Skocz do zawartości
Cudak

[MTA] 75. Tour de Pologne z Polskim Truckerskim Serwerem

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Om_Ega

K1: #666666

K2: #666666

K3: #666666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiejsze zmagania zaczęły się od chaosu, w zasadzie to wszystko chyba się od niego zaczyna. Pragnę przedstawić punktację.

1. Red - 10
  2. Matthias - 9
  3. Liq - 8
  4. Zielus - 7
  5. Rysjo - 6
  6. drftmn - 5
  7. Ojo[NBR] - 4
  8. Wersjon - 3
  9. Mike - 2
  10. Radja - 1
  11. Omega - 1

Zachęcam jutro do przybycia dzisiejszych nieobecnych, ale i tych, którym dziś powinęły się pedały. Wyścig miłości Pakera jest już wart 500 000$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj również waleczni kolarze stanęli do boju na terenach Zieleniejącego Red County, co im z tego przyszło? Najnowsza klasyfikacja generalna! Dodatkowe punkty za brak skrótów otrzymali @ojo, @Wersjon, @drftmn

1. Red - 20
  2. Matthias - 18
  3. Liq - 16
  4. Rysjo - 13
    Ojo - 13
  5. drftmn - 12
  6. Wersjon - 11
  7. Zielus - 7
  8. Radja - 4
  9. Mike - 1
    Omega - 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xoLWqwF.png

Uh! Ależ to były emocje, krew, pot i łzy - głównie Radja płakał, bo go spychali, nie? Tym zapewne krótszym, niż myślałem postem pragnę podsumować nasze trzy dni zmagań rowerowych na serwerze, bo i się sporo działo. Aktywnością - zostałem szczerze zaskoczony, albowiem nie spodziewałem się takiego zaangażowania, ale jestem Wam ogromnie za to wdzięczny. Z kwestii organizacyjnych - podziękowania należą się Pakerowi - za całkowite oddanie się sprawie, potem Naimadowi, Gyrosowi oraz Cefiemu za obstawianie naszych rajdów radiowozami i strzeżenie ich przez wszelkim złem, jakie nas zewsząd otaczało. Lipazy dorzucił do puli nagród swój domek, które zapewne niebawem przytuli ReD, gdy się spotkają na serwerze. 20 złotych PSC także otrzymasz nasz mistrzu, ale kiedy się wybiorę do miasta i je zakupię, heh. Dodatkowo Feltzera postaram się oddać Liqowi w najszybciej możliwym tempie, a do tego po 200 000$ dla naszego żołnierza oraz 3-go Matthiasa. Niestety, nie udało się wgrać fajniutkich podmianek za banery z naszym logiem autorstwa Bajovskiego, lecz będzie ono w naszej pamięci. Zatem... Jak wygląda ostateczna klasyfikacja generalna?

1. ReD - 29
  2. Liq - 26
  3. Matthias - 25
  4. Rysjo - 21
  5. Ojo - 17
  6. drftmn. - 16
  7. Zielus - 13
  8. Wersjon - 11
  9. Mike - 7
  10. Radja - 6
  11. Omega - 1

Ale... to nie wszystko, po uzbieraniu przeze mnie funduszy lub ukradnięciu ich z pewnego funduszu nagrodzę też najbardziej zaangażowaną oraz najlepszą drużynę, a oto ich klasyfikacja(suma punktów zawodników)

1. ASL - 49 (3 zawodników)
  2. ML - 43 (2 zawodników)
  3. MI - 30 (2 zawodników)
  4. Policja - 21(1 zawodnik)
  5. ST - 16 (1 zawodnik)
  6. PD - 13 (2 zawodników)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.