Skocz do zawartości
ZioMaL

Badanie opinii publicznej nt. zainteresowania tematem o muzyce

Rekomendowane odpowiedzi

700_FO64941316_84baf4074eddeb6adbb9f94ea

Czołem przyjaciele z PTS'a.

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pewien pomysł. Jako że interesuję się trochę muzyką, chciałbym się moja wiedzą z wami podzielić.

Myślałem żeby założyć temat, taki a'la blog o muzyce, gdzie w miarę regularnie będę pisać dla was... o muzyce :E. Omówił bym tam historię szeroko pojętej muzyki, trendy jakie dominowały w danym czasie itp.

Mógłbym również przybliżyć historię konkretnych gatunków, zrecenzować i podesłać jakieś świeżynki, zrobić tematyczny post o jakimś twórcy, lub całym zespole itd. Ogółem temat o muzyce dla graczy, tworzony przez gracza ;)

Ankieta ma na celu zbadanie czy, a jeśli tak to co was konkretnie interesuje w muzyce. Zapraszam zatem do  głosowania, a może macie inny ciekawy pomysł, chętnie wysłucham :)

Głosować będzie można do 29.04, żeby ewentualnie od maja ruszyć z tematem.

Pozdrawiam was wszystkich cieplutko.

Edytowane przez ZiooMaaL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie za dużo teorii nie jest też za dobrze, poczytać czy posłuchać o historii muzyki etc. coś tam niby można, ale coś praktycznego też warto byłoby pokazać. Inaczej ma to trochę mały sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, myślałem żeby napisać parę słów, podać przykład. Następne parę słów itd. Nie chciałem podawać "suchych faktów"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za udział :) Temat do zamknięcia.

Edytowane przez ZiooMaaL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.