Skocz do zawartości
brusek6

Utrata majątku

Rekomendowane odpowiedzi

Login:brusek6

Serial:B0F70456F092CE2BF25E9D5433F35C53

DBID:13852

Opis zdarzenia:Grałem sobie na polskim Truckerskim serwerze od 2014 roku baaardzo długo lecz nie zawsze wchodziłem na serwer chyba 2lata przerwy,wszystko było ładnie pięknie,lecz gdy wchodziłem po przerwie na serwer to mam 0 score,0aut,0kasy tak jakby reset konta :/.Miałem 2,5k score około,buritto i roadtraina z naczepą a kasy to 450k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups, motyw jest taki, że jak nie płacisz czynszu, to Ci komornik sporo zabiera. Miałeś problem z danymi, z tego, co widzę, to pomoc uzyskałeś. Tak samo z kontem na forum, istnieje opcja przypomnienia hasła, a obecne masz od 2016 roku. Dane się nie pokrywają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dotknął Cię czasami taki motyw, że przez ten okres była druga edycja serwera? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja na przykład byłem w 2014 wczesnym około tutaj, i nazbierałem 50sc, potem przerwę zrobiłem 2 letnią około, wracam i wciąż mam te 50sc.

Więc o tym to ja nie wiem czy to była druga edycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to tak, posiadasz 5 kont i wszystkie są zarejestrowane na jeden serial i rzecz jasna ten serial różni się od tego, który podałeś wyżej, ale to normalne - pewnie zmieniłeś komputer/laptop. Natomiast co mnie bardziej intryguje to fakt, że na żadnym z pięciu a może i teraz nawet sześciu kont, nigdzie nie masz 2,5k score. Zatem są dwie opcje, albo ściemniasz albo faktycznie była jakaś nowa edycja i skasowało wszystkim score. Jedynie co Ci pozostało to grać na obecnym koncie i nie kombinować z resztą. Temat uważam za wyczerpany, skoro i tak nie możemy nic w tym kierunku zrobić, a 2,5k score ot tak Ci nie przywrócimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta obecna edycja serwera jest od 2013 roku z tego co pamiętam, więc jak grał już w 2014 to nie powinno być żadnych resetów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.