Skocz do zawartości
ExlusivO

[Uznana]WheelMan.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WheelMan.

Serial: 284061BD8997BB6E1D02EDB5C1173394

Zbanował mnie: Tajniak

Powód blokady: Aktywny ban + obraza administracji
Wytłumaczenie: Jako że minęło trochę czasu od bana a miałem odezwać się w czerwcu, to się odzywam. Aktywnego bana nie potrafię wytłumaczyć, bo nie mam pojęcia jak to mogło się stać, nadal jestem przy tej wersji że aktualny komputer mam od 3-4 lat i na żadnym innym nie grałem, oprócz laptopa który miałem wcześniej. Okazji do zbanowania mnie przez te kilka lat mieliście dużo, mało tego, w tym czasie dostałem kilka banów. Co do obrazy administracji, cóż, poniosło mnie, nie ukrywam że na przełomie marca i kwietnia miałem dużo problemów prywatnych i odbiło się to też trochę na społeczności serwera, chciałbym złożyć przeprosiny wobec osób, które zostały urażone moim zachowaniem. Aktualnie i tak nie mam czasu na granie, chyba każdy to zauważył że od prawie roku wchodziłem sporadycznie, jeśli dostanę ub to nadal będę sporadycznie wchodził, także nikt nie będzie musiał się ze mną użerać :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UB.

A oto taryfikator kar dla Ciebie:

• Stosowanie wulgaryzmów -> Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Obrażanie innych uczestników rozgrywki -> Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Używanie wszelakich wspomagaczy - > Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Reklamowanie innych serwerów/stron - > Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Prowokowanie, wszczynanie kłótni -> Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Wchodzenie na aktywnym banie - > Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Nadużywanie komendy /report - > Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Przeszkadzanie w grze, odwalanie, celowe uśmiercanie innych graczy -> Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)
  • Używanie niedozwolonych emotikonów pokroju Lenny Face -> Ban permanentny (bez możliwości odbanowania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.