Skocz do zawartości
karolokupski

[MTA]Wydarzenia "losowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, koło północy, po wielu godzinach poszukiwań nap Rasta odnalazł ukradzionego Jestera. Znajdował się on w kamieniołomie, obok czegoś co wyglądało na magazyn ukryty w jaskini. Dlaczego nie ma zdjęcia? Bo byłem wtedy na serwerze i byłem świadkiem tego jak Jester zostaje odnaleziony.

Nie wiadomo do czego służy ten magazyn, ale na pewno ma on coś wspólnego ze znanym nam gangiem motocyklowym. Kilku ich członków stało pod magazynem. Policja oczywiście zabrała ich na przesłuchanie, najprawdopodobniej będą również odpowiadać za kradzież Jestera. Zarówno Policja jak i BH planują przebadać magazyn. 

Spoiler

mta-screen_2018-09-29_00-33-46.png

Na chwilę obecną to wszystko. Nie ma nowych obiektów ponieważ spodziewałem się że odnalezienie Jestera zajmie wam więcej czasu. Ale myślę że Rasta może potwierdzić że samochód był dobrze schowany :E Nowe wskazówki pojawią się jeszcze dzisiaj, ale później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa została zaktualizowana. Na kanale policyjnym mówi się o sporym zamieszaniu w Los Santos, dokładna lokacja nie jest jednak znana. Myślę że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie śledztwa od bazy BH na lotnisku LS. Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia.

Tak wiem, miało być tydzień temu, proszę o wyrozumiałość :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bazie BH stoją 2 anteny

SlSj5Zf.jpg

oraz wóz BH z pracownikami, żołnierzem i stojącą obok aktówką

X8ekDeV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu.

@Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH?

Spoiler

PTS_Current.jpg

Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WiejskaPyra napisał:

@ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu.

@Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH?

Pokaż ukrytą zawartość

PTS_Current.jpg

Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję :E

Tam gdzie są te takie jakby garaże stoi ich Premier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Polak333

W dniu 8.10.2018 o 22:52, WiejskaPyra napisał:

Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadymeczek c.d.

Spoiler

8fcf2311053ac.png
04a4bdf072085.png

EDIT:

Spoiler

bb260d2af6d3c.png

Edytowane przez ReD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kopalni odnalazłem coś na wzór zatajnionego magazynu, bazy czy coś takiego (te padające turkusowe światło jest od mojego auta :E )

sZuyllJ.jpg

P.s. nwm czemu ten rancher jest w obiektach :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po sukcesywnej operacji jednostki ML-RD-001-25, znaleziono nowe pojazdy należące do floty BH. Wygląda na to, że gang motocyklowy realizuje jakąś transakcję z pobliskim gangiem - Ballas.

Spoiler

r88cDxs.jpg
aPKIw9B.jpg
FuB4Qeg.jpg

Edytowane przez ReD
Przez WiejskaPyra,

Quad na zdjęciu #2 wygląda inaczej niż wszystkie inne które są wykorzystywane przez BH. Czy można prosić o zrobienie zdjęcia z bliska? Przy okazji, czy widziałeś może kierowce tego quada? Powinien być blisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mapie pojawiły się nowe obiekty.

Dodatkowe informacje: Jednemu z naszych ludzi udało się przechwycić kilka komunikatów które najprawdopodobniej pochodzą od BH. Oto one:

Spoiler

Komunikat 1, data nadania - nieznana

"Baza, tutaj jednostka BH-EN-001, właśnie dotarliśmy do strefy Alpha Sierra Alpha. Rozpoczynamy obserwację, bez odbioru."

Komunikat 2, data nadania - nieznana

"Baza, tutaj Sowa. Podejrzani właśnie zakończyli transakcje. Pojazdy rozjechały się w różnych kierunkach. Proszę o natychmiastowe wysłanie jednostki cywilnej w celu zatrzymania przynajmniej jednego celu"
"Dobra robota Sowa. Jesteś w stanie podać kierunek ruchu dowolnego z celów?"
"Cel Alpha porusza się w stronę San Fierro, kierunek ruchu celu Beta jest niemożliwy do ustalenia, straciłem kontakt."

"Zrozumiano, jednostka cywilna zostanie wysłana w stronę San Fierro, powinni być w stanie wyprzedzić cel zanim dotrze on do celu."

Komunikat 3, data nadania - 20.10.2018; 21:37

[Dźwięk niewyraźny, możliwe celowe zakłócenie sygnału]
"Zrozumiałem, rozpoczniemy działania jak tylko dotrzemy do strefy Mike Lima Alpha"

Komunikat 4, data nadania - 20.10.2018; 22:01

"Baza, tutaj jednostka BH-PR-51C, cel zderzył się z drzewem. Kończymy pościg, bez odbioru"

Komunikat 5, data nadania - 20.10.2018; 23:10

"BH-EN-003, tutaj baza. Lokalna policja wycofała swoje jednostki ze strefy Lima Sierra Delta. Macie się tam udać natychmiast po zakończeniu obecnego zadania i przygotować się do rozpoczęcia operacji [niewyraźne]. Dane wywiadowcze wskazują na obecność jednego z naszych agentów w [reszta komunikatu niewyraźna]"

Poprzednio podana mapa może również być użyteczna. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, możecie je śmiało zadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsce wypadku, oraz czarny worek. Prawdopodobnie jest w nim czyjeś ciało.

Spoiler

b12c897152e9d.png
8281585854985.png
d0f1e2f81a08e.jpg

Edit: Również coś się dzieje w bazie wojskowej. Oprócz Enforcera, nic ciekawego nie znalazłem.

Spoiler

aa559645009b2.png
17b6f9e7d1056.png

Edytowane przez ReD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś się również dzieje nieopodal naszej bazy.

NiRrAKb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W bazie BH na lotnisku LS zaszły pewne zmiany.

Spoiler

0e527bc0c238c.png
4599b08bce85b.png
539f75c247c00.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma na oku jednostkę spod bazy ASL.

Spoiler

qRLKBkE.jpg

@Edit

tą baze ASL to naprawdę lubią wszyscy.

Spoiler