Skocz do zawartości
Lemon.

[Rozwiązany]Nie działa przycisk "F" na klawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam problem otóż dzisiaj gdy włączyłem MTA i wszedłem na PTS'a zdziwiłem się, że nie działa mi przycisk odpowiadający enterowi (6 litera al.abetu) i nie mogę tej litery pisać. Tak samo przestały mi działać skróty klawiszowe z CTRL + A, CTRL + C, CTRL + V itd. Nadmieniam, że nie rzucałem klawiaturą ani nie waliłem w klawisze czy coś w ten deseń. Przed włączeniem MTA wszystko było git. Wiecie czym to spowodowane? :D dzięki z góry za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpal jako administrator, odinstaluj i zainstaluj od nowa, w ustawieniach MTA wejdź w skróty klawiszowe i zresetuj wszystko, bindy też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że to ogólnie mi nie działa, w przeglądarce i normalnie na kompie a nie tylko w MTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odłącz klawiature i podłącz  :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogło się coś kiedyś wylać na klawiaturę i teraz styk dał coś o sobie znać. Jeżeli to problem systemowy - bo może być szansa, że jakiś sprytny wirus coś zrobił (w co wątpię) - spróbuj podłączyć inną klawiaturę. W ogóle jaka to klawiatura? Mechaniczna? Laptopowa? Membranowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tracer Mecano. Membran. Nic nigdy nie wylałem na tą klawiaturę, więc ta opcja odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tracer

wszystko jasne :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tracer robi bardzo fajne sprzęty, proszę nie obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie sobie darować takie głupie komentarze, bo tyle to i dziecko z przedszkola umie się domyślić. Wina leżała po stronie klawiatury, temat można zamknąć.

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.