Skocz do zawartości
Mac™

Gamemod - pytania/propozycje/edycje

Propozycje graczy - mają się pojawić?  

60 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Nabijanie powietrza

2. 2. Zabezpieczenie ładunku

3. 3. System portierni

4. 4. Magnes do tachografu

5. 5. Egzamin ADR

6. 6. Osiągnięcia np. kupno pierwszego domu

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.07.2018 o 11:56

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie w ankiecie trochę się przedłużyło :D, gdyż nie miałem dostępu do komputera od piątku. Ale z tego co zauważyłem wyniki nie zmieniłyby się. Wszystkie propozycje zostaną dodane na serwer.

Cztery pierwsze propozycje zostały opisane, zostały jeszcze dwie do wymyślenia. :wiesniak: @Lutek podsunął mi pomysł, aby niektóre osiągnięcia zaczerpnąć ze steama, dlatego wymyślajcie nowe nazwy do zaczerpniętych osiągnięć lub nowe. 

Cytat

Sardynka - skorzystaj z promu

Z domowego zacisza - kup ciężarówkę

Doświadczenie ponad wszystko - ukończ dostawy z wszystkimi typami naczep

Zzzz - skorzystaj z odpoczynku

Olej, nie benzyna! - skorzystaj ze stacji benzynowej

Kierowca testowy - przejedź 999km podczas zleceń

Morze sukcesów - uzyskaj 100'000$ ze zleceń

Do wymyślenia również są pytania na testy ADR.:wiesniak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj w temacie mamy pisać pomysły na nowe osiągnięcia? Jeśli tak to mam kilka:

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - dokonaj zakupu swojego pierwszego domu

Ciężarówka to nie wszystko - kup z salonu nowiutkie auto osobowe

Pirat drogowy - otrzymaj swój pierwszy mandat za wykroczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój skarb!- Przejedź jednym autem 1000km

Jaka praca, taka płaca!- Wykonanie pierwszej dostawy

Kryminalista-Traf do więzienia

Smacznego!-Jeśli nasza postać coś zje albo wypije (zależy czy takie coś jest w GM)

Edit:

Ładunek ważniejszy! - założenie magnesu

Ciężki orzech do zgryzienia-pierwsze przeładowanie

Syzyf - 500k$/1mln$

Deja Vu - Jedź szybciej niż 160km/h

Edytowane przez Toshibek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w tym temacie piszcie propozycje (jeden post, gdy się coś przypomni, edytujcie post). Jeszcze jedno, czy te osiągnięcia mają być jedynie do zaliczenia jak w ETS'ie? Czy może za każde wykonane zadanie gracz będzie otrzymywał jakąś nagrodę? 

Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jedynie samo zaliczenie osiągnięcia bez nagrody. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Mac™ napisał:

Tak w tym temacie piszcie propozycje (jeden post, gdy się coś przypomni, edytujcie post). Jeszcze jedno, czy te osiągnięcia mają być jedynie do zaliczenia jak w ETS'ie? Czy może za każde wykonane zadanie gracz będzie otrzymywał jakąś nagrodę? 

Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jedynie samo zaliczenie osiągnięcia bez nagrody. 

Ewentualnie za zaliczenie wszystkich osiągnięć gracz by mógł otrzymać symboliczną nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Mac™ napisał:

Może by podzielić osiągnięcia na jakieś kategorie i za ukończenie poszczególnych kategorii dać jakieś małe nagrody, a za zrobienie wszystkich osiągnięć dać np. zniżkę 10% w salonie na następny zakup czy coś w tym stylu ;p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie dawał nagród za takie łatwe osiągnięcia jak: Olej, nie benzyna!, czy Zzzz ponieważ one są za łatwe

Jakieś mniejsze nagrody właśnie typu zniżka w salonie samochodowym tak jak Lutek pisze

jakaś symboliczna suma pieniężna (zależy jak się zarabia) jak łatwo to 1-5k a trudno 5-10k

Albo score i to zależy tak samo jak wyżej

I te ''trudniejsze'' osiągnięcia to są typu kup swój pierwszy samochód osobowy/przejechanie 1000km/czy nawet uzyskanie 100 tyś. ze zleceń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustalić progi osiągnięć czyli, skompletowanie 20 osiągnięć zniżka na jedzenie, większa ilość osiągnięć zniżka na paliwo, domek, auto do ustalenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do osiągnięć może stworzyć odrębną tzn karte/portfel, na którym zbierały by nam sie punkty, Za dana ilość punktów można by było kupić np. wyróżnione skiny postaci, jakiś skuter, rower, zniżki przy wybranych usługach pomocy drogowej itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie.

Będę trochę brutalny, ale co Pan zrobisz jak nic nie zrobisz.

Z PTS byłem związany parę ładnych lat. Po zamknięciu serwera na SAMPie przez jakiś czas obserwowałem co się dzieje na scenie, grałem na paru serwerach i mam parę spostrzeżeń. Wiele osób chciało postawić swój serwer na SAMPie, nadzieja była. początku jakieś tam były i nagle koniec, brak motywacji z strony administracji i zamknięcie serwera z dnia na dzień, później nowa nazwa, te same osoby i historia od początku.

Gdy zobaczyłem post tutaj odnośnie prac, znowu miałem nadzieję, zbudowaną trochę na słabych fundamentach, bo na tych starych serwerach w administracji pojawiały się dokładnie te same nicki co obecnie. jednak po zobaczeniu głównego problemu GM jakim były osiągnięcia resztka włosów zjeżyła się na głowie i w kościach czuję, że nic z tego nie będzie. Tak naprawdę do tej pory nie dostaliśmy ŻADNEJ informacji czy cokolwiek jest zrobione, tylko podnietę na temat osiągnięć, które za przeproszeniem gówno mają do GM i fanu z gry. Już to przechodziliśmy gdy serwer był pod Zywcem, kolejny raz pod Desirem, później na innych serwerach i historia zatoczy koło.

@Nardhelvil  w pt zapytał co dalej, oczywiście zero odzewu.

Nie chcę wyjść na pesymistę, ale moim zdaniem nic z tego tutaj niestety nie będzie.

Chociaż nie powiem, bo czekałem...

Dziękuję i dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest robione, spokojnie. Musicie być cierpliwi ponieważ są ostatnie pogodne dni, więc każdy próbuje korzystać. Dodatkowo ja niedawno wróciłem z urlopu. Z Mac'kiem ostatnio pisałem, to napisał, że do końca miesiąca mu się może uda ukończyć gamemod. Nie pisałem tego tutaj, bo Mac już kilka razy zadeklarował ukończenie gamemodu kilka tygodni temu. Mac zarobi nie małe pieniądze na tym gamemodzie - pod warunkiem, że zrobi bardzo, bardzo dobrą robotę. Nie popędzam Jego prac, bo nie mam zamiaru się rozczarować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi