Skocz do zawartości
Grzan3k

Renowacja Green Island

Rekomendowane odpowiedzi

GreenIsland.png

 

Po raz kolejny ministerstwo infrastruktury wychodzi do was z inicjatywą stworzenia czegoś nowego, kompletnie od zera i przede wszystkim, należącego do was - do graczy. Mianowicie chodzi o naszą słynną i bardzo lubianą (hehe), Zieloną Wyspę. Jak wiecie, wyspa posiada wiele bugów, niedopatrzeń, dziwnych ułożeń obiektów czy nawet samej, bardzo skomplikowanej zasady poruszania się po tym labiryncie. Długo się nad tym zastanawiałem, ale w końcu nadszedł ten czasy, aby coś zrobić z tą zagadką.

 

Zatem. Będzie to działać na tej samej zasadzie co Magazyn Doherty. To wszystko jest tworzone z waszych rąk, od graczy dla graczy. My tylko wgrywamy, zatem nie chcemy niczego sobie przypisywać, bo sukces tkwi w was. Również, aby nie pozostać obojętnym, chcę wam ten czas i poświęcenie w jakiś sposób wynagrodzić. Doskonale rozumiem, że pieniądze niczego nie wynagradzają, ale w jakiś sposób chciałbym docenić wasz trud włożony w pracę.

 

Nie ma odgórnie ustalonej zasady, ani wizji jakby miało to wyglądać. Zdaję się na was ;)

Będzie to działało na zasadzie konkursu. Wygrywa najlepszy projekt!

 

Nagroda: Około 5kk

Jeżeli ktoś zechce wesprzeć budżet, nie ma sprawy. Proszę się tylko odezwać na serwerze.

 

Dodam także, że czas na oddawanie prac jest nieokreślony. Jak zdecydujemy, że dostarczona ilość prac jest odpowiednia, wtedy zakończymy i wydamy werdykt. Proszę się nie śpieszyć ;)

Powodzenia!

 

Dotacja od - 50000$

Przez Grzan3k,

Konkurs nadal aktualny, gdyby ktoś pytał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×