Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki po wszystkich wczorajszych przejazdach:

wcWv3xL.png

Obecna punktacja:

GIIK01j.png

Dzisiaj będziecie jechać po dwóch trasach stworzonych przez Nico oraz Thora. Mam nadzieję że przyzwyczailiście się już do handlingu Cadrony, ponieważ do końca zawodów będziecie musieli z nią wytrzymać.  Zdjęcia pokazujące przebieg tras znajdują się poniżej. Spotykamy się obok linii startu E3 o godzinie 18:00.

Etap 3

Średni czas przejazdu: 2:30

89Bbnrd.jpg

Etap 4

Średni czas przejazdu: 2:25

2NCTl1t.jpg

Przez WiejskaPyra,

Ze względu na bardzo niską frekwencję, sesji dla spóźnialskich nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki oraz punktacja:

wEoAW9g.png

LRQDZXG.png

Ps Mieszko otrzymał 2pkt za E4, ponieważ mimo faktu że się rozbił i nie ukończył etapu, zajął 7 miejsce ze względu na to że więcej osób nie przyszło.

Dzisiaj finał rajdu oraz rozdanie nagród. Zapraszam na Lotnisko LV o godzinie 18:30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki ostateczne:

IajoLWC.png

0p9yIYj.png

Ostatecznie CaverN wygrał zawody, otrzymując 500.000$ oraz 50zł za zajęcie pierwszego miejsca, nie wliczając w to pieniędzy zdobytych za miejsca zajęte na poszczególnych etapach. Po krótkim, aczkolwiek ekscytującym pojedynku, na drugim miejscu ląduje Matthias z sumą 31 punktów, wygrywając 350.000$dowolną usługę warsztatu na 7 dni. Na trzeciej pozycji znalazł się Stalion, wygrywając skromne 250.000$. Wszystkim którzy raczyli się zjawić dziękuję za obecność. Gratuluje również wszystkim napom którzy wygrali dodatkowe nagrody podczas mini zawodów dzisiaj na torze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję za zajęcie pierwszego miejsca w tych zawodach, ale także @Matthias i .

Mam nadzieję że wszyscy się dobrze bawili. Oprócz tych wszystkich nagród które otrzymaliście, dostaniecie ode mnie jeszcze jedną - Wywiad. 

Serdecznie zapraszam całą trójkę do zgłoszenia się do mnie w wiadomości prywatnej. Ustalimy termin wywiadu. 

Wielcy wygrani! Zabrakło tylko CaverN który musiał wyjechać do internatu i niestety zabrakło go na zdjęciu. 

@Matthias

Obstawa 

@Linshi

@NaimadSh

Dziękujemy wszystkim za obecność! 

Zapraszamy na kolejne eventy organizowane przez PTS Klub

11933308_gallery8.jpg

11933307_gallery6.jpg

11933306_gallery7.jpg

11933305_gallery5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.