Skocz do zawartości
Caros

PTS TOTOLOTEK - Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

W tym temacie będę was informował o ważnych sprawach związanych z grą PTS TOTOLOTEK czyli między innymi zmiany w regulaminie/grze czy inne różne tego typu rzeczy.

Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich gorąco w ten poniedziałkowy wieczór.

PTS TOTOLOTEK - tutaj będą znajdować się wyniki losowań co tygodniowego lotka! Jest to konto youtube o tej samej nazwie co gra. Wkrótce będę poprawiał jakość nagrań i będą one w jakości HD. Pierwsze nagranie lotka jakościowo jest próbne. 

Pracuję nad prowadzeniem plusa aktualnie myślę na jakiej zasadzie by to działało. Być może wkrótce! Dowiecie się wszystko w swoim czasie!

Co do kupna losów u mnie. Jeśli jestem w grze śmiało możecie przelewać pieniądze jak jestem online bez /zw [AFK] i możecie nie pisać na /msg czy można wpłacać na los. Nikogo nie przeoczę i każdego zapisuje na listę. Jeśli są osoby mniej aktywne czy coś w tym stylu to możecie śmiało pisać do mnie na PW forumowe w celu umówienia się na kupno losu! Jestem do waszej dyspozycji wspólnie uda się nam wybrać odpowiedni termin!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PTS TOTOLOTEK NIE JEST USTAWIONY! 

Witajcie. Osoby, którzy piszą na serwerze, że ta gra jest ustawiona są w błędzie! Jeśli nie wiecie na jakiej zasadzie to działa to proszę nie siać zbędnych plotek na serwerze. Nikt nie każde wam w to grać jeśli nie masz ochoty nie musisz uczestniczyć w loterii.

Program losujący nie da się ustawić, aby wybrał dany nick losującego jaki ja bym chciał, aby wygrał. Podczas nagrania od razu wrzucam na forum wyniki losowania i dla tego w filmiku zawsze pokazuje datę i godzinę. Są bardzo zbliżone minuty od nagrania do wrzucenia filmiku na forum.  Poniżej umieszczam filmik jak losuje wygranego:

Jak widzicie powyżej są testowe nicki do losowania Wygrany1, Wygrany2 etc. Gdy naciskam przycisk losuj wyskakuje, że "Wygrywa: Wygrany8"

Programem losującym można losować do woli dane nicki które są wpisane na listę klikając przycisk "Losuj" aż wypadnie ten jaki bym sobie życzył, ale tu jest problem! Podczas gdy kliknę drugi raz przycisk "Losuj" ciągle jest napisane, że "Wygrywa" dany gracz np. "Wygrywa: Wygrany7." Poniżej umieszczę wam filmik jak klikam kilka razy przycisk "Losuj" i co wtedy się dzieje.

Dlatego liczy się pierwsze kliknięcie przycisku "Losuj" drugi i dalej nie ma znaczenia. 

Ja nie mam żadnych pieniędzy nie pobieram sobie prowizji za prowadzenia tej gry. Nie dostaje ani grosza! Wszystko jest wyliczane w temacie losowań gdzie odbywają się losowania. Żeby nie było takich akcji, że sobie biorę kasę. Robię to z czystej przyjemności i daje wam możliwość wygranej i uczestniczenia w zabawie. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Z przyczyn prywatnych losowanie odbędzie się jutro w godzinach popołudniowych. Za kłopot przepraszam i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja i zmiany!

Co tydzień 4 osoby wygrywają nagrody w lotto! 

Witajcie od następnego tygodnia czyli od poniedziałku po losowaniu jeszcze w starym systemie tak jak pisałem wprowadzam: 

1 miejsce (60% z puli)

2 miejsce (25% z puli)

3 miejsce (15% z puli)

4 miejsce (+1 los gratis na następne losowanie)

Jak to będzie wyglądać? Przykładowo 350.000$ do wygrania w puli. Na filmiku będą losowane cztery osoby z listy, a nie jak dotychczas jedna. Losowanie według kolejności 1/2/3 i 4 miejsce. Po wylosowaniu czterech osób pula 350.000$ zostaje podzielona na trzy osoby czyli:

1 miejsce - 210.000$ (60% z puli)

2 miejsce - 87.500$ (25% z puli)

3 miejsce - 52.500$ (15% z puli)

4 miejsce - (+1 los gratis na następne losowanie)

W tym momencie cztery osoby będą zadowolone ze swoich wygranych. Dotychczas tylko jedna osoba wygrywała z zapisanych ponad 45 osób co szanse są niewielkie. Ten system sprawi, że ludzie będą zadowoleni bo mogą liczyć, że co tydzień może coś wygrać. Myślę, że podział puli w % jest odpowiedni zawsze jednak te 1 miejsce musi mieć największa wygraną. Zainteresowanie grą w PTS TOTOLOTEK jest bardzo duże gracze z chęcią grają co bardzo mnie to cieszy i właśnie zrobiłem to dla was. Dodatkowy los za 4 miejsce co tydzień czyli 10.000$ będzie z mojej kieszeni. To tylko 520.000$ w skali roku nie dużo więc zawsze jako prowadzący dodam coś od siebie. Jeśli te zmiany będą jednak złe i zainteresowanie gra spadnie to wrócimy do poprzedniego systemu, ale mam nadzieje, że tak nie będzie. 

Tak więc zapraszam do kupowania losów jednorazowych jak i te na przyszłe tygodnie losowania, aby mieć z głowy na parę tygodni. Więcej informacji tu KLIKNIJ! 

Pozdrawiam! 

EDIT:

Oczywiście puste losy zostają. Co to oznacza? Jak dane miejsce wygra pusty los to pula przechodzi na kolejne losowanie. Musi być jednak małe utrudnienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem podział puli %. Teraz myślę będzie lepiej. Zobaczymy w praktyce jeśli nie wrócimy do tego co było. Aktualna pula 443.000$ i rośnie pamiętajcie. Pozdrawiam!

1. 60% z puli

2. 25% z puli

3. 15% z puli

4. los gratis

EDIT:

Przed chwilką @Karotdorzucił do puli od siebie z kieszeni 700.000$ Gracze na pewno będą ci wdzięczni dziękujemy. Powodzenia wszystkim w losowaniu! aktualnie DO WYGRANIA I PULA ROŚNIE 1.188.000$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Z przyczyn prywatnych losowanie odbędzie się jutro we wtorek w godzinach popołudniowych. Za kłopot przepraszam i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Od dzisiaj możecie u mnie kupować również los kredytowany. Co to oznacza? Jeśli chcecie uczestniczyć w losowaniu, ale nie macie jak wpłacić 10.000$ na moje konto (brak internetu, kompa, brak czasu na grę i inne), aby zakupić los to wystarczy, że napiszecie do mnie prywatna wiadomość na forum, że chcecie kupić los kredytowany na aktualne losowanie co się odbędzie, a ja was zapisuje do listy, a oddajecie pieniądze w postaci 10.000$ za los jak się spotkamy w grze lub możemy ustalić termin oddania pieniędzy. Oczywiście los kredytowany można zakupić tylko 1 = 10.000$ 

Lista osób co zakupiły los kredytowany będzie znajdowała się w temacie na samym dole: 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.