Skocz do zawartości
CaverN

YouTube- CaverN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłem nieco zareklamować mój kanał na YT. Nie ma na nim dużo flimików, ale myślę, że niektórzy zaciekawią się moim "kontentem". Głównie nagrywam jakieś pojedyńcze trasy na race, moje rekordy jak i materiały do składania aplikacji do klanów na race. Gram na prywatnych (klanowych) serwerach, gdzie nabijam te moje rekordy. Dlaczego? Ponieważ na tychże serwerach mam moce do restartowania map, byleby mi się lepiej grało. Pare nagrań już udostępniłem na forum i zapewne dużo ludzi to widziało, ale postanowiłem wszystkie je wrzucić do jednego tematu. Zapraszam także do oglądania i udzielania się :)

Zaczniemy od mojego pierwszego filmiku, gdzie pokazuje moje początki. Mamy 31 marca 2016 roku, gdzie składałem aplikacje do klanu SiK- Speed Is King gdzie zostałem przyjęty na okres próbny. Z powodu małego zainteresowania moją osobą byłem zmuszony opuścić ten klan po ponad dwóch miesiącach.

Ten filmik ukazuje mój rekord (który bym teraz bez problemu pobił), gdzie byłem jeszcze w najlepszym wtedy klanie na race- 'TC| - The Crew Gaming. Był to bardzo duży klan z jednymi z najlepszych graczy na race, ale niestety sekcja race została zamknięta i musiałem opuścić klan.

Kolejna aplikacja do SiK- Speed Is King. Tutaj już zacząłem grać na padzie od xboxa360. Niestety, ale nie zostałem przyjęty z powodów mojego ostatniego odejścia. Ciężko mi było to zrozumieć, dlaczego niektórzy mnie nie chcieli, ale no cóż. Trudno.

No i moje ostatnie 3 filmiku z jednej mapy. Była to jedna, z najtrudniejszych map jakie grałem. Była to mapa, która była grana na ClanWarze w CrF- Crazy racers Family. Jest to klan w którym jest mi najlepiej i jestem w nim już pół roku (coś około) i nie zamierzam go opuszczać. Bardzo dobra ekipa, śmiechy chichy podczas trewnowania map i rozmawiania na TS- czego chcieć więcej. :D Co do mapy, to bardzo tą mapę lubię i chciałem na niej mieć jak najlepszy czas. Moja pierwsza próba:

https://www.youtube.com/watch?v=9KRsQ7p98B8=youtu.be

Druga próba:

https://www.youtube.com/watch?v=lGEtYR48zB4=youtu.be

No i ostatnia próba. Jestem z tego czasu bardzo zadowolony, ale wiadomo- może być lepiej. Ten czas, który uzyskałem jest o PÓŁ SEKUNDY  gorszy od rekordu świata, więc dlatego jestem z niego tak dumny. Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego czasu na innych mapach (w sensie zbliżonego do rekordu świata) ale w końcu się udało.

Zatem zapytacie- co dalej? Będę wrzucał filmiki raczej rzadko, ale będą one na wysokim poziomie umiejętności. Także uważam, że warto zasubskrybować. :)

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam! //CrF|CaverN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez CaverN,

A dodałem jeszcze drugi film, życzę miłego oglądania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham patrzeć na to jak zostaję rozrywany na miliony kawałeczków przez Caverna :EE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

izi MVP

M2OahUl.png

UqqVuZc.jpg

Edytowane przez Zlatan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej zlatan co jak co ale to jest izi XD

No co Ty nie powiesz :E Dawajcie mi jakieś sensowne challenge to będę miał co nagrywać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ucieczka przed policją z przemytem i do tego 110% a challenge jest w tym żeby mandatu nie dostać xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi