Skocz do zawartości
Norbert1234

Mandat z niczego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem.

Funkcjonariusz Chlebek, twierdz, że miałem przemyt, a takowego nie miałem...

Ja ladowalem, i on twierdził, że mam przemyt, dal mi mandat.

Moja wersja: Po zmienianiu pojazdu na autobus, pojechałem na przystanek, po czym miałem afk 5-10 minut, po czym zacząłem ładować, i pojechał on i mówi że miałem przemyt.... Logiczym jest to jeżeli nie mogłem rozładować i załadować w jednym miejscu.... ponioslem karę, ale jestem moim zdaniem nie winny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro pojazd należał do Ciebie i ty załadowałeś towar, to mandat jest słuszny. Funkcjonariusz Chlebek będący zarazem Generalnym Inspektorem Policji ma w tej kwestii rację. Nie wygląda mi ten temat na skargę, ale na przyszłość masz możliwość odwołania się od niesłusznego mandatu w odpowiednim do tego temacie, w dziale w Policji. Jeśli mandat wystawiany jest przez szefa, a uważasz, że jest niesłuszny, to ja jako Minister Frakcji rozpatruję czy tak jest czy nie. W tym wypadku jest, więc to tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już, widzę, że wygram.... Ja jestem uczciwy i spokojnie wróciłem na serwer porządnie po 4 latach... widać jak szanują co po niektórzy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i ja nie rozladowalem nic.... bo przecież w ja ladowalem, a w jednym miejscu tego i tego się nie da przecież...

Przez Lee,

Następnym razem nie pisz posta pod postem tylko użyj funkcji "Edytuj".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę się tłumaczył, ponieważ nie potrafisz nawet założyć tematu/posta w odpowiednim miejscu. Wrzucam tylko screenshota

vD6ek0S.jpg

I dodam od siebie; w jednym się nie mylisz nie szanuję kłamców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko widać, nie jest to też skarga ani odwołanie od mandatu, ale czy byłoby to pierwsze czy drugie, to mandat został wystawiony słusznie. To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.