Skocz do zawartości
Grzan3k

Propozycje zmian w Infrastrukturze

Rekomendowane odpowiedzi

Temat taki sam jak w innych ministerstwach. Jeżeli macie ciekawe i fajne pomysły do zrealizowania, to zapraszam do dzielenia się nimi z nami ;). Temat bez wzoru, jedynie proszę o porządek oraz o to by nie komentować pozostałych propozycji, bo później trudno jest się w tym wszystkim połapać i koniec końców robi się burdel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to tutaj pasuje, ale raczej tak. A więc: przywrócić stare handlingi. :v Co jak co ale już jest 15 marca. :/

Edit: ok ok. ;D

Edytowane przez Feniks
Przez Fabio,

To nie dotyczy infrastruktury...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

USUNĄĆ GREEN ISLAND! A tak całkiem serio przydało by się ogarnąć chociaż znaki zakaz wjazdu, nakaz skrętu w lewo i prawo, szczególnie chodzi mi o drogi jedno kierunkowe z powodu iż dostaje się mandaty za to a kurcze nie ma żadnych znaków ani nic :c

Przez Grzan3k,

Jeśli chodzi o Green Island to dzisiaj powstanie specjalny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim pomyslem jest dodania na drodze (w poblizu firmy) znak drogowy z logiem firmy lub nazwa i strzalka wskazujaca wjazd do firmy, napewno urozmaicilo by to troszeczke wjazdy do firm:D

Jesli za bardzo wylecialem poza granice fantazjii to wystarczy napisac ;)

PS. Pisze to jeszcze raz tutaj by uzyskać ostateczny werdykt

Edytowane przez Parkerek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanko, czy za same chęci (bo wykonanie takiego projekciku pochłania dużo czasu) dostaniemy coś ładnego? :)

No i propozycja mala aby stworzyć ankietę w której gracze wybiorą ostateczny projekt. :)

Edytowane przez Liq
Przez Fabio,

Hmm... chęci to nie wszystko, mogę kupić ci ładnego kwiatka w zamian za aktywność, zadowoli Cię to? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast GI można zrobić od nowa taką autostradę, żeby szybko omijać SF jak ktoś jest na BS a po drodze można dać jakiś jeden załadunek i jakiegoś TS'a. I żeby wjazd do załadunku i TS'a był możliwy z obu pasów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up, proponuję całkowicie usunąć tę wagę. Mało jest wag na mapie? Albo Najlepiej niech na każdym załadunku będzie waga, wtedy policja nie będzie miała utrudnionej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do tematu wag, zauważyłem że jest całkiem sporo przestrzeni gdzie ich nie widać, da się na ich podstawie opracować nawet trasę na której nie ma wag/jest ich mniej niż nawet przed dodaniem wagi na startym lotnisku, co pozwala bez ryzyka wozić przeładowane towary. Pozwoliłem sobie zaznaczyć takie strefy czerwonymi okręgami i różowymi kropkami miejsca gdzie wagi potencjalnie mogłyby się pojawić:

pBc2BZO.jpg

Edytowane przez Szymek.
Przez Fabio,

Pomyślimy nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już proponowałem pod statusem to i również tutaj napisze :D Ja bym zrobił tak, że wag było by więcej i np co jakiś czas któraś zostaje wyłączona, a gdzie indziej włączona. Tak żeby było różnie jak to jest w życiu realnym. 

Przez Grzan3k,

Za dużo z tym kombinowania - odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko może mądre może głupie nie wiem.

Czy dałoby się coś zrobić z respem w LS(tym obok Groove Street)? Z tego co widzę bugują się tam respione auta co powoduje nieporządek i ogólny problem chociażby z wyciągnięciem zrespionego zestawu.

Jeśli ktoś już wcześniej to proponował to przepraszam za niedopatrzenie i proszę o usunięcie postu :3

Przez Fabio,

Myślę, że tak. Popatrzę jak tam to wygląda, co powoduje błąd i spróbuję to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja jest taka, żeby usunąć remont tamy, nie ma możliwości dojazdu do przystanku znajdującego się na tamie (a skrypt go wybiera czasem...) :(

Przez Fabio,

Remont z tym związany zostanie usunięty jutro. Miało to nastąpić duużo wcześniej, ale z braku mojego czasu i zapomnienia o tym został on na serwerze. Jutrzejszego dnia (tj. 17.04.2017r.) zniknie on z serwera.

Przez Fabio,

Edit: Remont zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, moją propozycją jest aby dodać barierki takie małe na około stacji tzn. wokół dystrybutorów. Zapobiegnie to wybuchaniu i celowemu trollowaniu poprzez wjeżdżanie w stacje. Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, ale jakby nie patrzeć to jest infrastruktura. Jak znajdę ID tych barierek to podam jak na razie nie mogę znaleźć tego.

@Edit To wyłączcie to xD

Przez Fabio,

To nie zapobiegnie temu. Tak się tylko wydaje. Moją kontrpropozycją jest wyłączenie możliwości wybuchania stacji, nie ma z tego pożytku, a szkód za to trochę jest. Zobaczymy co z tym będzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce teraz wywołać fali odgrzebywania tematów z trackera, ale mimo upływu lat uważam, że moja propozycja jest wciąż ciekawa, a nieco umarła w backlogu. Feedback od graczy też jest raczej pozytywny, a i duża część ewentualnych ewentualnego kodu powinna gdzieś już być gotowa (kiedyś takie bramki były, pytanie czy kod się zachował). 

W skrócie chodzi o przywrócenie w niektórych miejscach  bramek ze szlabanami, takich jakie mamy dziś na krajowych i zagranicznych autostradach.

Pełna dyskusja tutaj.
http://truckers.com.pl/tracker/issue-1605-nowestare-bramki-na-autostradzie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zmiana lokalizacji przystanku na lotnisku SF.

Obecnie przystanek znajduje się na parkingu podziemnym, co troche nie ma sensu.

4b4icPm.png

Powinien znajdować się przy wejściu na lotnisko.

veLCmyQ.jpg

2. Zmiana lokalizacji zaladunku (wlasciwie to zaladunku ktory dziala jak przystanek) 72. Skrypt daje tutaj jako cel podrozy dla pasazerów.

TlLF01a.jpg

Przystanek w tym miejscu moze byc mniej wiecej tutaj:

8nfl9f4.jpg

Edytowane przez Matthias
Przez Grzan3k,

Przystanek (72) został wywalony.
Stefa przystanku (69) została przeniesiona wyżej, jak prosiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiększyć strefę załadunku nr 72 o zaplecze sklepu/baru.

mta-screen_2018-05-13_14-39-05.jpg

Przez Grzan3k,

Stefa została powiększona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stoisko z lodami za murem przy strefie nr 120 jest wpasowane w płot.

Proponuję je przenieść kilka kroków dalej skoro i tak znajduje się zaraz przy wejściu w ten kącik relaksu.

Usg4mpc.jpg

edit: ortograf :E

Edytowane przez H.T.Simple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi