Skocz do zawartości
CTPX

Gry przeglądarkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z racji tego, że dużo jeżdżę w trasy po Polsce, poszukuję jakiejś fajnej, ciekawej gry przeglądarkowej, którą można ogrywać gdzieś na parkingu korzystając z pauzy :). Nie chce żadnych super wymagających, ze świetną grafiką - poszukuję takich, w które można grać wieczorami. Fajnie by było gdyby nie była to gra, która potrzebuje jakoś super dużo transferu z racji tego, że nie zawsze uda się stanąć tam, gdzie jest pełne lte. Z wymagań technicznych to musi być gra pod Macbooka (chociaż przy przeglądarkowych to nie ma chyba dużego znaczenia). Gdyby ktoś znał jakąś, bądź grał i szukał kolegi do gry to podsyłajcie swoje propozycję. Pozdrawiam aktualnie z Puław przy grupie Azoty  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Old School RuneScape

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cargotycoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)
Żeby nie robić nowego tematu: 
Szukam gry przeglądarkowej w tematyce: swobodbnego budowania :D czyli budowanie wioski etc, ale bez ataków na nie :/- jak wiadomo w tego typu jak już są Ci meega rozbudowani nowi nie mają szans na przetrwanie :D. 

Myślę też nad jakaś farmą, bo akurat tego typu gry lubie, ale może własnie zna ktoś taką ze swobodnym budowaniem :D - dajcie znać ;)

2) Jeszcze pamiętam co prawda to było na naszej klasie, ale gierka była mega fajna - z pociągami :D - na początku wiadomo się miało słabe pociągi a z czasem co raz lepsze znacie coś w tym stylu? :D 

Edytowane przez IwanRk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2) Jeszcze pamiętam co prawda to było na naszej klasie, ale gierka była mega fajna - z pociągami :D - na początku wiadomo się miało słabe pociągi a z czasem co raz lepsze znacie coś w tym stylu? :D

Train  Station? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)

Żeby nie robić nowego tematu: 

Szukam gry przeglądarkowej w tematyce: swobodbnego budowania :D czyli budowanie wioski etc, ale bez ataków na nie :/- jak wiadomo w tego typu jak już są Ci meega rozbudowani nowi nie mają szans na przetrwanie :D. 

Myślę też nad jakaś farmą, bo akurat tego typu gry lubie, ale może własnie zna ktoś taką ze swobodnym budowaniem :D - dajcie znać ;)

Iwan apropo budowania, kiedyś grałem w: everybodyedits  ale nie wiem czy dalej działa (w 2012r nałogo w to grałem ^-^)

@EDIT: Działa tu link :https://everybodyedits.com/

Edytowane przez Scjargh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam gierke Forge of Empires. Gram w nią od końca marca tego roku i na tyle mi się spodobała, że zaglądam do niej codziennie aż do dziś. Atak/obrona nie jest w stylu Grepolis lub Plemiona tu nie da się przegrać w ten sposób :)

Co 1h dostaje się 1 PR - punkt rozwoju, który można wykorzystać w ulepszanie epoki bądź w perły. Można pomagać innym budować te perły lub budować swoje. A te budynki zaś dają % różnych bonusów np. Posąg Zeusa 3% do ataku na 1 poziomie, na drugim 6%.

ps: jest to gra przeglądarkowa, a na telefon jest aplikacja tej gry na android, swoje ważny z 700 MB, ale fajna gra - według mnie ciekawe niż jakieś farmy (które też kiedyś grałem).

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rail Nation?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shakes & Fidget gra polega na rozwijaniu swojej postaci,kupowaniu różnych przedmiotów,wykonywaniu misji czasowych oraz możesz walczyć z bossami za których pokonanie dostajesz epickie przedmioty.Możesz również dołączyć do gildii i możecie razem atakować inne gildie,aby zyskać pieniądze oraz punkty doświadczenia.

Polecam również Hero Zero jest to prawie to samo co Shakes tylko grafika i styl gry jest przedstawiony w taki bajkowy sposób :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi