Skocz do zawartości
Caros

PTS TOTOLOTEK - Pytania i propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zakładam ten temat specjalnie dla was. Jeśli macie jakieś pytania związane z grą lub propozycje, aby urozmaicić jeszcze bardziej grę to możecie śmiało pisać w tym temacie. Czekam na wasze pytania i propozycje. Pozdrawiam gorąco! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyśl nad wprowadzeniem plusa, jak w realnym totku. Dopłacasz ustaloną kwotę i bierzesz udział w dodatkowym losowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie propozycja bezpośrednio związana z totolotkiem, ale można by wprowadzić miesięczną loterie w której do wygrania byłoby auto lub domek. wpłacamy jak na totka tylko że 5k, i pod koniec miesiąc losujemy zwycięzce loterii który wygra Domek lub Samochód o łącznej wartości wpłat, np. Elegant jeśli będzie 300k z wpłat lub domek o wartości 250k za 250k wpłat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.

2.

3.

miejsce osób co wygrały losowanie w danym tygodniu w PTS TOTLOTEK. Co o tym sądzicie?

Teraz wygrywa tylko jedna osoba co tydzień całą pulę, a zapisanych jest czasami po ponad 40 osób do jednego losowania, a czasami mniej to zależy.  A jak by zrobić 3 miejsca i podzielić daną pulę ileś tam %? na 1,2 i 3 miejsce?

Przykład:

Pula 300.000$

1 - 70% z puli

2 - 20% z puli

3 - 10 % z puli

Pieniądze podzielone na 3 osoby:

1 - 210.000

2 - 60.000

3 -  30.000

oczywiście % z puli można ustalić inaczej to tylko przykład. Plus jest taki, że zawsze 2 inne osoby wygrają coś, ale będą mniejsze wygrane czyli nie cała pula za 1 miejsce.

To tylko propozycja? Czy zostawić jak jest? 

Przez Angel,

Dla mnie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł i proporcje procentowe też myślę że są spoko. Można zrobić tak na parę edycji, a jak nie wypali to znowu wrócić do starego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie dobre urozmaicenie. Z losowania będą zadowolone 3 osoby a nie jedna:D Można jeszcze tak zrobić, że np. co 2 tygodnie wrócić do jednej osoby wygranej i potem znowu 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł, ale trzy osoby to za dużo, a jedna, czyli tak jak jest obecnie - za mało. Proponowałbym dwóch, nie mniej, nie więcej. Co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że wam się podoba. Od nowego tygodnia już może wprowadzimy coś. Planuje zrobić jeszcze 4 miejsce, a nagrodą będzie dodatkowy los gratis na drugie losowanie. Oczywiście z mojej kieszeni postanowiłem dawać 10.000$ tygodniowo. To nie jest dużo więc wiecie, a zawsze ktoś będzie zadowolony. To tylko 520.000$ w skali roku ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi