Skocz do zawartości
atencyjny

[Odrzucona]hack.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hack.exe

Zwolnienie dyscyplinarne

Drogi Chlebku!

Rozumiem, że źle zrobiłem. Powinienem zwracać uwagę na to co robię i jak. Było to przypadkowe przyśpieszenie, nie jechałem tak przez całe miasto tylko kilka metrów i to już do samej bazy. Sam przyznałeś, że zdarzy Ci się maksymalnie złamać przepisy 2 razy w tyg. Mi się akurat teraz zdarzyło. Zwykły, ludzki błąd. Proszę Cię o ostatnią szansę.

hack.exe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? Jest różnica w złamaniu przepisu bo z górki pojechałem 62/50, a jade powyżej 80/50. Do tego mam filmik od Ciebie gdzie sam się nagrałeś jak pojechałeś na skróty.

I nie wycinaj moich wypowiedzi z kontekstu, zapewniam Cię, że jak każdy policjant jestem tak samo jak i wy obserwowany przez administratorów (do czego serdecznie zachęcam, bo nie mam sobie nic do zarzucenia w kontekście łamania przepisów) i nigdy nie dostałem za to nawet słownego ostrzeżenia.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy myślałem, że tak mogę. Zrobiłem wtedy to, co kazałeś mi zrobić. A to było po prostu za długie przytrzymanie klawisza o sekundę za długo :/ Nie jechałem tak specjalnie, ani umyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadam głową za swoje decyzje.

Hack został zwolniony z kilku powodów:
1. Przekroczenie prędkości o ponad 30 km/h.

2. Niedawno dostał ostrzeżenie za zabawę bronią (zostało skasowane za wyrobienie ponad 1000 minut)

3. Liczne skargi od graczy za "kampienie"

4. Nie wysoki poziom kultury w poście z odwołaniem

5. Zawsze ma film na swoją niewinność, ale akurat jak Lemon napisał odwołanie to sie zepsuł

Im wyższy numerek tym większa waga popełnionego czynu.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przekroczenie prędkości i na zabawę z bronią nie mam co się tłumaczyć, bo to prawda. Zrobiłem coś, czego nie powinienem. Brak kultury spowodowany jest frustracją, przez ciągłe wytykanie mi moich błędów. Myślę, że nikt nie lubi, jeżeli cały czas coś się na swój temat słyszy. "Kampienie" wiesz jak wygląda. Nie siedzę nigdy nigdzie dłużej niż minutę, chyba że piszę coś na forum, albo robię cokolwiek innego, wtedy zawsze mam afk. A na filmik co mogę poradzić :/ Jeżeli jesteś w stanie mi pomóc, bo zgaduję, że jak pracujesz w IT to wiesz jak, to spróbuje, ale ja nie znam się na informatyce.
https://imgur.com/a/kLsjhXA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwolnienie słuszne. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.