Skocz do zawartości
ZioMaL

Poszukiwany dobry darmowy MMORPG

Rekomendowane odpowiedzi

Bry, jak w temacie. Szukam czegoś ciekawego. Proszę żebyście mnie nie odsyłali na strony branżowe, bo sam się tam mogę udać. Chciałbym poznać wasze zdanie o tych grach. Szukam czegoś co jest przez was sprawdzone ;)

PS: Metina nie musicie wymieniać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margonem polecam wybierasz sb profesje,zbierasz ekwipunek oraz możesz wykonywać różne questy :D A i możesz walczyć z innymi graczami.

Gra sprawdzona grałem w nią pare ładnych latek :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem za metinem, a tak na poważnie to blade and soul jest naorawdę dobrą grą z fabułą, dobrym systemem PVP no i expienie jest na zasadzie misji. Masz róznego typu misje od fabularnych, od NPC po misje dzienne. Jedyne co może odpychać choć mnie się to podoba to postacie, a co do nich to jest naprawdę duży wybór od maga, strzelca po supporta. Z tego co wiem gra jest tylko po angielsku no i parę innych językó też znajdziesz, polski wkrótce powinien wejść. Gra godna polecenia i jest naprawdę rozbudowana, moim zdaniem gra na lata.

Edytowane przez Cropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Cropek napisał:

Osobiście jestem za metinem, a tak na poważnie to blade and soul jest naorawdę dobrą grą z fabułą, dobrym systemem PVP no i expienie jest na zasadzie misji. Masz róznego typu misje od fabularnych, od NPC po misje dzienne. Jedyne co może odpychać choć mnie się to podoba to postacie, a co do nich to jest naprawdę duży wybór od maga, strzelca po supporta. Z tego co wiem gra jest tylko po angielsku no i parę innych językó też znajdziesz, polski wkrótce powinien wejść. Gra godna polecenia i jest naprawdę rozbudowana, moim zdaniem gra na lata.

Skąd wiesz że będzie język polski? Jeśli to prawda to odrazu grę ponownie pobieram 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Język angielski nie jest problemem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, NicoNicoNii napisał:

Skąd wiesz że będzie język polski? Jeśli to prawda to odrazu grę ponownie pobieram 

Ponieważ język polski już jest przy launcherze pokazany do wyboru i działa normalnie, ogólnie to trochę czasu trzeba im dać i na 100% będzie wprowadzony język polski, skoro launcher jest po polsku to i gra też musi być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najbardziej niedoceniana gra, zrobili ją koreańczycy ale totalnie nie potrafili jej rozreklamować. Ma grono wiernych fanów, sam na niej zęby zjadłem. Polecam osobiście prywatne serwery, nie trzeba pompować kasy.

http://portal.playrohan.com/index.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi