Skocz do zawartości
Keizo

Euro Truck Simulator 2 (FIRMA GRACZY PTS)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek! A więc od czasu do czasu na temacie ETS2 gracze prowadzili małe dyskusje na temat firmy, co i jak - ale tak szybko jak temat się pojawiał, tak szybko też znikał. Coś tam znowu w temacie zaczęło być gadane ostatnio, więc nie ma co siedzieć z tyłu. Piszę ten temat odnośnie chętnych, wiadomo samemu nic nie zostanie zrobione tymbardziej jeśli to mają gracze z PTS którzy będą tworzyć tą firmę jak i społeczność. Więcej nie ma co pisać, bo reszta zostanie uzgodniona po zebraniu liczby chętnych (jeśli w ogóle będą). Firma ma być stworzona dla rozrywki, wspólnych konwojów jak i rozszerzenia naszej pięknej społeczności.

Edytowane przez Keizo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej zainteresowany tą propozycja. A więc oddaje swój głoś na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I will be participating in this company, this might take me back to ETS2. I like the idea.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli wręcz mamy takie zainteresowanie, to wypada zapytać czy ktoś kiedykolwiek bawił się w firemkę w ETS2 i wie z czym to się wiąże? Personalnie, chociaż gram w tą gierę już dość długo to posiadam zerową styczność (chociaż coś tam się słyszało). Z tego co mi wiadomo, działa to bardziej na podstawie rolpleju. W temacie ETS2, Lutek zapronował trucksbook (http://trucksbook.eu/), stronka która sama analizuje nasze trasy i rozporządza tzn. raport z trasy. Wiadomka, od czegoś było by trzeba zacząć i każdy pomysł lub opinia jest bardzo ważna na tym danym punkcie więc proszę bardzo o wypowiadanie się. Nazwa firmy to podstawa, więc dzielcie się nazwami (związane z PTS) a potem można ponownie ankiete strzelić. Ostatnie co mi było się zapytać, to fajnie z całym gronem lub jego częścią obgadać to na discordzie czy też tsie więc jak to u Was wygląda?

If we have such interest, then it is right to ask if anyone has ever played for a company in ETS2 and knows what it involves? Personally, although I play this game for quite a long time I have zero contact with the company side of it (although some things were heard here and there). As far as I know, it works more on the basis of role play. In the subject of ETS2, Lutek has suggested trucksbook (http://trucksbook.eu/), a website which analyzes our routes and dispatches, ie a route report. Something has to start somewhere and so every idea or opinion is very important at this point, so please talk about it here. The name of the company is the basis, so share your thoughts (related to PTS) and then we can re-shoot the survey. Last thing what I wanted to ask, it would be great to talk with the whole bunch or its part to discuss the whole company and its idea behind it on a discord or teamspeak3, so are there any restrictions or availability problems?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nap trans xd

Ja chcem być kierowcą razem z wami, czasem coś pykne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jak najbardziej jest spoko, ale wymaga małego dopracowania. W temacie VSek siedzę trochę czasu i jak najbardziej mogę pomóc w organizacji i ogarnięciu wszystkiego. Na samym początku trzeba się określić, czy firma była by tylko pod singleplayer, czy multiplayer. Ewentualnie można połączyć obie możliwości. Ze swojego doświadczenia wiem, że największe zainteresowanie budzą firmy singleplayer, z "eventami fabularnymi" na multiplayer. Następnym krokiem jest wybranie platformy. virtualcompany.com.pl, trucksbook.eu lub zwykłe forum, które jestem w stanie zapewnić wraz z kartą do rozliczeń tras. Potem tylko ogarnięcie floty i można działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I have never been working in a company in ETS2, because I am new in the game. About the name of company, my propose is: PTS Logistics. Unfortunately I don't think think that I can help you with making the company because I am really new in the game and I don't know the forums and the community, but If there is need of nap like me I would try to help you.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dafitowy ma sporą racje, multi to jedno, ale single też powinien być w takiej firmie. Dodatkowo wszystko zależy od poziomu jak bardzo się chcecie w to wkręcić. Bo oczywiście można założyć że wrzucamy na start ogromną ilość kasy i kupujemy multum zestawów dla każdego z najlepszymi konfiguracjami, ale też fajnym urozmaiceniem było jakbyśmy zwracali uwagę na fundusze - tak jak na PTSie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję także, abyśmy wymyślili jakieś malowanie firmowe ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było z własnym zestawem. A wracając do malowania firmowego to może jakieś z ogólno dostępnych bez dlc płatnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko wejdzie w końcu w życie, pierw trzeba postawić fundamenty by firma ruszyła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta została edytowana, nowe pytanie zostało dodane. Jak już oddaliście głos i nie możecie zagłosować na drugim pytaniu to wystarczy usunąć głos i ponownie zagłosować na obu pytaniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po rozmowach z Keizo doszliśmy do związku, że czekamy do niedzieli co do ankiety o nazwę i wtedy zaczniemy cokolwiek tworzyć. Po tym wszystkie linki będą tutaj. Dobrze się składa, że w następny weekend jest Boże Ciało, a co się z tym wiąże wolne od szkoły/pracy, to naszła mnie myśl na organizację konwoju. Myślę, że będzie to dobry początek dla firmy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub nowe propozycje co do nazwy firmy zachęcam do napisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cropek jak zwykle musi się dowartościować dając głupie odpowiedzi w ankiecie..

A tak w ogóle zaciekawiło mnie jedno zdanie:

"Bo oczywiście można założyć że wrzucamy na start ogromną ilość kasy i kupujemy multum zestawów dla każdego"

I narzucam pytanie, każda nowo powstała firma ma na starcie pieniądze czy sami wpłacamy jeśli druga opcja to z konta w grze czy jak?

Oraz kolejne, czy jest coś takiego jak firmowy zestaw oraz jak wygląda sprawa z firmowym malowaniem, czy to działa na zasadzie, że właściciel firmy udostępnia jeden z edytowanych PJ'ów na firmowy i każdy sobie indywidualnie wgrywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jeśli chodzi o VSki w ETSie to firmy albo mają gdzieś ile mają kasy i po prostu zaczynają z pewną flotą, którą potem modernizują mniej lub bardziej realnie w przełożeniu na koszta i ich możliwości lub działają bardziej realnie zwracając uwagę na ich stan konta, robiąc wyceny aut itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś powiedzieć jak działają te firmy dokładniej? Nie wiem praktycznie nic o tym, a w ets'a trochę gram ;E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wróciłem z wyjazdu, wyniki pozostały praktycznie te same więc nazwą firmy będzie PTS Logistics tak jak chcieliście. Ostatnią rzeczą będzie wybraniem trucksbook (http://trucksbook.eu/) albo virtual company (http://virtualcompany.com.pl/language). Jesteśmy w fazie końcowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak samo jak osoba wyżej proponuję trucksbook. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie to trucksbook. Ktoś chętny zrobić logo dla firmy PTS Logistics aby móc użyć je na Trucksbook? Do tego czasu się wstrzymamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja spróbuje zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisałem PTS na tym truckbooku i są już 2 firmy PTS Logistics lecz z Wielkiej Brytanii i któraś jest nasza, czy jeszcze nie założona ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie jest założona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi