę na pewnego PD'ka czym to się skończyło? Killerek tylko przeprosił (za co akurat szanuję) natomiast prosiłem o wypowiedź w tej Kwestii Ministra Frakcji to całkowicie Olał Temat! Firmy ponoszą kary i degradację a Frakcja ? Jedno wielkie Nic :/.

Druga rzecz: tak jak w Policji Grać reprezentujący Frakcję Obowiązkowo powinien mieć Skin Służbowy! Kiedy zacząłem tutaj grę to był Standard :).

Życzę Miłego Czytania i mam nadzieje,ze przede wszystkim ruszy w końcu coś Temat Frakcji :).

Pozdrawiam :)

1) Również o tym kiedyś myślałem, ale jako, że nie pełniłem funkcji min. frakcji mało miałem motywacji by coś z tym zrobić. Jako, że teraz posiadam takowy obowiązek, porozmawiam z Pyrsonem w celu udogodnień dla nowych graczy.

2) To ma powiązanie z punktem 1), także można to skleić razem w jedność i stworzyć dogodny system dla nowych graczy.

3) To wszystko sprowadza się do pozostałych punktów także tutaj już nie będę umieszczał komentarza.

Jeśli chodzi o odwalaczy, postaram się, aby każda frakcja odpowiednio ponosiła karę za swoich pracowników. Rzecz jasna, nie będzie to kara pieniężna jak w przypadku firm, natomiast wymyślę coś, czego żadna frakcja nie chciałaby otrzymać.

Również jestem za tym, aby każda frakcja posiadała obowiązkowe skiny.

A ja bym proponował (już to miałem zrobić ale wypadło mi to kompletnie z glowy) zorganizować takie "dni otwarte" we frakcjach. W pewien dzień, jak by byli pracownicy jakies frakcji i administrator to można by było tak zrobić. Po prostu pod okiem pracownika jeden z graczy (przeniesiony przez administratora do frakcji np. Pogo) miałby okazję zobaczyć jak działa dana frakcja, popracowac w niej np. 15 minut i owy gracz by został przeniesiony spowrotem i zachęcić do pisania podan. Mysle, ze to dosc ciekawy pomysł :)

Bardzo trafna uwaga, w świecie rywalizacji i zakłamania, potrzebny jest prawdziwy rozgłos i zachęta do pracy. Zatem pomyślę nad jakimś dnie, w którym można by było coś takiego zorganizować. Przede wszystkim pogadam z szefostwami, bo sam jestem ciekawy co o tym myślą i czy w ogóle wykażą inicjatywę.

Możliwość włączania samych sygnałów świetlnych bez dźwięku.

Robota skrypterów, więc na razie odpada.

Zgodzę się na to, lecz pod jednym warunkiem bardzo, ale to bardzo restrykcyjnym. Troszkę tutaj wykraczamy poza przywileje PD, zatem i kara będzie musiała być ostra.

Przez Fabio,

Pomoc Drogowa i tak ma już wgrane podmianki pojazdów (TT) - dwa dodatkowe kółka i jest to dla wszystkich :P

(to tak apropo naczep)

Przez Grzan3k,

Dodam tutaj jeszcze, że zostało wystosowane specjalne PW do szefów frakcji. Tam wspólnie ustalimy założenia i poinformuję was w ogłoszeniach frakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Every player should have a "ticket history". You've gotten a speeding ticket? It gets added to your record for 2 weeks.

For example: Someone gets arrested for Damaging property. It gets added to his ticket history. This way if he gets arrested for the same thing we could see if he's gotten any tickets for the same thing in the last 2 weeks and better judge if it was just an accident or on purpose.

Police could also benefit in more ways with this feature.

Also players could see their own ticket history, because why not? :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla policji:

W sytuacji gdy dany graczy ma punkty viaTOLL na minusie to może on otrzymać mandat jedynie, podkreślam - jedynie gdy jest w danej chwili na autostradzie. W innych wypadkach powinien otrzymać uwagę/ostrzeżenie o możliwym mandacie i konieczności doładowania, bo teraz jak to jest, że dostajemy mandat powiedzmy stojąc sobie na rozładunku to troszkę kiepskie. Pozdrawiam ;)

Przez mimosik,

Popieram, porozmawiam z Pyrsonem.

Przez Fabio,

Coś w tym jest, pomyślę nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś dla Policji odnośnie pojazdów nieoznakowanych:

Powinny być szybsze oraz nie powinny być czarne tylko różnokolorowe ponieważ od razu wiadomo że jedzie funkcjonariusz i gracze od razu zwalniają, nawet jeżeli nie jest to Policja tylko po prostu samochód jest czarny (spotkałem się z takimi przypadkami kilka razy).

Przez mimosik,

Jestem za

Przez Fabio,

Nie mogą być w kolorach tęczy, ale z tym jednym kolorem też się zgadzam. Natomiast jeśli chodzi o prędkość - nie ma konieczności zmiany jej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Padła tutaj propozycja aby pogotowie dostało motocykle do dyspozycji. A co ze śmigłowcem dla policji? Wydaje mi się, że zastosowanie śmigłowca w policji ma uzasadnienie chociażby w celu wychwytywania graczy jeżdżących na skróty, których to nie można karać " z mapy", a w przypadku ss-a ze śmigłowca nie byłoby niedomówień.. W sumie to śmigłowiec w policji jest bardziej oczywisty niż motocykl w pogotowiu.

Przez mimosik,

Nad helikopterem i motocyklami dla Pogotowia trwają rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Padła tutaj propozycja aby pogotowie dostało motocykle do dyspozycji. A co ze śmigłowcem dla policji? Wydaje mi się, że zastosowanie śmigłowca w policji ma uzasadnienie chociażby w celu wychwytywania graczy jeżdżących na skróty, których to nie można karać " z mapy", a w przypadku ss-a ze śmigłowca nie byłoby niedomówień.. W sumie to śmigłowiec w policji jest bardziej oczywisty niż motocykl w pogotowiu.

A dodatkowo można by dodać kolczatki do śmigłowców które by freezowały aby złapać uciekiniera. Wymagało by to trochę umiejętności ale myślę, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej naturalną rzeczą byłby helikopter z magnesem dla PD, pozwoliłby łatwiej wyławiać pojazdy i brać Motory i Rowery na hangar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłaby być możliwość holowania pojazdów od tyłu albo takiej wydłużonej linki holowniczej żeby wyławiać auta z wody, tak jak w realnym życiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś dla pogo:

Możliwość zmniejszenia zmęczenia za opłatą. 

Przez mimosik,

Od tego jest kawa i hotele, po co kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może zmiana kosmetyczna nie jakoś super ważna. Regulacja kogutów, tak jak możemy regulować migacze. Było by to fajna rzeczą dla osób grających na podmiankach

Edytowane przez Scjargh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PD ma możliwość przeglądu pojazdów co jakiś czas np co miesiąc i policja mogłaby karać za to ze nie bylo przeglądu, takie male urealnienie gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz po dołączeniu do pogotowia zauważyłem pewną rzecz. Po uleczeniu gracza przez pogotowie poszkodowanemu wyświetla się informacja "Zostałeś uleczony przez Napa". Teraz moje pytanie - dlaczego nie wyświetla się to też medykowi? Nie wiem, może i mogę być jedyny, ale czasem wprowadzało mnie to w błąd. Gdy nie widzi się paska z życiem gracza to w sumie nie wiadomo czy go uleczyłeś.

Przez mimosik,

Z czasem Ci to nie będzie przeszkadzać, a wyskakujące okno będzie uciążliwe. To tak samo jakby Policjant Ci mierzył prędkość 10 razy pod rząd.

Przez Fabio,

Byłoby to spoko, gdyby skryptowo był jakiś ogranicznik, żeby nie było spamu na ekranie. W innym wypadku odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała propozycja - podczas wpisywania komendy /wlasciciel przed PD w okienku ostatnich właścicieli wyświetlałaby się nazwa pojazdu, np. Blade

Przez mimosik,

Będę działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro o mandatach mowa.. Może by tak zmniejszyć karę score a zwiększyć karę pieniężną? :X Kara przykładowo: 15 score, trochę boli to jakby odebrać komuś 1.5h życia. :P

A, i może by zrobić wątek w działach ministerstw gdzie można by było się o coś zapytać? :D

Edytowane przez Feniks
Przez SV.CaverN,

O wiele lepszy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi