Skocz do zawartości
karolokupski

[MTA]Wydarzenia "losowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie spowodowanej San Andreas Grand Prix oraz sprawami prywatnymi, ogłaszam powrót do śledztwa.

Wygląda na to że nasi przestępcy są fanami sportu, ponieważ grzecznie przestali sprawiać problemy podczas trwania GP, ale ostatnio sprawy się trochę zmieniły. Zeszłej nocy z komisu został skradziony ex-policyjny Jester. Nie wiadomo kto jest sprawcą. Monitoring komisu nagrał jak złodziej udaje się skradzionym Jesterem na północ.  Tutaj od razu oferuję nagrodę 50.000$ dla pierwszej osoby która znajdzie zgubę. Zasady takie jak przy każdym szukaniu pojazdów - potrzebny jest screen na którym widać dokładną godzinę znalezienia pojazdu, uzyskaną za pomocą użycia komendy /time.

Z innych wiadomości warto podkreślić to iż Andromeda zniknęła z lotniska LS, a na jej miejscu pojawił się faktyczny obóz BH. Oczywiście nie oznacza to że to jest ostatni raz kiedy widzieliśmy ten samolot. Zalecam częste odwiedzanie tego obozu, ponieważ może się okazać że będą się w nim pojawiać cenne wskazówki.

Policji nie udało się opanować sytuacji w magazynach SF a zaginiony patrol dalej nie został odnaleziony. W tej sytuacji BH postanawia wkroczyć do akcji, aczkolwiek brakuje im ludzi do wykonania tego zadania. Dlatego też postanowili przyjąć kilku nowych rekrutów. Oznacza to urozmaicenie poszukiwań o nową serię mini-eventów w których osoby chętne będą brać udział w specjalnych zadaniach. Będą one polegać na przeszukiwaniu obiektów i eliminowaniu zagrożeń. Data pierwszego takiego wydarzenia zostanie wkrótce podana.

Obiekty na mapie zostały zaktualizowane. W chwili obecnej waszym jedynym zadaniem jest znalezienie skradzionego Jestera. Fabuła nie pójdzie do przodu dopóki pojazd nie zostanie znaleziony. Aczkolwiek każde przemieszczenie pojazdu może oznaczać pojawienie się nowych poszlak. Jeżeli uważacie że warto jest chwilę poczekać aby uzyskać więcej informacji odnośnie śledztwa, śmiało, zróbcie to. Pamiętajcie jednak że jeżeli samochód się nie odnajdzie, nie będzie mógł zostać sprzedany. A na pewno ktoś z was chce mieć na podjeździe były radiowóz nieoznakowany.

mta-screen_2018-09-22_15-16-18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odjechali na północ, czyli południe mapy odpada, czy może być na całej mapie?

Psst, edit. Jeśli było to usunę. Pracownicy BH przenieśli swoje "działania" na zachód BaySide.

2YYiYGY.jpg

Edytowane przez Lemon.
Przez WiejskaPyra,

Ciężko jest ustalić dokładny kierunek, monitoring komisu tylko uchwycił jak sprawca pojechał na północ. W chwili obecnej trwa sprawdzanie monitoringów okolicznych sklepów i innych instytucji. Ze względu na późną godzinę nie mamy żadnych świadków wydarzenia. Istnieje również możliwość tego że jeżeli sprawca dowie się że jest poszukiwany to będzie przemieszczać się z nocy na noc, więc najlepiej złapać go jak najszybciej. Jeżeli chodzi o BaySide, ten obiekt został już znaleziony, ale nie musisz tego usuwać. Na zdjęciu ładnie widać zmiany jakie zostały wprowadzone w tym obozie BH.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj, koło północy, po wielu godzinach poszukiwań nap Rasta odnalazł ukradzionego Jestera. Znajdował się on w kamieniołomie, obok czegoś co wyglądało na magazyn ukryty w jaskini. Dlaczego nie ma zdjęcia? Bo byłem wtedy na serwerze i byłem świadkiem tego jak Jester zostaje odnaleziony.

Nie wiadomo do czego służy ten magazyn, ale na pewno ma on coś wspólnego ze znanym nam gangiem motocyklowym. Kilku ich członków stało pod magazynem. Policja oczywiście zabrała ich na przesłuchanie, najprawdopodobniej będą również odpowiadać za kradzież Jestera. Zarówno Policja jak i BH planują przebadać magazyn. 

Spoiler

mta-screen_2018-09-29_00-33-46.png

Na chwilę obecną to wszystko. Nie ma nowych obiektów ponieważ spodziewałem się że odnalezienie Jestera zajmie wam więcej czasu. Ale myślę że Rasta może potwierdzić że samochód był dobrze schowany :E Nowe wskazówki pojawią się jeszcze dzisiaj, ale później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa została zaktualizowana. Na kanale policyjnym mówi się o sporym zamieszaniu w Los Santos, dokładna lokacja nie jest jednak znana. Myślę że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie śledztwa od bazy BH na lotnisku LS. Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia.

Tak wiem, miało być tydzień temu, proszę o wyrozumiałość :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bazie BH stoją 2 anteny

SlSj5Zf.jpg

oraz wóz BH z pracownikami, żołnierzem i stojącą obok aktówką

X8ekDeV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu.

@Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH?

Spoiler

PTS_Current.jpg

Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WiejskaPyra napisał:

@ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu.

@Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH?

Pokaż ukrytą zawartość

PTS_Current.jpg

Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję :E

Tam gdzie są te takie jakby garaże stoi ich Premier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Polak333

W dniu 8.10.2018 o 22:52, WiejskaPyra napisał:

Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadymeczek c.d.

Spoiler

8fcf2311053ac.png
04a4bdf072085.png

EDIT:

Spoiler

bb260d2af6d3c.png

Edytowane przez ReD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kopalni odnalazłem coś na wzór zatajnionego magazynu, bazy czy coś takiego (te padające turkusowe światło jest od mojego auta :E )

sZuyllJ.jpg

P.s. nwm czemu ten rancher jest w obiektach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi