Skocz do zawartości

• Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!
Zdjęcie

[ANKIETA]PTS na GTA V

26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [ANKIETA]PTS na GTA V (92 użytkowników oddało głos)

Czy grałbyś na serwerze PTS na GTA V?

1. Tak (49 głosów [53.26%])

Procent z głosów: 53.26%

2. Nie (43 głosów [46.74%])

Procent z głosów: 46.74%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 OFFLINE   にっこにっこにー

にっこにっこにー

NicoNicoNii

• PTS Klub
  • 274 postów
766
Wzorowa

Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:31

Ankieta jest poglądowa i ma na celu sprawdzenie ile jest osób gotowych zacząć grać na serwerze PTS na GTA V.

Ankieta nie wpłynie w żaden sposób na powstanie takowego serwera.

tTpkU1i.gif

An9MBDQ.jpg

1Pr0vXA.png

Chcesz wiedzieć ile mam km na ETS2/ATS? Zobacz sam:klik 

#2 OFFLINE   Feniks

Feniks

I co się lampisz? :--)

• Gracze
  • 239 postów
599
Wzorowa

Napisano 12 czerwiec 2018 - 23:14

Edit: a dobra, nie przeczytałem co napisałeś, pozdro.

Użytkownik Feniks edytował ten post 12 czerwiec 2018 - 23:16

Pracowałem w: Sprunk Trans.inc ( okres próbny ), Pomoc Drogowa ( mechanik ), Speeder Transport ( kierowca ), Pogotowie ( ratownik ), Policja ( podkomisarz ),

Sprunk Trans.inc ( kierowca ), Policja ( starszy aspirant ).

Mój potworek: Gigabyte H87-HD3, Intel® Core™ i5-4570 CPU @ 3.20GHz, 8GB RAM ddr3, NVIDIA GeForce GTX 660, HDD: Seagate ST1000DM003-1CH162 1TB.

Kanał na YouTube: https://www.youtube....w_as=subscriber

#3 OFFLINE   ZiooMaaL

ZiooMaaL

♫♫♫♫

• Gracze
  • 245 postów
285
Dobra

Napisano 12 czerwiec 2018 - 23:15

Ja poza zaznaczeniem, uzasadnienie dlaczego nie. Pominę ewentualne problemy sprzętowe niektórych graczy i przeogromną mapę (a już w SA jest niemała). Głównym powodem jest to, że PTS od zawsze mi oraz wielu osobom, a w zasadzie wszystkim, kojarzył się z tym, a nie innym GTA. Grafika, mechaniki i fyzyka gry trochę odstają od dzisiejszych standardów :), ale ma ta gra klimat, który w połączeniu z tytaniczną wręcz pracą administratorów, skrypterów, ale i samych graczy tworzy serwer, który jest wyjątkowy. Nie wyobrażam sobie przeniesienia tych standardów na "Piątkę". Owszem uwielbiam tą grę, spędzam w niej sporo czasu, ale PTS jest tylko jeden, na jedynej słusznej platformie ;) (wybaczcie Samp'owcy, ale MTA Rulez jak dla mnie)

Dołączona grafika

#4 OFFLINE   Nycer

Nycer

#typg

• Gracze
  • 230 postów
306
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 05:11

Na początek niech zrobią stabilna i dobrą platformę.

Dołączona grafika

#5 OFFLINE   Chlebek95

Chlebek95

rekcurT elttiL

• Gracze
  • 225 postów
697
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:15

Ja zaznaczyłem tak. Pytanie jest jasno sformułowane "CZY GRAŁBYŚ" a nie czy inni mają za słabe komputery. Uważam, że MTA jest już bardzo stare i graczy będzie raczej ubywało niż przybywało. Ostatecznie skończy się tym, że będziemy dość hermetyczną grupą do której dołącza ktoś sporadycznie. 

#6 OFFLINE   Ronnieu

Ronnieu

Ten od Savanny

• Gracze
  • 474 postów
890
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:13

Również zaznaczyłem na TAK. Owszem PTS na MTA ma swój klimat, ale kiedyś był SAMP (w sumie nadal jest, ale nie o to chodzi), pojawiło się MTA, coś lepszego od SAMPa z większymi możliwościami. Teraz widząc GTA V, to w jaki sposób można prowadzić rozgrywkę daje spore pole do manewru, aby zbudować i tam klimat ten znany nam z PTS'a na MTA. Oczywiście to by trochę czasu trwało. 

Aaaa i zapomniałbym o najważniejszym :E Jakby ktoś mi postawił na mapie GTA V ograniczenie prędkości to znane z polskich dróg to osobiście bym codziennie rozwalał ten znak i wszystkie inne, które by się pojawiły.

RPL344c.jpg

#7 OFFLINE   shot.

shot.

Little Trucker

• Gracze
  • 32 postów
37
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:27

Ja po glebszym zastanowieniu stwierdzile, ze jestem neutralny, jesli powstalby taki serwer to chetnie bym go sprawdzil. Nie wiem czy bym zostal, zalezaloby to od tego jak bylby zrobiony. Moim zdaniem nie warto teraz myslec o tworzeniu nowego serwera skoro PTS na MTA jest na fali wznoszacej, jeszcze rok temu liczba online rzedu 40-50 graczy nie byla czestym widokiem, a teraz jest praktycznie codziennoscia. Serwer jest dobrze zarzadzany przez administracje, wprowadzane sa urozmaicenia takie jak kryzys na ktory wszyscy narzekaja ale dla mnie powoduje on nawet wieksza chec do grania.

#8 OFFLINE   IwanRk

IwanRk

Iwan i Delfin! ;3

• Emeryci
  • 704 postów
1480
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:12

Jestem na nie. Dlaczego? Dużo osób to pisze i mam to samo za słaby sprzęt.
Podejrzewam, że jakby wystartował tego by wycofali i skończyła by się moja gra na PTS :/

Poprzednie prace możesz zobaczyć na Moim profilu.

ObecnieSprunk Trans

#9 OFFLINE   Fabio

Fabio

Outlaw

• Administratorzy serwera MTA
  • 1459 postów
2287
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:20

Na pewno nie przejście obecnej platformy PTS'a z MTA na GTA V, bo to byłby strzał w stopę, bynajmniej nie z powodu sprzętu graczy, a tego co zostało tu już osiągnięte i zrobione. To tak jakby wypracowane przez te wszystkie lata rzeczy porzucić, lata pracy wielu graczy i administratorów. O przenosinach nie ma mowy, ewentualnym przepisaniu od nowa - znajdźcie kogoś kto to wszystko zrobi to pogadamy. Gta V ma pozornie wielkie możliwości, a tak naprawdę dopiero raczkuje, jeśli chodzi o platformę tego typu. Zanim to się rozwinie, to wyjdzie następna część i przy rozkwicie GTA VI, dopiero będziecie chcieli robić multi na GTA V. Pomijam, że do GTA V i systemu jazdy nie pasuje totalnie robienie ograniczeń prędkości, bo jak napisał Ronnieu - jazda 50km/h po mieście byłaby kpiną, tam to inaczej wygląda niż w GTA SA, no i model jazdy jest IMO gorszy niż w GTA SA. Nikt nie broni próbować, ale najpierw zastanówcie się nad takimi aspektami jak pisanie skryptów pod serwer, budowanie obiektów, w tym takich elementów jak rozładunki, bazy etc. a dopiero potem za ewentualną realizację.

Osobiście dałem na nie, gdyby to nie było nazwane "PTS na GTA V", a "Serwer na GTA V", to nie miałbym nic przeciwko. Takie jest moje zdanie na ten temat.

#10 OFFLINE   Ronnieu

Ronnieu

Ten od Savanny

• Gracze
  • 474 postów
890
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:58

Fabio miałem na myśli to, że polskie znaki drogowe nie pasują do klimatu mapy z GTA V i cała ta "polskość", która zostałaby ewentualnie zrobiona. Twoja interpretacja tego co napisałem również ma sens.

RPL344c.jpg

#11 OFFLINE   Магик

Магик

Точка невозврата.

• Emeryci
  • 643 postów
1570
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:35

@Fabio - Model jazdy gorszy niż w GTA:SA? No tak, jeżeli za wzór przyjmiemy samochody, które kleją się drogi jak gokarty, to owszem. Poza tym w modzie FiveM, podobnie jak w MTA można oddziaływać na handling. Na pewno znaleźliby się gracze, bo ta platforma zdecydowanie rozkwita.
Na pewno również nie jestem ZA WYPARCIEM serwera MTA na rzecz GTA V, tylko stworzenie osobnego serwera, tak jak było to z SA-MP. 
I nie ma pewnie lepszego momentu, żeby zacząć stawiać ten serwer, niż teraz. 

@Grzanek A no to wiadomo, przecież to nikt chyba nie wyobraża sobie, że serwer powstanie magicznym skinieniem różdżki i będzie wszystko super i kolorowo. 

Użytkownik Магик edytował ten post 13 czerwiec 2018 - 12:45

ZGdWjQ4.png?1

#12 ONLINE   Grzan3k

Grzan3k

Trybunał Ludowy

• Administrator
  • 554 postów
2455
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:43

Rozumiem, że sama wizja zbudowania takiego serwera jest czymś zachęcającym i być może nawet i przyszłościowym, ale podejrzewam, że samo stworzenie takiego serwera będzie czymś co nas przerośnie, chociażby ze względu na to się obecnie dzieje z technikiem od MTA. Nie mam też pojęcia w jaki sposób mielibyśmy nabyć takową osobę, która by się tym wszystkim zajęła a jednocześnie chciała z nami współpracować. Wolałbym się skupić na obecnych rzeczach do zrobienia, a dopiero później pomyśleć o alternatywnej wersji naszego moda. Dla większości was wygląda to dosyć kolorowo, stawiamy serwer i gramy, ale w rzeczywistości bawienie się z tymi rzeczami, dogadywanie się z ludźmi w sprawie tworzenia tego itd. jest naprawdę trudne. Przyznam się nawet, że gdybym nie miał tutaj żadnej rangi to również byłbym za tym pomysłem, bo przecież co nam szkodzi? No ale niestety, skoro mam już ową rangę i wiem z czym to się będzie wiązało, to nie uważam tego na obecną chwilę za dobrym pomysłem, ale też go oczywiście nie odrzucam. W istocie, da się mnie przekonać, ale do tego potrzeba odpowiednio zaplanowanej strategii oraz zapewnienia, że to ma SENS i nie na zasadzie, spójrz na inne serwery czy też, popatrz na hype obecnymi modami - to nie są argumenty.

#13 ONLINE   Polak333

Polak333

Tutaj wpisać tytuł

• Gracze
  • 268 postów
465
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:21

Już darujcie sobie z tymi PTS na GTA V, większość myśli pewnie, że to jest tak łatwe, jak budowa cepa, kto by utrzymywał serwer, kto by na nim grał, kto by w ogóle postawił serwer i napisał cały gamemode? 

YvKlQ4a.jpg?1cXgUVWX.jpg?1

#14 OFFLINE   Hubeert

Hubeert

Lina pęka, nie komandos!

• Gracze
  • 241 postów
555
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:26

Osoby które mają takie komputery by grać na GTA V da się myślę, że zliczyć na palcach dłoni.Większość stałych graczy takich komputerów nie ma, no a granie w 5 osób chyba nie ma sensu.

9037540_19510305_666619896868500_9175851

Fast Cargo, SaleX, Safe Transport, Zoomie, Pol-Trans, Petrol, Speeder Transport

#15 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:58

Dla wszystkich którzy myślą że warto stawiać serwer Truckerski na GTA V polecam wejść na jakikolwiek serwer truckerski, który tam stoi i pograć chociaż 2 godziny. Serwery te nie mają dużo do zaoferowania i nie wiem co by musieli wprowadzić żeby zaciekawić gracza. Nie wspominając o tym że multi na GTAV nie pójdzie bez oryginalnej gry, co też nie jest małym wydatkiem, bo zgaduje że i tu na GTA SA z połowa serwera nie gra na legalnej wersji.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16 OFFLINE   Магик

Магик

Точка невозврата.

• Emeryci
  • 643 postów
1570
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 16:31

Dla wszystkich którzy myślą że warto stawiać serwer Truckerski na GTA V polecam wejść na jakikolwiek serwer truckerski, który tam stoi i pograć chociaż 2 godziny. Serwery te nie mają dużo do zaoferowania i nie wiem co by musieli wprowadzić żeby zaciekawić gracza. Nie wspominając o tym że multi na GTAV nie pójdzie bez oryginalnej gry, co też nie jest małym wydatkiem, bo zgaduje że i tu na GTA SA z połowa serwera nie gra na legalnej wersji.

Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. 

ZGdWjQ4.png?1

#17 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 16:34

Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. 

A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 OFFLINE   Магик

Магик

Точка невозврата.

• Emeryci
  • 643 postów
1570
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 16:40

No ciekawe, a oczekiwałeś kopii PTS'a po prostu w FiveM? Ktoś miał inny pomysł na serwer i go zrealizował. Jedyne co ogranicza FiveM teraz to liczba slotów i programista. Można praktycznie skopiować większość pomysłów z MTA do FiveM bez problemu.
Nie wiem czy mówisz o tym samym serwerze, ale jest wiele możliwości. Jakie? Wejdź i sprawdź, nie będę go tutaj reklamował, bo nie o to mi chodzi tutaj. 

ZGdWjQ4.png?1

#19 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 16:49

Co to znaczy wejdź i sprawdź, jeśli tak ma ktoś być przekonany do wydania minimum 70zł na grę, żeby potem wejść i jednak się okazuje że nie ma co sprawdzać to jaki jest punkt takiego pisania? 

Nie, nie oczekiwałem kopii PTSa ale zbyt dużo możliwości stworzenia czegoś unikatowego to tam nie ma. Chyba że mówisz o lepszej grafice i modelach europejskich aut jako podmianki.

Edit//
Chyba że wam chodzi o to żeby ten serwer był RolePlayem bo wtedy to zmienia postać rzeczy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20 OFFLINE   Магик

Магик

Точка невозврата.

• Emeryci
  • 643 postów
1570
Doskonała

Napisano 13 czerwiec 2018 - 17:00

Wejdź i sprawdź odnosi się do Ciebie, a skoro napisałeś "po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4" to chyba już nie musisz drugi raz wydawać tych 70 zł, nieprawdaż? 
Nie mam ochoty uprawiać internetowych przepychanek, bo Ty od razu wiesz lepiej i punktujesz każde zdanie. Jak zmienisz zdanie i pokażesz ludzką twarz, zgłoś się na priv, opowiem co to za serwer i co można na nim robić. 

Użytkownik Магик edytował ten post 13 czerwiec 2018 - 17:02

ZGdWjQ4.png?1

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników