Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem dzisiaj zagrać na serwerze po bardzo długiej nieobecności. Niestety mam bana. Nie pamiętm co nabroiłem, ale bardzo przepraszam i deklaruję, że to się więcej nie powtórzy. Jest to moja pierwsza prośba o odbanowanie na jakimkolwiek serwerze więc proszę o łagodne rozpatrzenie mojej sprawy.

Gdy wchodzę na serwer otrzymuję komunikat, że mój numer seryjny został zablokowany ( nick:AnitaPL ) by Volff

Dziękuję z góry pozdrawiam 

Edytowane przez predatormisslam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj! Apelacja powinna zawierać: powód bana, nick administratora banującego, Twój serial i wytłumaczenie wyrażające chęć poprawy. Musisz także zmienić nazwę tematu na Twój nick w tym przypadku "AnitaPL". Zbanował Cię Volff. Volff nie jest już administratorem dlatego decyzję co do ewentualnego odbanowania podejmie @Grzan3k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze więc 

Zostałem zbanowany za złe zachowanie na serwerze. Bardzo mi wstyd ponieważ dziś już zdaję sobie sprawę, że serwer ten tworzą ludzie którzy są na nim nierzadko od kilku lat i należy im się szacunek w miejscu w którym czują się dobrze. Nie pamiętam konkretnie czym zawiniłem. Gwarantuje, że taka sytuacja już więcej nie będzie miała miejsca ponieważ też jestem weteranem tego serwera.

Proszę więc o drugą szansę i odbanowanie.

Moj nick: AnitaPL ( w dni zbanowania ) . aktualnie: Wolfie

serial: D1A63763DFDB3FB1198E41F566EEAC43

bana otrzymałem od gracza Volff

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leć grać i nie narozrabiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.