Skocz do zawartości
Cudak

Taryfikator kar Ministerstwa Firm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W związku z tym, iż w ostatnim czasie często wręcz "szasta" się panelami firmowymi, raz prosząc o ich nadanie, raz o ich usunięcie - Ministerstwo postanowiło wprowadzić opłaty za te czynności. Razem z tym, postanowiliśmy w sposób jasny, w jaki będziemy postępować finansowo oraz restrykcyjnie wobec różnych zachowań firm - niezgodnych ze statutami serwerowymi. W przypadku pytań - zapraszam do prywatnej rozmowy na serwerze/forum/Discordzie.

Pozwolę sobie wyprzedzić pierwsze pytanie - dlaczego koszty za panel? Otóż - zastanówcie się, kogo przyjmujecie do zarządu, bo osoba odchodząca po trzech tygodniach od mianowania chyba nie jest odpowiednią do tego zadania, czyż nie?

PvRH03J.png

Przez Cudak,

Mała korekta w związku z drobną pomyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z propozycją @Chlebek95 i po jej drobnej modyfikacji zostaje wprowadzona zmiana w związku z nadaniem panelu. Raz na dwa miesiące jest to usługa darmowa, czyli powinno to trwać tyle, ile minimalnie musi przesiedzieć szef na swoim stanowisku. Dziękujemy za uwagę. Pamiętajmy, że prawo nie działa wstecz, więc właściwie możecie zaciągnąć nowych v-ce szefów :E Co za tym idzie? Kolejne modyfikacja będą zgodne z tymi z powyższej tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z wprowadzeniem abonamentu na stacje paliwowe firm - wprowadzono także zakaz "pożyczania" paliw z nich dla graczy spoza danej drużyny. Dziękuję za uwagę, do tabeli wprowadzono kwoty, z jakimi możecie się pożegnać w przypadku przyłapania Was na tymże procederze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×