Skocz do zawartości

• Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!
Zdjęcie

[ANKIETA]PTS na GTA V

26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [ANKIETA]PTS na GTA V (92 użytkowników oddało głos)

Czy grałbyś na serwerze PTS na GTA V?

1. Tak (49 głosów [53.26%])

Procent z głosów: 53.26%

2. Nie (43 głosów [46.74%])

Procent z głosów: 46.74%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 13 czerwiec 2018 - 17:09

"Pokaże ludzką twarz" nie żeby coś ale to że mam inne zdanie i uważam że serwery Truckerskie na FiveM są nudne nie znaczy że od razu trzeba dać mi do zrozumienia że nie mam racji bo tak. Zadałem proste pytanie, co tam można robić ciekawego? Grałem na nich przecież i nie widzę w tym nic co może zaoferować długą rozgrywkę. Poprę jeszcze swoje zdanie tym że jest mało miejsc do których można dowozić towary co powoduje pewną i monotonną grę po tych kilku godzinach. 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#22 OFFLINE   Ronnieu

Ronnieu

Ten od Savanny

• Gracze
  • 474 postów
890
Wzorowa

Napisano 14 czerwiec 2018 - 11:10

Dla wszystkich którzy myślą że warto stawiać serwer Truckerski na GTA V polecam wejść na jakikolwiek serwer truckerski, który tam stoi i pograć chociaż 2 godziny. Serwery te nie mają dużo do zaoferowania i nie wiem co by musieli wprowadzić żeby zaciekawić gracza. Nie wspominając o tym że multi na GTAV nie pójdzie bez oryginalnej gry, co też nie jest małym wydatkiem, bo zgaduje że i tu na GTA SA z połowa serwera nie gra na legalnej wersji.

Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. 

A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut?

Zauważ, że PTS na MTA na samym początku oferował to samo.

RPL344c.jpg

#23 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 14 czerwiec 2018 - 15:50

Dla wszystkich którzy myślą że warto stawiać serwer Truckerski na GTA V polecam wejść na jakikolwiek serwer truckerski, który tam stoi i pograć chociaż 2 godziny. Serwery te nie mają dużo do zaoferowania i nie wiem co by musieli wprowadzić żeby zaciekawić gracza. Nie wspominając o tym że multi na GTAV nie pójdzie bez oryginalnej gry, co też nie jest małym wydatkiem, bo zgaduje że i tu na GTA SA z połowa serwera nie gra na legalnej wersji.

Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. 

A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut?

System firm, modyfikacje mapy i sporo rodzajów transportu + serwery na więcej niż 32 osoby bez crashującego się klienta bez powodu to nie jest to samo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#24 OFFLINE   Chlebek95

Chlebek95

rekcurT elttiL

• Gracze
  • 225 postów
697
Wzorowa

Napisano 14 czerwiec 2018 - 18:54

System firm, modyfikacje mapy i sporo rodzajów transportu + serwery na więcej niż 32 osoby bez crashującego się klienta bez powodu to nie jest to samo.

A skąd wiesz jak od 2k16 jesteś tutaj xD

#25 OFFLINE   drftmn

drftmn

Big Trucker

• Przemytnicy
  • 195 postów
524
Wzorowa

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:12

A skąd wiesz jak od 2k16 jesteś tutaj xD

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. 
Polaczus Gabrielek, tylko grałem na waszej konkurencji.

edit//
Oczywiście odwiedzałem nie raz PTS i kicki za podmianki nie są dla mnie nieznane ; ))

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 OFFLINE   Tuptekcraft

Tuptekcraft

Big Trucker

• Gracze
  • 95 postów
99
Dobra

Napisano 16 czerwiec 2018 - 16:00

Jak dla mnie fajny pomysł aczkolwiek jeszcze za wcześnie na to. Wytłumaczenie że dużo graczy ma słabe komputery jest dosyć.. Słabe. Znaczy rozumiem że ktoś może posiadać słaby komputer.. Sam takowy posiadam ma już 13 lat. Ale już nowsze komputery używane można kupić za bezcen. Niedługo za rok dwa takie komputery będzie można kupić po taniości, Zresztą teraz części używane można wyrwać za 600zł komputer który uciągnie wiedzmina 3.. Odnośnie tego że nie ma co robić na takich serwerach.. Może i na początku by nie było, Jak z każdym serwerem.. Ale FiveM nie jest jedyną platformą na multi do GTA V. Jest jeszcze kilka nawet troche lepiej dopracowanych, Ba. Jest platforma która jest pisana tym samym językiem co MTA bo kilka programistów od MTA pisze właśnie tą platforme. Nie pamiętam niestety nazwy.. (Platforma ma ograniczenie do 100 slotów na serwer i nie crashuje sie. FiveM jest znane z tego po prostu że jest możliwość podmianek od strony serwera). Wystarczyłoby przepisać skrypty na tą platforme z małymi zmianami specjalnie pod V. Ale jak już mówiłem Jest jak dla mnie jeszcze za wcześnie na to. Bo jednak nie można tłumaczyć się tym że ma sie wiecznie słaby komputer. Jasne, Priorytety.. Ale zawsze można część odłożyć nawet malutką na to aby ulepszyć komputer. 

Pracowałem w:
-Pomoc Drogowa   -SaleX   -Fast Cargo   -Security Transport    -Pogotowie   -TimberTrades  -Sprunk Trans Inc.

giphy.gif

#27 OFFLINE   mck

mck

Huge Trucker

• Emeryci
  • 474 postów
1090
Doskonała

Napisano 16 czerwiec 2018 - 23:20

No to Nico wywolales usmiech na mojej twarzy tym tematem... nie oddam glosu, dlaczego? Juz tlumacze. Pamietam jak dzis moje wczesne dni w druzynie PCP (rok 2004) kiedy to sie wymiatalo na scenie MTA:VC (tak dobrze przeczytaliscie, stary tio gral juz w mta vc)... I nadeszla pora, az jeden z nas zarzucil tematem przeniesienia dzialanosci na platforme MTA:SA. Oburzenie bylo wielkie jak sie domyslacie, a podstawowym argumentem bylo "malo kto ma 2GB ramu zeby to ogarnac" :)...nie bede ukrywal ze przenosiny byly strzalem w 10.

Czas leci - standardy sie zmieniaja. Zwolennikiem postawienia PTS na V tak czy siak nie jestem I nigdy nie bede.
PTS na MTA to przedewszystkim klimat ktorego nie odtworzycie na piatce czy etsie jakbyscie sie nie starali... ale powodzenia ;-)

Użytkownik mck edytował ten post 16 czerwiec 2018 - 23:25

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników