Skocz do zawartości
Avenged

[MTA] EVENT Domki Ave

Rekomendowane odpowiedzi

No siema!

Razem z @Marek mamy dla was szybką zabawę. Chce mi on ukraść dom jako komornik, ale ja mu tłumaczę że nie mam. Tutaj potrzebna jest wasza pomoc, która zostanie nagrodzona okrągłą sumką. Mianowicie:

Musicie znaleźć moje wszystkie domki, zanim zrobi to Marek i mi je odbierze. Macie czas do niedzieli, godziny 18:00. Ile domków mam piszcie w tym temacie, oczywiście można strzelać, ale to nic nie da. Jeśli ktoś z was poda prawidłową liczbę, lub będzie blisko - poproszę go o przesłanie screenów pod tymi domkami na PW, wraz z otwartym panelem tak by było widać iż rzeczywiście domek należy do mnie. W przypadku gdy nie znajdziecie wszystkich, hajsy zgarnie osoba która znalazła ich najwięcej. Możecie w tym poście się naradzać, czy działać w parach, ale nie róbcie zbyt wielkiego spamu i w granicach rozsądku wszystko, bo nie chce mi się pisać regulaminu.

Jak ktoś będzie głupiał no to ban, wiadomo : )

Dołączając do eventu akceptujesz jego regulamin. Brak regulaminu. Godzisz się na bana za niewinność w razie czego.

No, to powodzenia w szukaniu.

EDIT: Nie można edytować raz wpisanego postu - będzie niezaliczony. Trochę ironia, piszę to edytując swój - ALE JA MOGIE huehuehue.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moge wziąć udzial warpajac sie do domkow po ich id? :lazy: :D

Przez Avenged,

Admini będą banowani za próbę udziału :D

Przez [SiKr]CaverN,

Ban? Brzmi kusząco :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, nie można edytować to pisze kolejny. Będzie warn za spam, czuje to :E 7 domków? 

Przez Avenged,

Obędzie się bez warna wyjątkowo, ale więcej nie pisz posta pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przypominam że nie chodzi o wpisanie większej cyferki :D Fajnie że tyle piszecie, a ile macie screenów na dowód? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za udział, ogłoszenie wyników niebawem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, niestety nikomu nie udało się trafić prawidłowej ilości domków ; ) Drftmn oraz Lobus byli najbliżej, poproszę więc panów o przesłanie dowodów znalezienia 9 domków przez wiadomość prywatną. Goran również wytypował 9 i przesłał już dowody, niestety spóźnił się i nie opublikował swojego typu przed godziną 18:00.

Jako że pracownik PD spóźnił się tylko kilka minut, damy mu szansę i zrobimy tak:

- Jeżeli Drftmn, lub Lobus nie mają dowodów, lub nie doślą ich do Piątku do godziny 22:00, nagrodę otrzyma Goran.

-Opcja 2 - jeżeli Drftmn i Lobus prześlą dowody, otrzymają po połowie nagrody.

-Opcja 3 - jeżeli jeden z nich prześle dowody - jeden z nich otrzyma kasę.

Całkowita ilość domków pozostanie tajemnicą, dzięki czemu Marek mi ich nie ukradnie. Dzięki za zabawę, do zobaczenia niebawem w kolejnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mnie nie czekajcie bo nie wyrobię się żeby porobić ssy do 22.

EDIT XDD Nie doczytałem usuńcie ten post myślałem że do dziśXDDDDDDDDD

Edytowane przez drftmn
Przez Avenged,

Kijem dostać możesz a nie usuńcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za goście XD

Dobra, każdy z waszej trójki dostanie 40.000$ za udział w zabawie. Okazało się że powinien wygrać Goran, który podesłał mi 10 screenów, jednak przez pomyłkę wpisał tutaj "9" a do tego się spóźnił. Dlatego uważam że taki podział będzie sprawiedliwy. 

Pozdrawiam was cieplutko! Zapraszam na serwer po odbiór nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.