Skocz do zawartości
Iwanowicz

Telefon do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Jak widać: Poszukuję Telefon do max 700zł. Chciałbym, żeby to była nówka, a nie używka. 
Mój telefon, który posiadam aktualnie HTC Desire 630 troszkę mnie zawiódł, ale to też wina skończenia się gwarancji :E. 

Z tego co już wstępnie patrzyłem myślałem o jakimś modelu z Lenovo :).
Co się dla mnie liczy: Ekran max 5 cali (lepiej mniejszy :)), parametry w miarę okej i jako taki żeby aparacik miał :).

Pytam was, bo może ktoś coś doradzi lepszego :). Jak nie będzie problemu podeślijcie jakąś fotkę tego tel.

Raczej nie będę się bawić w zakupywanie na allegro :D. Tylko model taki i taki i yalla do sklepu :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Huawei P9 Light będzie Ci odpowiadał. Huwawei robi teraz dobre i tanie telefony :) Albo jak P9 za drogie to może P8 ale też Light chociaż i może zwykła P8 znajdziesz.

Co prawda ma 5.2 cala ale jest wersja mini 5 cali

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p9-lite-mini-srebrny.bhtml?gclid=CjwKCAiAqvXTBRBuEiwAE54dcMDSHcK1mOdqdgLAixFtCXKCfsw3fLOL9oANZuoRj3J6zcb1DcBbiBoCDKcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIGSkYzZmNkCFUJVGAod5V8HIg

Tu masz P9 Light za 700zł :D

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p9-lite-2017-czarny.bhtml?gclid=CjwKCAiAqvXTBRBuEiwAE54dcDVpH3GdP8cJn1S66IWuB1KC3OJz55ziJgxQ_jsl6rZQAbTG-Sh2eBoCYPIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CJWejenYmNkCFdWYGAod28EHOw

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie Huawei Honor Y6. 5 cali, aplikacje działają płynnie, kolega miał i mówił, że jak na taką cenę to poleca. Aparat też ma dobry więc spełnia Twoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co kupować P8 light, sam posiadam ten telefon od 1,5 roku i po tym czasie użytkowania już nie daje rady niekiedy, na samym początku to był genialny telefon ale na dzisiaj to szkoda kasy.

Wiem, nie chcesz używanego telefonu ale pomyśl może nad Iphonem 5s, ba może uda się nawet jakiś nowy okaz wyłapać, zaletą będzie mały ekran, podobno aparacik jest dobry. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co kupować P8 light, sam posiadam ten telefon od 1,5 roku i po tym czasie użytkowania już nie daje rady niekiedy, na samym początku to był genialny telefon ale na dzisiaj to szkoda kasy.

Wiem, nie chcesz używanego telefonu ale pomyśl może nad Iphonem 5s, ba może uda się nawet jakiś nowy okaz wyłapać, zaletą będzie mały ekran, podobno aparacik jest dobry. :)

Da radę znaleźć nawet IPhona 6 do 700zł no ale wiadomo używany. Miałem IP6 i dobrze się sprawował, wymieniłem na nowy z ubezpieczenia i teraz dzielnie służy mojemu tacie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecałbym kupić używanego iphone 6, ewentualnie przy dobrej ofercie nową 5. Gwarantuje Ci, że pomimo 5mpix aparat naprawdę robi świetne zdjęcia, a dodatkowo masz pewność, że telefon nie będzie Ci zamulał. Miałem każdy model iphone od 5 wzwyż, oprócz z wyjątkiem X. Żaden produkt z jabłkiem mnie nie zawiódł. Wygodny w obsłudze, poręczny. Jedyna wada to cena.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polak, Xiaomi dobre telefony sam mam redmi 4x nie mniej jest pewien problem z dystrybucją w Polsce. Mojej mamie szedł z Anglii, co oznacza że masz dodatkową przejściówce z gniazdka angielskiego na europejskie. Dodatkowo z serwisem też jajco może być. Ale jeśli chodzi o telefoniki to śmigają, są tanie i najczęściej mają wejście SD o co ostatnio coraz rzadziej (Jedno wejście na kartę sim 3G, drugie karta sim 2G lub karta SD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyy ten LG X Power 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polak, Xiaomi dobre telefony sam mam redmi 4x nie mniej jest pewien problem z dystrybucją w Polsce. Mojej mamie szedł z Anglii, co oznacza że masz dodatkową przejściówce z gniazdka angielskiego na europejskie. Dodatkowo z serwisem też jajco może być. Ale jeśli chodzi o telefoniki to śmigają, są tanie i najczęściej mają wejście SD o co ostatnio coraz rzadziej (Jedno wejście na kartę sim 3G, drugie karta sim 2G lub karta SD)

Sam dostałem egzemplarz z gniazdkiem angielskim lecz tak jak u ciebie też dostałem przejściówkę, mój jednak nie ma dual sim, więc może tylko wejść karta SIM sama, a co do serwisu to chyba w polsce powstał już ich serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie wiem czy autoryzowany, jest jeden w Krakowie, podobno nie specjalnie dobry :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie wiem czy autoryzowany, jest jeden w Krakowie, podobno nie specjalnie dobry :E

Zawsze coś, ale na pewno z czasem powstanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce jest już dystrybutor xiaomi od roku czy coś w tym stylu, a autoryzowany już jest chyba, ja bym polecał jakiegoś Xiaomi Redmi 4X czy coś w tym stylu, co prawda za 500zł, ale 5 cali jest? jest. całkiem niezła bateria jak za tą cenę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce jest już dystrybutor xiaomi od roku czy coś w tym stylu, a autoryzowany już jest chyba, ja bym polecał jakiegoś Xiaomi Redmi 4X czy coś w tym stylu, co prawda za 500zł, ale 5 cali jest? jest. całkiem niezła bateria jak za tą cenę

Warto wspomnieć, że ma 3 GB RAM oraz 8x1.4GHz co sprawia, że nie będzie się ścinać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a i bateria dobra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sam mam Xiaomi Mi Note 2, ale to inna liga, 6/128, snapdragon 821 i 5,7 cali za 1.8k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 700zł to polecam markę Xiaomi, myślę że to najlepsza z możliwych opcji w tej cenie. Miesiąc temu kupiłem dwie sztuki xiaomi redmi note 4x i szczerze mówiąc to zjada te wszystkie srajfony i szajsungi na śniadanie xD z kupnem nie ma problemu można dostać na allegro ew na aze.com.pl, jedyny problem może być z gwarancją.

https://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Redmi-Note-4-32GB-EU/1150

Edytowane przez LND

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeder nie że coś ale bateria 4.1k mah to jedne z większych, baterii w miarę tanich telefonach ( 650-700zł ) ważna też jest oczywiście optymalizacja systemu, jednak tu jest w porządku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 700zł to polecam markę Xiaomi, myślę że to najlepsza z możliwych opcji w tej cenie. Miesiąc temu kupiłem dwie sztuki xiaomi redmi note 4x i szczerze mówiąc to zjada te wszystkie srajfony i szajsungi na śniadanie xD z kupnem nie ma problemu można dostać na allegro ew na aze.com.pl, jedyny problem może być z gwarancją.

Błagam Cię, dobry człowieku.. jak śmiesz porównywać shit z androidem do iOS? Masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? Bo z tego co widzę, to niezbyt. Ale przecież każdy zapyziały Cebularz powie, że ksiaomi najleprze, bo tanie i dobre. 

Co do tego, to podbijam do słów Dawio i Matize, przetrzepać trochę rynku i idzie takie perełki w serio dobrym stanie znaleźć.. Jabłko obecnie od dłuższego czasu nie ma konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błagam Cię, dobry człowieku.. jak śmiesz porównywać shit z androidem do iOS? Masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? Bo z tego co widzę, to niezbyt. Ale przecież każdy zapyziały Cebularz powie, że ksiaomi najleprze, bo tanie i dobre. 

Co do tego, to podbijam do słów Dawio i Matize, przetrzepać trochę rynku i idzie takie perełki w serio dobrym stanie znaleźć.. Jabłko obecnie od dłuższego czasu nie ma konkurencji.

Wiedziałem że kogoś dupa zapiecze XDD, te wasze srajfony to jedynie podstawka pod kwiatek ksiaomi lepsze ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Iphone nie narzekam i polecam jak najbardziej znaleźć 6 :) Aktualnie posiadam 8 i nie narzekam, wszystko płynnie chodzi bez zacinania i aparat również super. 

A tu taki mem :E

mZHZSFP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tej pseudowojny iOS vs Android. Jedni wolą swobodę, a inni wolą być na każdym kroku zdzierani z pieniędzy, mając przy okazji zawsze pęknięty ekran i rozładowany telefon :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tej pseudowojny iOS vs Android. Jedni wolą swobodę, a inni wolą być na każdym kroku zdzierani z pieniędzy, mając przy okazji zawsze pęknięty ekran i rozładowany telefon :v

Ja nie traktuje tego jak wojny bo androida nie krytykuje, sam kiedyś korzystałem tylko z androidów, a co do telefonu z przodu i z tyłu mam szklany, a nigdzie nie jest pęknięty :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam wziąć chińczyka, najlepiej ze sklepu chińskiego - gearbest (ceny dużo niższe, produkty w 100% orygnialne).

Magazyn GW04 - polski magazyn, a przesyłkę priority line, gdybyś się zdecydował.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_771122.html?wid=91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi