Skocz do zawartości
Vaniliovsky

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będą pojawiać się ogłoszenia  dotyczące wywiadów. 

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, parę słów ode mnie. Od dnia dzisiejszego to ja będę przeprowadzał wywiady, bardzo dziękuję mojemu poprzednikowi za inicjatywę stworzenia tej pięknej rzeczy i życzę powodzenia w dalszej rozgrywce i więcej takich pomysłów. Harmonogram dodawania wywiadów się nie zmienia, cały czas będą one w piątki o godzinie 18:00 i zapowiadam, że pierwszy wywiad pojawi się już w ten piątek czyli pojutrze. Moim gościem będzie @SV.CaverN (obiecany wywiad za event) dlatego w prywatnej wiadomości na forum do mnie możecie zadawać pytania anonimowe tudzież nieanonimowe. Temat wiadomości ma wyglądać następująco: [PYTANIE] Wywiad - (nick osoby z którą będzie wywiad), a w treści PW macie napisać jakie pytanie zadajecie (anonimowe czy nie). Czas na zadawanie pytań dla CaverN'a macie do 26.07.2018 godzina 18:00. Jeszcze jedna kwestia - ten długo wyczekiwany wywiad z inspektorem nie pojawi się w najbliższym czasie, będziecie o nim na bieżąco informowani. Jak mi się coś przypomni to dopiszę. Miłego dnia :)

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, z powodu braku czasu mojego jak i Biggiego nie udzielił mi on wywiadu, dlatego też zapraszam za tydzień - 10 sierpnia godzina 18:00 na następny wywiad. Z kim, to oznajmię Wam na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki, że tak późno to ogłoszenie, ale może choć jeden chętny się znajdzie. Już teraz możesz zadawać pytania do wywiadu z pewną osobą! Mianowicie jest nią @Crevan. Dlaczego on? Wszystkiego dowiecie się w wywiadzie, więc macie czas do 10.08.2018 do godziny 17:00 na zadawanie pytań. Pozdrówki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Następnym gościem wywiadu w piątek 17 sierpnia będzie @Stalion dlatego można zadawać pytania na wywiad do mnie na PW na forum. Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiady zostają tymczasowo zawieszone - z powodu braku czasu, jak uznam to za słuszne, to do tego powrócimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czas mojej nieobecności (+/- dwa tygodnie) wywiady przeprowadzał będzie @Shot. Mamy w planach dwóch myślę ciekawych gości, więc raczej jest na co czekać :)

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiejszy wywiad z gościem specjalnym pojawi się w godzinach wieczornych/nocnych. Spowodowane jest to utrudnionym dostępem do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, to ja. Wybaczcie, że ostatnio wywiady się nie pojawiały. Spowodowane jest to tym, że nie miałem czasu, ale też tym, że chciałbym wprowadzić jakąś innowację. Otóż zauważyłem, że aktywność pod wywiadami nie zależy od tego jak ciekawy jest wywiad, a od tego kto go udziela. Zatem, niech tłum przemówi i sam wybierze moją ‚ofiarę’. Będzie odbywać się to w następujący sposób: w stworzonym odpowiednio temacie będę co tydzień zadawał wam pytanie, kogo chcecie zobaczyć? Po uzyskaniu odpowiedzi przeprowadzę z nim wywiad. Jeśli kandydatów będzie więcej, stworzę specjalny temat z ankietą i wszystko się rozstrzygnie. To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.